ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Протизламна Фурнітура 【для Вікна】

Противовзломная фурнитура
Противовзломная фурнитура

Не існує вікон, які неможливо зламати – це питання часу. Але якісна фурнітура тим і цінується, що максимально ускладнює життя зловмисника: поки злодій вовтузиться з системою скління, наряд поліції приїздить на виклик та візьме злочинця на гарячому. Серйозна протизламна фурнітура не відкривається за півхвилини за допомогою викрутки та лапи – це слід пам’ятати в момент покупки, коли демони економії активізуються, намагаючись перешкодити вам зробити правильний вибір. Якщо ви зателефонуєте в АМТЕХ, то розумна порада та грамотна допомога клієнту гарантована!

Протизламна фурнітура для пластикових вікон – оберіг від вторгнення

Для багатьох фурнітура обмежується ручками та петлями, але це далеко не так. Правильні елементи повністю убезпечать ваш будинок або офіс від раптового вторгнення та значних збитків. Для цього навіть не доведеться міняти старі вікна – досить додатково встановити на них антивандальні фурнітурні вузли.

Статистика свідчить: переважна кількість спроб злому і злочинних проникнень до приміщення здійснюється через вікна та балконні двері

Противовзломная фурнитура
Противовзломная фурнитура

Фахівці називають три основних елементи, встановивши які, можна залишатися відносно спокійним за власну безпеку та комфорт всієї родини (або колективу). Отже, це такі фурнітурні доповнення:

• Грибоподібні цапфи.
Цапфа має вигляд грибка і не дозволяє відкрити вікно, оскільки щільно заходить у спеціальну планку. Фурнітурний елемент виготовляється з легованої сталі та гарантує високу ступінь безпеки.

• Відповідні планки.
Вони прикручуються на три саморізи, два з яких фіксуються у металевому армуючому профілі. Тому міцність і надійність найпростішого на перший погляд механізму – «грибовидна» цапфа + планка з «вушками», вельми вражає.

• Ручки, посилені замками.
Для цього виду протизламної фурнітури обов’язковий ключ або механізм «Сікьюстік», а також захисна пластина, що перешкоджає висвердлюванню ручки.

Досвідчений злочинець зламує вікно у рекордно короткі терміни – близько 15 секунд. У разі встановлення вищевказаних захисних елементів йому знадобиться не менше 5 хвилин. Тому придбати протизламну фурнітуру для вікон – не примха, а нагальна потреба.

Антизламна фурнітура для вікон: бренди-флагмани

На ринку протизламних виробів найкращим поєднанням є Масо і Норре. Розповімо про переваги кожного з них.

• МАСО
Цей австрійський виробник буквально творить чудеса – його протизламна фурнітура на вікна витримує величезний механічний тиск, а при правильній експлуатації і своєчасному догляді вона прослужить до 40 років. Хід елементів – плавний, матеріал – легована сталь + хромово-цинкове антикорозійне покриття, клас захисту – не менше WK 3 (витримує дію шуруповерта).

• Норре
Ручки виробництва цієї фірми давно стали легендою. Спеціальний запатентований запірний механізм Secustik повністю виключає можливість проникнення в приміщення через вікно. При цьому зовні ручка працює легко і невимушено, не доставляючи власнику абсолютно ніяких турбот.

Варто загострити увагу на тому, що прогнозовано ціна протизламної фурнітури для пластикових вікон трохи вища, ніж у звичайних елементів, проте натомість власнику приміщення гарантовані спокій та безпека.

Потрібна протизламна фурнітура для пластикових вікон у Києві? У нашій компанії на вас чекає корисна консультація, сертифікований і оригінальний товар, послуга монтажу або відправки елементів фурнітури поштою (за бажанням). До речі, інтеграцію антивандальних комплектуючих бажано довірити фахівцеві, оскільки у разі неправильно виконаних дій від встановлених деталей не буде ніякої користі.

Ми надаємо гарантію, працюємо з укладенням договору, завжди виконуємо обіцянки!

Противовзломная фурнитура
Противовзломная фурнитура

Пам’ятайте: найпростіші способи захисту або зовсім не оснащене антивандальними елементами вікно затримає тільки вкрай неповороткого та ледачого злодія.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх