Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна глухих стулок на такі що відкриваються

Заміна глухих стулок на такі що відкриваються

Зі зростанням популярності металопластикових конструкцій все більше квартир та домоволодінь оснащуються зручним та якісним типом скління. Незважаючи на високу зносостійкість та тривалий термін експлуатації систем, людям з різних причин потрібна їхня модернізація. Чому так відбувається? Наприклад, іноді з метою економії ставляться вікна з меншою кількістю енергозберігаючих пакетів або глухими стулками. З часом подібні варіанти скління втрачають актуальність і у господарів приміщення коригуються плани. Найчастіше в таких випадках затребувана заміна глухих стулок на відкриття.

НазваЦіна в грн, від
Заміна стулки WDS5560
Заміна стулки Decco5600
Заміна стулки Aluplast5650
Заміна стулки Rehau5760

Заміна Глухого Вікна на Відкривається

Глухе чи стулчасте – у чому різниця?

Відмінності величезні. Насамперед – це вартість: глухе вікно набагато дешевше за стулчасте. Така конструкція складається із склопакета та рами, не має фурнітури, не відкривається. Вона довговічна, дуже надійна, добре зберігає тепло, виключає продування. Водночас, недоліків у глухого вікна також чимало.

Його важко мити з боку вулиці, неможливо відкрити для провітрювання, воно вразливе для розбивання внаслідок великих поверхонь. Тому найчастіше глухі, фасадні конструкції популярні у громадських приміщеннях із вбудованими потужними системами вентиляції. У житлових будинках вони використовуються на горищах та у підвалах, на терасах та сходах, а також у мансардах та на балконах (глухе вікно + двері).

Заміна глухого склопакета на стулку може знадобитися, якщо спочатку з бюджетних міркувань більшість вікон у квартирі зроблені такими, що не відкриваються. Як правило, у таких випадках використовують комбінації стулчастих та глухих конструкцій.

Важливо! Поняття “глуха стулка” не існує, хоча в побуті це некоректне вираження іноді зустрічається. Правильний варіант: стулка + частина вікна, що не відкривається (глуха).

Заміна Глухого Вікна на Відкривається

Переробка глухого вікна в поворотну стулку: причини

Наскільки часто і коли клієнтам необхідно переробити глухе вікно на те, що відкривається? Такі замовлення надходять нерідко і з різних причин:

  • Брак повітря, нестача провітрювання.
  • Необхідність доступу до зовнішніх систем кондиціонування.
  • Неможливість адекватного догляду за віконною поверхнею.
  • Невідповідність приміщення правилам пожежної безпеки.
  • Доступ до території за вікном.
  • Перепланування квартири або домоволодіння (деякі кімнати залишилися без вікон).

Якщо така послуга набула актуальності – АМТЕХ чекає на вас! Найчастіше для здійснення переробки повний демонтаж віконної системи не вимагається, що значно заощадить час, засоби, а також позбавить пилу, бруду, шуму, порушення цілісності укосів та проходження тривалих будівельних робіт на території замовника.

Заміна глухої стулки на відкриту: етапи процесу

  1. Щоб переробити вікно на провітрювання, необхідно спочатку викликати замірника. Консультація по телефону також можлива, але у такому форматі менеджер може лише вислухати суть проблеми та приблизно зорієнтувати клієнта з цінових питань.
  2. На заздалегідь визначену дату та час приїде фахівець, здійснить необхідні виміри, уточнить нюанси щодо фурнітури, комплектації та типів склопакетів. Наприклад, вікно може відкриватися тільки убік (уточнюється, в яку), або поворотно-відкидного типу, що передбачає режим «на провітрювання». Вся інформація щодо блокаторів, типів ручок, наявності щілинної вентиляції, установки протимоскітних сіток, кількості камер склопакета – передається технологу, і робота над модифікацією вікна успішно стартує. У нескладних випадках термін становитиме не більше одного тижня, якщо вікно ламіноване – 14-21 день (необхідний скрупульозний підбір ламінату).
  3. Найбільша проблема, що стоїть перед фахівцем, – підбір профілю. Оскільки вони не є взаємозамінними, а багато хто зовсім знятий з виробництва, технологу доводиться уважно переглядати каталог, підбираючи ідеальний варіант.
  4. Після укладання договору надається гарантійний документ на своєчасне виконання роботи та отримання якісного результату. Ціна заміни глухого вікна на відкривається в Києві та області не відрізняється від інших регіонів і повністю залежить від складності процесу.

Заміна Глухого Вікна на Відкривається