Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання металопластикових дверей

Регулювання пластикових дверей у Києві

Навіть металопластикові вироби високої якості згодом виходять з ладу. Вони провисають під своєю вагою, а кріплення петель слабшає. У разі частої експлуатації рухомі частини втрачають баланс, призводячи до скосу дверного полотна. З’явилися протяги? Це перша ознака, що свідчить про необхідність регулювання пластикових дверей (налаштування фурнітури).

Действующие акцииЦена от, грн
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн

Щоб зрозуміти, чи потрібно відрегулювати якість притискання та функціональність дверей, спробуйте використати звичайний папір. Лист потрібно покласти на раму при відкритій стулці, після чого щільно закрити. Якщо лист виймається без проблем, необхідно викликати майстра до виконання робіт з налаштування системи. Перевірити наявність усунення дозволить ще один простий спосіб із використанням олівця. Треба ретельно обвести стул закритих дверей і подивитися, чи буде лінія паралельна рамі при її відкриванні. Подібні випробування проводять 1-2 рази на рік.

Налаштування вікон

Навіщо регулювати двері

Своєчасне регулювання пластикових дверей за висотою та ступенем притиску дозволяє усунути розбалансування та запобігти ряду проблем:

Якщо вчасно не усувати незначні неполадки, вони ризикують перерости у великі неприємності. Наслідком може стати неможливість повноцінно використовувати двері та необхідність їх заміни.

Налаштування вікон

Як правильно відрегулювати двері

Регулювання балконних дверей передбачає такі види робіт:

 1. регулювання стулки дверей у горизонтальній площині;
 2. регулювання стулки у вертикальній площині;

Налаштування вікон

Регулювання петель

Петлі вхідних та балконних пластикових дверей регулюються по вертикалі та горизонталі. Зазначена процедура застосовується, коли потрібно підняти або опустити двері, коригуючи їхнє розташування щодо рами.

Регулювання зазорів дверей здійснюється за горизонтального налаштування, дозволяючи встановлювати їх розміри. Підтягування по висоті потрібне, якщо дверне полотно в русі торкається коробки. Вертикальне налаштування необхідне, щоб встановити оптимальну висоту підвісу та коробки, дозволяючи піднімати та опускати двері.

 • регулювання пластикових дверей на притиск «зима-літо»;
 • перевстановлення відповідних частин;
 • регулювання петель, доводчика, приводу по запірній планці;
 • Налаштування вікон

  Заміна ущільнювача

  При заміні елемента новим слід враховувати, що він повинен мати аналогічні характеристики. Після вилучення з рами старого ущільнювача паз слід позбавити забруднень і нанести на нього клей для монтування нового виробу.

  Налаштування вікон

  Регулювання ручки

  Поширене явище для ПВХ-дверей – проблеми із ручками. Вони можуть розхитуватися, не обертатися на потрібний кут, бути тугими у використанні. Для усунення першого недоліку достатньо підтягнути елементи кріплення під накладкою, що маскує запірний механізм. Популярним явищем є встановлення двосторонньої ручки на балконні двері. Найчастіше зустрічається натискна фурнітура з язичками та офісний варіант – барила.

  Налаштування вікон

  Налаштування доводчика

  Через постійні навантаження механізм вимагає регулярного та ретельного догляду, щоб уникнути розбалансування. При необхідності можна відрегулювати кілька показників, залежно від переваг власника: швидкість закривання або проміжного ходу, ступінь закриття в проміжку 80-90 градусів. Для вхідних та міжкімнатних дверей встановлюються різні параметри.

  Усунення поширених неполадок

  Позбутися необхідності періодичного налаштування пластикових конструкцій неможливо, проте вартість регулювання ПВХ дверей можна звести до мінімуму, якщо приділяти увагу фурнітурі та механізмам. Міцні та надійні нижні петлі витримують навантаження до 90 кг при вазі дверей 30-40 кг. Пластикові двері, які важать понад 50 кг, вважаються важкими і встановлюються не так часто.

  Обійтися без аварійних робіт допоможуть дві додаткові функції: обмеження відкриття та мікроліфт. Вони не входять до заводської комплектації та замовляються окремо. Обмежувач запобігає провисанню, не допускає можливих ударів об укоси. Мікроліфт слід встановлювати на двері, що мають велику вагу та двокамерні склопакети. Додатковий елемент опори перешкоджає зміні положення полотна у закритому стані за рахунок покладання на себе частини навантаження.

  Налаштування вікон

  AМТЕХ: якісні послуги за доступною ціною

  Ви можете просто Дзвонити нам і отримати вичерпну та грамотну консультацію спеціаліста з переліку всіх необхідних робіт або їх вартості, а також можливо написати в VIBER.

  Викликати майстра з регулювання та налаштування пластикових дверей ви можете також у телефонному режимі або через месенджер, або форму зв’язку на нашому сайті!