Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Протизламна Фурнітура для Вікна

Встановити протизламну фурнітуру для пластикових вікон у Києві

Не існує вікон, які неможливо зламати – це питання часу. Але якісна фурнітура тим і цінується, що максимально ускладнює життя зловмисника: поки злодій возиться із системою скління, наряд поліції наспіє і візьме злочинця на гарячому. Хороша протизламна фурнітура не відкривається за півхвилини за допомогою викрутки та гвоздодера – це слід пам’ятати в момент покупки, коли демони економії активізуються, намагаючись завадити вам зробити правильний вибір. Якщо ви зателефонуєте до АМТЕХу, то слушна порада та грамотна допомога клієнту гарантована!

НайменуванняЦіна в грн. *
Ручка з ключом Antey (Польща)400
Ручка з ключом Maco Rhapsody (Австрія)900
Дитячий замок (BSL)400
Замок вікна Penkid Sash Jammer400
Замок з тросиком безпеки400
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)3 200 / 3 600
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)3 600 / 4 000
* - Ціна вказана зі встановленням

Протизламна Фурнітура для Вікон

Для багатьох фурнітура обмежується ручками та петлями, але це далеко не так. Правильні елементи повністю убезпечать ваш будинок чи офіс від раптового вторгнення та серйозних збитків. Для цього навіть не доведеться міняти старі вікна – достатньо додатково встановити антивандальні фурнітурні вузли.

Статистика свідчить: переважна кількість спроб злому та злочинних проникнень у приміщення проводилося через вікна та балконні двері.

Фахівці називають три основних елементи, встановивши які, можна залишатися відносно спокійним за власну безпеку та комфорт усієї родини (або колективу). Отже, це такі фурнітурні доповнення:

Протизламна Фурнітура для Вікон

Досвідчений злочинець зламує вікно за рекордно короткі терміни – близько 15 секунд. У разі встановлення вищезазначених захисних елементів йому знадобиться щонайменше 5 хвилин. Тому купити протизламну фурнітуру для вікон – не примха, а нагальна потреба.

Антивозломна фурнітура для вікон: бренди-флагмани

На ринку протизламних виробів найкраще поєднання буде Масо та Норре. Розповімо про переваги кожного з них.

  1. МАСО
    Цей австрійський виробник буквально творить дива – його протизламна фурнітура на вікна витримує великий механічний тиск, а при правильній експлуатації та своєчасному догляді вона прослужить до 40 років. Хід елементів – плавний, матеріал – легована сталь + хромово-цинкове, антикорозійне покриття, клас захисту – не менше ніж WK 3 (витримує дію шуруповерта).
  2. Норре
    Ручки виробництва цієї фірми давно стали легендою. Спеціальний запатентований запірний механізм Secustik повністю унеможливлює проникнення в приміщення через вікно. При цьому зовні ручка працює легко і невимушено, не завдаючи власнику жодного клопоту.

Протизламна Фурнітура для Вікон
Варто загострити увагу на тому, що прогнозовано вартість протизламної фурнітури для пластикових вікон трохи вище, ніж у звичайних елементів, зате власнику приміщення забезпечені спокій і безпека.

Потрібна протизламна фурнітура для пластикових вікон у Києві? Тут на вас чекає корисна консультація, сертифікований та оригінальний товар, послуга встановлення або відправлення елементів фурнітури поштою (за бажанням). До речі, інтеграцію антивандальних комплектуючих бажано довірити фахівцеві, оскільки у разі неправильно виконаних дій від встановлених деталей не буде жодної користі.

Ми надаємо гарантію, працюємо з укладанням договору, завжди виконуємо обіцянки!