Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання алюмінієвих вікон

Регулювання алюмінієвих вікон у Києві

Регулювання вікон з алюмінієвого профілю – найважливіший захід, який покращить не тільки функціональність конструкції, але її зовнішній вигляд. Провисання і тугий хід стулок призводять до подряпин та потертостей поверхонь, непрезентабельного зовнішнього вигляду. Тому регулярне проведення цієї незамінної процедури забезпечить системам скління довговічність та естетичну привабливість. Майстри компанії АМТЕХ грамотно виконають рутинну, але необхідну роботу, яка потребує професійного підходу.

НазваЦіна в грн, від
Діагностика без замовлення інших послуг 100
Виїзд майстра з Києва без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+
Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
Аварийне відкриття вікна350
Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна600
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням400
Ущільнювач для алюмінієвих вікон140
Ручка для алюмінієвого вікна900

Регулювання алюмінієвих вікон

Регулювання алюмінієвих вікон: сигнал до дії:

Незважаючи на чудову зносостійкість і надійність, подібні віконні конструкції періодично зазнають деструктивних змін. Коли слід звертатися до сервісного центру? Послуга регулювання вікон із алюмінієвого профілю потрібна, якщо спостерігаються такі небажані прояви:

Ювелірне регулювання систем з алюмінію дозволить усунути зазначені проблеми, значно подовжить термін служби ваших вікон, подарує зручність та легкість користування ними.

Послуга регулювання алюмінієвих вікон у Києві

Пакет послуг з регулювання: повний фарш

Набравши номер телефону, зазначений у вкладці «Контакти», або надіславши повідомлення на електронну пошту, клієнт у відповідь на своє звернення отримає докладну, кваліфіковану консультацію та конкретну допомогу. Наступний етап – виклик майстра додому. Дата та час обумовлюються заздалегідь, при цьому обов’язковий попередній дзвінок фахівця замовнику з метою уточнення деталей та підтвердження виїзду.

Алюмінієві вікна не терплять непрофесійних відносин, тому спроби відрегулювати їх самостійно можуть закінчитися заміною системи скління

В пакет послуг з регулювання алюмінієвих конструкцій входить:

  1. Заміна ущільнювачів. Якщо гума потріскалася, луснула або втратила еластичність, то неминуче порушується герметичність віконної системи: будуть чутні шуми за вікном, з’являться промерзання та патьоки, може утворитися грибок на внутрішніх укосах. У такому випадку допоможе виключно перекочування вікон по периметру новим ущільнювачем.
  2. Змащення комплектуючих. Як і в автомобільному двигуні, віконна фурнітура не повинна бути сухою, інакше вона втратить функціональність, стулки будуть відкриватися з натугою або зовсім заклинять. З’являться сторонні скрипи та хрускіт.
  3. Підтяжка фурнітури. Розбовтаність ручок та петель – друга сторона медалі, що не дозволяє системі якісно виконувати покладену на неї роботу. Наприклад, ручка іноді прокручується вхолосту, при цьому вікно неможливо поставити на провітрювання або відкрити. Фахівцеві необхідно точно знати, де саме і наскільки слід затягнути кріплення, інакше проблема погіршиться.
  4. Часткова або повна заміна деталей. Якщо деякі фурнітурні елементи потребують підтягування, інші – радикальні заміни. Некоректно працюючі комплектуючі призведуть до перекосу строково-рамної геометрії, що негативно позначиться на функціонуванні всієї системи.
  5. Регулювання ергономіки конструкції. Механізм віконного скління є сукупністю діяльності всіх складових. Від синхронності дій кожного елемента залежить здоров’я конструкції в цілому. Будь-який перекіс, що навіть здається незначним, неминуче призведе до виходу з ладу всієї віконної структури.

Регулювання алюмінієвих вікон майстер викликати
Після вищесказаного зайве нагадувати про важливість профілактичного та симптоматичного догляду за системами скління. Вартість послуг з регулювання алюмінієвих вікон вказана в прайс-листі компанії АМТЕХ та обов’язково порадує відвідувачів сайту, адже клієнту не доведеться переплачувати!