Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Фурнітура для металопластикових вікон та дверей

Виконаємо діагностику

Допоможемо в заміні фурнітури

Індивідуальний підхід

Швидке реагування

Доставимо та встановимо

Надаємо гарантію

До
Після
Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

Фурнітура для вікон та дверей: рейтинг виробників

Кожен тип фурнітурного елемента виконує власне технічне завдання і від того, наскільки якісним він буде, залежить функціональність системи загалом. Важливим чинником у сенсі виступають виробники комплектуючих. Нижче вказані найпоширеніші групи:

Фурнітура для металопластикових вікон і дверей
  • Європейські виробники. Це фурнітура преміум-сегменту. Вона відрізняється високою якістю, тривалим терміном служби, ергономічним дизайном, зручністю користування. Яскраві представники гурту – компанії МАСО, Roto, Sigenia, Schüco, GU. Крім того, вироби перерахованих брендів відповідають високому рівню міцності та безпеки.
  • Виробництво Туреччини. Добротні та надійні комплектуючі, які зазвичай встановлюються на вікна середньої цінової категорії. Турецька фурнітура представлена ​​компаніями Vorne, Kale, Geviss, VHS. Але слід розуміти, що головною перевагою фурнітури від цих брендів є відносно невисока ціна.

Інші пропозиції цього великого ринкового сегмента зводяться до фурнітури економ-варіанту, яка має якість нижче за середній (Axor, Romb).

Яка фурнітура підійде саме вашим конструкціям скління? На це питання із задоволенням дадуть відповідь наші професійні консультанти.

Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

Де купити фурнітуру для пластикових вікон та дверей? В АМТЕХ підкажуть!

Найбільш популярна преміум-фурнітура від відомих виробників, таких як MACO. Чому вона така популярна? Нижче перелік основних переваг фурнітурних елементів, створених професіоналами:

  1. Дивовижна довговічність. Фурнітура від цих брендів розрахована на безліч циклів і за умови правильної експлуатації прослужить мінімум 10-15 років (максимум – до 40).
  2. Безшумність та легкість. Будь-який вузол коректно виконує своє завдання, тому власнику не доведеться докладати зусиль або чути сторонні шуми, що дратують.
  3. Міцні матеріали. Основна маса комплектуючих виготовлена ​​із сталі та високоякісного пластику, тому вартість фурнітури для ПВХ вікон та дверей преміум-класу абсолютно виправдана.
  4. Антикорозійні властивості. Це обов’язкова умова при виготовленні комплектуючих від шановних брендів. Багатошарове покриття фурнітури не дозволяє вузлам іржавіти навіть за умов підвищеної вологості.
  5. Тривала гарантія. На всі вироби обов’язково надається гарантійне свідоцтво, яке дозволяє безкоштовно обслуговувати або міняти комплектуючі протягом усього періоду. Але зазвичай заміни та поломки – величезна рідкість і переважно провокуються неправильною установкою або порушеннями постулатів експлуатації.
Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

Що стосується протизломної фурнітури МАСО та інших іменитих компаній, то вона надміцна і має високий коефіцієнт протекторної дії.

Якщо необхідна фурнітура для пластикових вікон та дверей у Києві та області, а також в інших регіонах України, то телефонуйте в АМТЕХ – ми надсилаємо товар за допомогою популярних у країні транспортних сервісів.

Фурнітура для металопластикових вікон і дверей

Замовте у нас комплектуючі: преміум-клас – тільки для вас!
дивитись всі ціни

Блог