Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Москітні сітки на двері

Встановлення москітної сітки на двері у Києві

Протимоскітна сітка на двері затребувана ще з часів Стародавнього Єгипту, не кажучи вже про хитрощі наших мам та бабусь, які намагалися захистити будинок від мух та інших комах за допомогою марлі та кнопок. На щастя, часи змінилися і тепер установка москітної сітки на двері – рядове явище, яке не займає багато зусиль і часу. У всіх випадках проблему вирішує встановлення москітної сітки, яку швидко та професійно проведуть фахівці компанії АМТЕХ.

НаименованиеЦена (грн) / м.кв. *
Москитная сетка на пластиковое окно550
Москитная сетка на алюминиевое окно 1300
Москитная сетка на алюминиевое окно Elit2400
Сетка Антикошка1300
Сетка Антикошка Elit2500
Сетка Антипыль Elit1920
Москитная сетка на дверь Econom1800
Москитная сетка на дверь Premium2600
Ролетная москитная сетка2880
Москитная сетка плиссе3400
* Цена указана только за изделие. Замер, доставка и установка не входит в стоимость.

Москітні сітки на двері в Києві

Протимоскітні двері: все під контролем!

Ідеальний варіант для балконних отворів – розстібна протимоскітна сітка на магнітах. Її основні переваги полягають у наступному:

  1. Універсальний виріб. Полегшені сітчасті двері з імпостом посередині (або нижче) інтегруються в прорізи будь-якого розміру. Якщо при виготовленні вікна не підігнали імпоста та штапики так, щоб не було зазорів, не дивно, що з прорізу простягається.
  2. Показники естетичності. Її легко вписати в різні інтер’єри, сітка не обтяжує простору, виглядає сучасно і гармонійно.
  3. Самостійне закриття. Якщо звичайну шторку власники зазвичай забувають закрити за собою, то магнітні доводчики і пружинні петлі ніколи не підведуть. Двері самостійно зачинятимуться після вашого виходу на балкон або входу в кімнату.
  4. Легкий догляд. Мити та чистити протимоскітні двері просто, як і віконну сітку. Її обробляють вологою ганчіркою з будь-яким миючим засобом або періодично протирати фланеллю.
  5. Тривала експлуатація. Сітчасті двері не вигоряють, тривалий час не втрачають своїх робочих якостей та геометричних показників, досить міцні.
  6. Висока ефективність. Жодна тюль або марля не зроблять приміщення настільки герметичним і непроникним для пилу, комах та інших вуличних вторгнень, як повноцінні легкі двері, що самозакриваються. Дрібнокомірчасте плетіння не дозволить заповнити квартиру непотрібним сміттям і літаючою живністю.

Такий виріб не відкриє протяг, при цьому сітчаста конструкція не перешкоджає адекватному повітрообміну. Якщо ви вирішили убезпечити себе від набридливого нічного дзижчання та тополиного пуху, що обліпив шафу, то однозначно знадобиться встановлення антимоскітних сіток на двері. У Києві та області працюють фахівці компанії АМТЕХ. Зателефонувавши нам, будьте впевнені – майстри все зроблять швидко та з гарантією.

Москітна сітка на двері хороша ціна

Якісні Сітки на Двері

Важливо! Ми не використовуємо в роботі протимоскітні двері з тонким, неякісним профілем, який згодом просідає та утворює щілини

Наші профілі відрізняються шириною від 39 до 49 мм, сітки можуть доповнюватися ворсом (за бажанням клієнта). Що стосується кольору, доступно два варіанти – білий і коричневий, але можливе фарбування у відтінок, запропонований замовником. Вартість установки москітних сіток на дверях прийнятна, але справа вимагає професійного підходу, тому телефонуйте в АМТЕХ