Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Фурнітура для металопластикових вікон та дверей

Фурнітура для пластикових вікон та дверей у Києві

Металопластикові системи – найкраща пропозиція для скління багато років поспіль. Але склопакети та профілі – не єдині елементи ПВХ-конструкцій. Найважливішу роль у їхньому коректному функціонуванні відіграє фурнітура для металопластикових вікон та дверей. У компанії АМТЕХ ви можете придбати доброякісну продукцію від світових брендів з наступним встановленням і без неї.

НайменуванняЦіна в грн, від
Фурнітура віконна2000
Фурнітура дверна2200
Фурнітура антивандальна2600

Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

Фурнітура для вікон та дверей: рейтинг виробників

Кожен тип фурнітурного елемента виконує власне технічне завдання і від того, наскільки якісним він буде, залежить функціональність системи загалом. Важливим чинником у сенсі виступають виробники комплектуючих. Нижче вказані найпоширеніші групи:

Інші пропозиції цього великого ринкового сегмента зводяться до фурнітури економ-варіанту, яка має якість нижче за середній (Axor, Romb).

Яка фурнітура підійде саме вашим конструкціям скління? На це питання із задоволенням дадуть відповідь наші професійні консультанти.

Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

Де купити фурнітуру для пластикових вікон та дверей? В АМТЕХ підкажуть!

Найбільш популярна преміум-фурнітура від відомих виробників, таких як MACO. Чому вона така популярна? Нижче перелік основних переваг фурнітурних елементів, створених професіоналами:

 1. Дивовижна довговічність. Фурнітура від цих брендів розрахована на безліч циклів і за умови правильної експлуатації прослужить мінімум 10-15 років (максимум – до 40).
 2. Безшумність та легкість. Будь-який вузол коректно виконує своє завдання, тому власнику не доведеться докладати зусиль або чути сторонні шуми, що дратують.
 3. Міцні матеріали. Основна маса комплектуючих виготовлена ​​із сталі та високоякісного пластику, тому вартість фурнітури для ПВХ вікон та дверей преміум-класу абсолютно виправдана.
 4. Антикорозійні властивості. Це обов’язкова умова при виготовленні комплектуючих від шановних брендів. Багатошарове покриття фурнітури не дозволяє вузлам іржавіти навіть за умов підвищеної вологості.
 5. Тривала гарантія. На всі вироби обов’язково надається гарантійне свідоцтво, яке дозволяє безкоштовно обслуговувати або міняти комплектуючі протягом усього періоду. Але зазвичай заміни та поломки – величезна рідкість і переважно провокуються неправильною установкою або порушеннями постулатів експлуатації.
 6. Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

  Що стосується протизломної фурнітури МАСО та інших іменитих компаній, то вона надміцна і має високий коефіцієнт протекторної дії.

  Якщо необхідна фурнітура для пластикових вікон та дверей у Києві та області, а також в інших регіонах України, то телефонуйте в АМТЕХ – ми надсилаємо товар за допомогою популярних у країні транспортних сервісів.

  Замовте у нас комплектуючі: преміум-клас – тільки для вас!