Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Герметизація алюмінієвих вікон

Утеплення алюмінієвих вікон у Києві

Алюмінієві вікна нерідко використовуються для скління, завдяки їхній пожежобезпечності та високій зносостійкості. Установку холодних конструкцій практикують на лоджіях, балконах, терасах, а також у теплицях та зимових садах. Теплі профілі застосовують для житлових та офісних просторів. Утеплення таких вікон дозволить приміщенню отримати підвищену енергоефективність, шумоізоляцію, зменшити втрати тепла.

НазваЦіна в грн/м, від
Герметизація між рамою та підвіконням150
Герметизація відкосів зсередини 250
Герметизація відкосів зовні350
Герметизація водовідлива600

Утеплення алюмінієвих вікон

Чому може знадобитися утеплення алюмінієвих вікон

Як правило, первинна герметизація проводиться безпосередньо під час встановлення віконного скління. Але процес може знадобитися вдруге. Це відбувається у трьох випадках:

У зазначених ситуаціях герметизації не уникнути. Помилково думати, що утеплення полягає тільки в заміні прокладок віконних пазів – часто “сифоніт” зовсім з іншої локації, і завдання майстра визначити – звідки. Тому герметизація передбачає проведення комплексу робіт.

Герметизація алюмінієвих вікон

Роботи з утеплення алюмінієвих вікон:

  1. Гідроізоляція швів. Перезволоження – основний ворог герметика та всієї системи скління. Щоб не допустити протікання і не зруйнувати з’єднання стін та профілю, використовується якісний водовідштовхувальний засіб. Це обов’язковий етап, який вимагає спеціальних знань та певного вправності.
  2. Встановлення ущільнювальної гуми. Для цього використовується матеріал від топ-виробника. Такі ущільнювачі довговічні, вимагають мінімального догляду та відрізняються чудовими ізоляційними властивостями.
  3. Герметизація стикувальних швів. Обов’язково закладається щілина між укосом та підвіконням. Зазначений сектор також потребує ретельного утеплення.

Герметик підбирається під колір алюмінієвого профілю.

Важливо розуміти, що зазначені ступені випереджають підготовчий етап, що включає очищення та обробку поверхонь – поля діяльності. Додатково може знадобитися налаштування стулок.

Якщо проігнорувати процедуру утеплення, то не уникнути постійних протягів, промерзання та вогкості, появи колоній цвілевих грибків, крім іншого, рахунки за електроенергію вразять уяву, оскільки все тепло з приміщення йтиме буквально «на вітер». Якісно проведена робота дозволить покращити мікроклімат у кімнаті, захистить від різких поривів вітру, злив і морозів.

Ціни на послуги з герметизації алюмінієвих вікон варіюються в залежності від складності робіт, що виконуються, і кількості використовуваного матеріалу. Всі речовини та вироби, включаючи герметик, монтажну піну, ущільнювач – пройшли сертифікацію згідно з міжнародними стандартами.

АМТЕХ – легка та приємна співпраця

Якщо вам знадобилася послуга герметизації алюмінієвих профілів або виникли інші питання на тему ремонту та вдосконалення остеклювальних конструкцій, зверніть увагу на вкладку «Контакти». У ній зазначена вся інформація (телефони, адреса, електронна пошта), яка потрібна для зв’язку.

Як тільки комунікація налагоджена, докладно розкажіть нашому менеджеру про всі проблеми, пов’язані з вікном. Кожен, хто звернеться, абсолютно безкоштовно отримає грамотну консультацію і зможе зареєструвати виклик майстра на зручну дату.

Далі, кваліфікований майстер, оглянувши віконну конструкцію, відразу ж визначиться з «діагнозом» та проведе необхідні дії, покликані усунути неполадки. Наші профі працюють виключно після укладання договору-кошторису та обов’язково надають гарантійне свідоцтво.

Герметизація алюмінієвих вікон