ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Регулювання 【Алюмінієвих Вікон】

Регулировка алюминиевых окон

Регулювання вікон з алюмінієвого профілю – важливий захід, який покращить не лише функціональність конструкції, але і її зовнішній вигляд. Провисання і тугий хід стулок призводять до подряпин, потертостей поверхонь та непрезентабельного зовнішнього вигляду. Тому регулярне проведення цієї незамінної процедури забезпечить системам скління довговічність і естетичну привабливість. Майстри компанії АМТЕХ якісно виконають рутинну, але необхідну роботу, що вимагає професійного підходу.

Регулювання алюмінієвих вікон: сигнал до дії

Незважаючи на чудову зносостійкість і надійність, подібні віконні конструкції періодично зазнають деструктивних зміни. Коли слід звертатися до сервісного центру? Послуга регулювання вікон з алюмінієвого профілю потрібна, якщо спостерігаються наступні небажані прояви:

• Порушення геометричних показників системи.
• Провисання стулок.
• Збільшення потужності зовнішніх шумів.
• Тугий хід фурнітури (або, навпаки, занадто легкий).
• Нехарактерні звуки при взаємодії з вікном.
• Помітні продування і постійні протяги.

Ювелірне регулювання систем з алюмінію дозволить усунути зазначені проблеми, значно подовжить термін служби ваших вікон, а також подарує зручність і легкість користування ними.

Пакет послуг з регулювання: повний фарш

Набравши номер телефону, вказаний у вкладці «Контакти», або відправивши повідомлення на електронну пошту, клієнт, у відповідь на своє звернення, отримає докладну, кваліфіковану консультацію і конкретну допомогу. Наступний етап – виклик майстра додому. Дата і час обговорюються заздалегідь, при цьому попередній дзвінок фахівця замовнику з метою уточнення деталей і підтвердження виїзду є обов’язковим.

Алюмінієві вікна не допускають непрофесійного ставлення, тому спроби відрегулювати їх самостійно можуть закінчитися вартісною заміною системи скління у цілому.

Регулировка алюминиевых окон
Регулировка алюминиевых окон

У пакет послуг з регулювання алюмінієвих конструкцій входять:

• Заміна ущільнювачів. Якщо гума потріскалася або втратила еластичність, неминуче порушується герметичність віконної системи: відчуваються шуми за вікном, з’являються промерзання і патьоки, може утворитися грибок на внутрішніх поверхнях. В такому випадку допоможе виключно перетягування вікон по периметру новим ущільнювачем.
• Змащування комплектуючих. Як і деталі автомобільного двигуна, віконна фурнітура не повинна бути сухою, інакше вона втратить функціональність, стулки будуть відкриватися з натугою або зовсім заклинять. З’являться сторонні скрипи і хрускіт.
• Підтягування фурнітури. Надмірна легкість ходу ручок і петель – інший бік медалі, що не дозволяє системі якісно виконувати покладену на неї роботу. Наприклад, ручка іноді прокручується вхолосту, при цьому вікно неможливо поставити на провітрювання або відкрити. Фахівцю необхідно напевно знати, де саме і до якої міри слід затягнути кріплення, інакше проблема посилиться.
• Часткова або повна заміна деталей. Якщо деякі фурнітурні елементи потребують підтягування, то іншим потрібна радикальна заміна. Комплектуючі, що працюють некоректно, приведуть до перекосу стулково-рамної геометрії, що негативно відіб’ється на функціонуванні всієї системи.
• Регулювання ергономіки конструкції. Механізм віконного скління являє собою сукупність діяльності всіх складових. Від синхронності дій кожного елементу залежить «здоров’я» конструкції в цілому. Навіть якщо перекіс здається незначним, він неминуче призведе до виходу з ладу всієї віконної структури.

Враховуючи вищесказане, зайве нагадувати про важливість профілактичного і симптоматичного догляду за системами скління. Вартість послуг з регулювання алюмінієвих вікон вказана у прайс-листі компанії АМТЕХ і обов’язково порадує відвідувачів сайту, адже клієнтові не доведеться переплачувати!

  Контактна форма

  За допомогою цієї форми ви можете зробити заявку на замовлення або уточнити деякі питання, що цікавлять вас деталі з приводу наших послуг.

  Поля зі знаком * є обов'язковими до заповнення.

  Зв'яжіться з нами
  +380 50 165 1010
  +380 96 165 1010
  +380 73 165 1010
  [email protected]
  [email protected]

  Графік роботи офісу:
  Пн-Пт: 9:00-19:00
  Сб: 10:00-15:00

  м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

  стрелка вверх