Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт алюмінієвих вікон
Ремонт алюмінієвих вікон

Ремонт алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна – сучасний та найбільш прийнятний варіант скління. Їх переваги – легкість, міцність, екологічна чистота та вогнетривкі властивості. До плюсів виробів також відносять різноманітність дизайнерських рішень та способів оздоблення, високий коефіцієнт стійкості до змін погоди та атмосферних впливів. Незважаючи на значний термін служби подібних конструкцій – близько 80 років, регулярне сервісне обслуговування вікон – невід’ємна частина догляду за ними.

Действующие акцииЦена от, грн
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн

Ремонт алюмінієвих вікон

В яких випадках необхідний ремонт алюмінієвого вікна:

Якщо вікно не закривається, продує, з ним складно взаємодіяти, чути неприродний тріск або клацання – це свідчить про те, що виклик майстра краще не відкладати. Реставрація та ремонт алюмінієвих вікон у Києві – наша робота, якою фахівці компанії займаються ось уже друге десятиліття.

Якщо потрібний ремонт алюмінієвих вікон (Київ), то звернутися до нашої компанії – вдале рішення.

Залежно від умов експлуатації, якості профілів та фурнітури може знадобитись реставрація або ремонт алюмінієвих склопакетів. Київ – локація, де затребуваність цих послуг б’є рекорди.

Ремонт алюмінієвих вікон

Гарантуємо якісний професійний ремонт!

  1. Змащення фурнітури. Процес можна порівняти із заміною масла в автомобілі – якщо цього не зробити вчасно, то зношування деталей та їх вихід з ладу значно прискоряться. За аналогією, не є винятком і алюмінієві вікна.
  2. Заміна скла. Треснувши або розбитий склопакет – однозначний привід викликати спеціаліста, оскільки поломка вимагає термінового ремонту.
  3. Регулювання притиску. Нещільне прилягання стулки до віконної рами неминуче призводить до протягів, розгерметизації та порушення циркуляції повітря. Ситуація загрожує деформацією профілю.
  4. Заміна фурнітури. Може здійснюватися повністю або частково. Чути клацання чи хрускіт? Це означає, що ручки, замки та інші деталі функціонують некоректно та їх необхідно замінити.
  5. Герметизація. Процес полягає в чищенні або заміні ущільнювачів, що вийшли з ладу, та інших елементів примикання.
  6. Справна, як годинник, система віконного скління дозволить надати житлу максимальний комфорт.

    Ремонт алюмінієвих вікон