ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Утеплення Алюмінієвих Вікон

Герметизація алюмінієвих вікон

Утеплення алюмінієвих вікон дозволить приміщенню отримати підвищену енергоефективність, шумоізоляцію, зменшити втрати тепла.

Утеплення алюмінієвих вікон у Києві: етапи процесу

Як правило, первинна герметизація проводиться безпосередньо під час встановлення віконного скління. Але процес може знадобитися вдруге. Утеплення і герметизація алюмінієвого вікна знадобиться у випадку якщо первинний монтаж вікна був виконаний непрофесійно, а також у випадку, коли був використаний низькоякісний профіль або неправильно підібраний герметик

У зазначених ситуаціях герметизації не уникнути. Помилково думати, що утеплення полягає лише в заміні прокладок віконних пазів – часто «сифоніть» зовсім з іншої локації, і завдання майстра визначити – звідки саме дує. Тому герметизація алюмінієвого вікна передбачає проведення цілого комплексу робіт. Нижче розглянемо процес герметизації та утеплення.

1. Гідроізоляція швів. Надмірна вологість – основний ворог герметика та всієї системи скління. Щоб не допустити протікання і не зруйнувати з’єднання стін та профілю, використовується якісний водовідштовхувальний засіб. Це обов’язковий етап, що вимагає спеціальних знань та певної вправності.

2. Установка ущільнювальної гуми. Для цих цілей використовується матеріал від топ-виробника. Такі ущільнювачі довговічні, вимагають мінімального догляду та відрізняються чудовими ізоляційними властивостями.

3. Герметизація стикувальних швів. Обов’язково закладається щілина між укосом та підвіконням. Зазначений сектор також потребує ретельного утеплення. Герметик підбирається у колір алюмінієвого профілю.

Герметизация алюминиевых окон
Герметизация алюминиевых окон

Важливо розуміти, що зазначені ступені випереджають підготовчий етап, що включає очищення та обробку поверхонь – поля діяльності. Додатково може знадобитися налаштування стулок.

Якщо проігнорувати процедуру утеплення, то не уникнути постійних протягів, промерзання та вогкості, появи колоній цвілевих грибків, крім іншого, рахунки за електроенергію вразять уяву, оскільки все тепло з приміщення піде буквально «на вітер ». Якісно проведена робота дозволить покращити мікроклімат у кімнаті, захистить від різких поривів вітру, злив і морозів.

Ціни на послуги з герметизації алюмінієвих вікон варіюються в залежності від складності робіт, що виконуються, і кількості використовуваного матеріалу. Всі речовини та вироби, включаючи герметик, монтажну піну, ущільнювач – пройшли сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів.

АМТЕХ – легка та приємна співпраця

Якщо вам знадобилася послуга герметизації алюмінієвих профілів або виникли інші питання на тему ремонту та вдосконалення віконних конструкцій, звертайтеся до нас. На сайті вказана вся інформація (телефони, адреса, електронна пошта), яка потрібна для зв’язку.

Як тільки комунікація налагоджена, докладно розкажіть нашому менеджеру про всі проблеми, пов’язані з вашим вікном. Кожен, хто звернеться, абсолютно безкоштовно отримає грамотну консультацію і зможе зареєструвати виклик майстра на зручну дату.

Далі, кваліфікований майстер, оглянувши віконну конструкцію, відразу ж визначиться з «діагнозом» і проведе необхідні дії, покликані усунути неполадки. Наші профі працюють виключно після укладання договору-кошторису та обов’язково надають гарантійне свідоцтво.

Не терпіть незручності – утеплюйтеся з АМТЕХ!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх