ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Заміна Глухого Вікна на Таке що Відчиняється

Заміна глухих стулок на відкриваються

Зі зростанням популярності металопластикових конструкцій все більше квартир та будинків оснащуються зручним та якісним типом вікон. Іноді з метою економії ставляться вікна з меншою кількістю енергозберігаючих пакетів або глухими стулками. З часом подібні варіанти втрачають актуальність і у господаря приміщення коригуються плани. Найчастіше в таких випадках затребувана заміна глухих стулок на пластикові вікна, які відкриваються.

Глухе чи стулчасте – у чому різниця?

Відмінності величезні. Насамперед – це вартість: глухе вікно дешевше за стулчасте. Така конструкція складається із склопакета та рами, не має фурнітури, не відкривається. Вона довговічна, дуже надійна, добре зберігає тепло, виключає продування. Водночас, недоліки у глухого вікна також є.

Його важко мити з боку вулиці, неможливо відкрити для провітрювання, воно вразливе для розбивання внаслідок великих поверхонь. Тому найчастіше глухі, фасадні конструкції популярні у громадських приміщеннях із вбудованими потужними системами вентиляції. У житлових будинках вони використовуються на горищах та у підвалах, на терасах та сходах, а також у мансардах та на балконах (глухе вікно + двері).

Заміна глухого склопакета на стулку може знадобитися, якщо спочатку з бюджетних міркувань більшість вікон у квартирі зроблені такими, що не відкриваються.

Важливо! Поняття “глуха стулка” не існує, хоча в побуті це некоректне вираження іноді зустрічається. Правильний варіант: стулка + частина вікна, що не відкривається (глуха).

Переробка глухого вікна у поворотну стулку: причини

Наскільки часто і коли клієнтам необхідно переробити глухе вікно на те, що відкривається? Такі замовлення надходять нерідко і з різних причин:

• Нестача повітря, необхідність провітрювання. • Потреба доступу до зовнішніх систем кондиціонування. • Неможливість адекватного догляду за віконною поверхнею. • Невідповідність приміщення правилам пожежної безпеки. • Доступ до території за вікном. • Перепланування квартири або домоволодіння (деякі кімнати залишилися без вікон).

Заміна глухих стулок на створки що відкриваються
Заміна глухих стулок на створки що відчиняються

Якщо така послуга набула актуальності – АМТЕХ чекає на ваш дзвінок! Найчастіше для здійснення переробки повний демонтаж віконної системи не вимагається, що значно заощадить час, засоби, а також позбавить пилу, бруду, шуму, порушення цілісності укосів та проходження тривалих будівельних робіт на території замовника.

Заміна глухої стулки на таку що відчиняюється: етапи процесу

Щоб переробити вікно на провітрювання, необхідно спочатку викликати майстра по вікнам замірника. Консультація по телефону також можлива, але в такому форматі менеджер може лише вислухати суть проблеми та приблизно зорієнтувати клієнта з питань ціни.

На заздалегідь визначену дату та час приїде спеціаліст, робить необхідні виміри, уточнює нюанси по фурнітурі, комплектації та типу склопакетів. Наприклад, вікно може відкриватися тільки убік (уточнюється, в яку сторону ліву або праву) або вікно може бути поворотно-відкидного типу, що передбачає режим провітрювання. Вся інформація щодо блокаторів, типів ручок, наявності щілинної вентиляції, установки протимоскітних сіток, кількості камер склопакета – передається технологу, і робота над модифікацією вікна успішно стартує. У нескладних випадках термін становитиме не більше одного тижня, якщо вікно ламіноване – 14-21 день (необхідний скрупульозний підбір ламінату).

Задача, що стоїть перед фахівцем – підбір відповідного профілю. Оскільки вони не є взаємозамінними, а багато які варіанти зовсім зняті з виробництва, технологу доводиться уважно підібрати ідеальний варіант для вашого випадку.

Ціна заміни глухого вікна на відкривається в Києві та області доступна і повністю залежить від складності процесу.

Після укладання договору надається гарантійний документ на своєчасне виконання роботи та отримання якісного результату

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх