ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Регулювання】 Металопластикових Дверей

Регулировка пластиковой двери

Навіть металопластикові вироби високої якості з часом виходять з ладу. Вони провисають під своєю вагою, а кріплення петель слабшає. У випадку частої експлуатації рухомі частини втрачають баланс, приводячи до скосу дверного полотна. З’явилися протяги? Це перша ознака, яка свідчить про необхідність регулювання пластикових дверей (налаштування фурнітури).

Щоб зрозуміти, чи потрібно відрегулювати якість притискання та функціональність дверей, спробуйте використати звичайний папір. Аркуш треба покласти на раму при відкритій стулці, після чого щільно її зачинити. Якщо лист виймається без проблем, то необхідно викликати майстра для здійснення робіт з налаштування системи. Перевірити наявність зміщення дозволить ще один простий спосіб з використанням олівця. Треба ретельно обвести стулку зачинених дверей і подивитися, чи буде лінія паралельна рамі при її відкритті. Подібні тести проводять 1-2 рази на рік.

Навіщо регулювати двері

Своєчасне регулювання пластикових дверей по висоті і ступеню притиску дозволяє усунути розбалансування та запобігти низці проблем:

• Провисання і зміщення стулки, що призводять до пошкодження фурнітури.

• Продування з-під ущільнювача.
• Розбалансування ручки, що регулюється затягуванням гвинтів.
• Утруднене функціонування ручки без змащування рухомих елементів.
• Затирання полотна через температурні деформації в області ручки та порогу.
• Негерметичність блоку, який недостатньо щільно прилягає до коробки.
• Утруднене відкриття, що потребує докладання значних зусиль.

Якщо вчасно не усувати незначні неполадки, вони ризикують перерости у великі неприємності. Наслідком може стати неможливість повноцінно використовувати двері та необхідність їх заміни.

Як правильно відрегулювати конструкцію

Регулювання балконних дверей передбачає наступні види робіт:

• регулювання стулки у горизонтальній та вертикальній площині;

Регулировка пластиковой двери
Регулировка пластиковой двери

• регулювання пластикових дверей на притиск «зима-літо»;
• перевстановлення відповідних частин;
• регулювання петель, доводчика, приводу щодо запірної планки.

Регулювання петель

Петлі вхідних і балконних пластикових дверей регулюються по вертикалі та горизонталі. Вказана процедура застосовується, коли потрібно підняти або опустити двері, коригуючи їх розташування щодо рами.

Регулювання зазорів дверей здійснюється при горизонтальному налаштуванні, дозволяючи встановлювати їх розміри. Підтягування по висоті потрібне, якщо дверне полотно в русі зачіпає коробку. Вертикальне налаштування необхідне, щоб встановити оптимальну висоту підвісу і коробки, дозволяючи підіймати і опускати двері.

Заміна ущільнювача

Під час заміни елементу на новий потрібно враховувати, що він повинен мати аналогічні характеристики. Після вилучення з рами старого ущільнювача, паз слід позбавити від забруднень і нанести на нього клей для монтування нового виробу.

Регулювання ручки

Розповсюджене явище для ПВХ-дверей – проблеми з ручками. Вони можуть розхитуватися, не обертатися на потрібний кут, бути тугими у використанні. Для усунення першого недоліку досить підтягти кріпильні елементи під накладкою, що маскує запірний механізм.

Популярним явищем є встановлення двосторонньої ручки на балконні двері. Найчастіше зустрічається натискна фурнітура з язичками та офісний варіант – барильця.

Налаштування доводчика

Через постійні навантаження механізм вимагає регулярного і ретельного догляду, щоб уникнути розбалансування. При необхідності відрегулювати можна кілька показників, в залежності від уподобань власника: швидкість закривання або проміжного ходу, ступінь остаточного зачинення у проміжку 80-90 градусів. Для вхідних і міжкімнатних дверей встановлюються різні параметри.

Попередження поширених неполадок

Позбутися необхідності періодичного налаштування пластикових конструкцій неможливо, проте вартість регулювання ПВХ дверей можна звести до мінімуму, якщо приділяти увагу фурнітурі і механізмам. Міцні та надійні нижні петлі витримують навантаження до 90 кг, при вазі дверей 30-40 кг. Пластикові двері, які важать понад 50 кг, вважаються важкими і встановлюються не так часто.

Обійтися без аварійних робіт допоможуть дві додаткові функції: обмеження відкриття і мікроліфт. Вони не входять до заводської комплектації і замовляються окремо. Обмежувач запобігає провисання, не допускає можливих ударів об відкоси. Мікроліфт слід встановлювати на двері, що мають велику вагу та двокамерні склопакети. Додатковий елемент опори перешкоджає зміні положення полотна у закритому стані за рахунок покладання на себе частини навантаження.

AМТЕХ: якісні послуги за доступною ціною

Проконсультуватися щодо переліку необхідних робіт і їх вартості можна у телефонному режимі або відвідавши один з двох офісів, що знаходяться у Києві. Кваліфікація майстрів, проектувальників та технологів АМТЕХ дозволяє з легкістю виконувати навіть нестандартні замовлення.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх