Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна глухих стулок на такі що відкриваються
Заміна глухих стулок на такі що відкриваються

Заміна глухого вікна на відкривається у Києві

Зі зростанням популярності металопластикових конструкцій все більше квартир та домоволодінь оснащуються зручним та якісним типом скління.

Незважаючи на високу зносостійкість та тривалий термін експлуатації систем, людям з різних причин потрібна їхня модернізація. Чому так відбувається? Наприклад, іноді з метою економії ставляться вікна з меншою кількістю енергозберігаючих пакетів або глухими стулками. З часом подібні варіанти скління втрачають актуальність і у господарів приміщення коригуються плани. Найчастіше в таких випадках затребувана заміна глухих стулок на відкриття.
Заміна Глухого Вікна на Відкривається
НазваЦіна в грн, від
Заміна стулки WDS5560
Заміна стулки Decco5600
Заміна стулки Aluplast5650
Заміна стулки Rehau5760

Глухе чи стулчасте – у чому різниця?

Відмінності величезні. Насамперед – це вартість: глухе вікно набагато дешевше за стулчасте. Така конструкція складається із склопакета та рами, не має фурнітури, не відкривається. Вона довговічна, дуже надійна, добре зберігає тепло, виключає продування. Водночас, недоліків у глухого вікна також чимало.

Його важко мити з боку вулиці, неможливо відкрити для провітрювання, воно вразливе для розбивання внаслідок великих поверхонь. Тому найчастіше глухі, фасадні конструкції популярні у громадських приміщеннях із вбудованими потужними системами вентиляції. У житлових будинках вони використовуються на горищах та у підвалах, на терасах та сходах, а також у мансардах та на балконах (глухе вікно + двері).

Заміна глухого склопакета на стулку може знадобитися, якщо спочатку з бюджетних міркувань більшість вікон у квартирі зроблені такими, що не відкриваються. Як правило, у таких випадках використовують комбінації стулчастих та глухих конструкцій.

Важливо! Поняття “глуха стулка” не існує, хоча в побуті це некоректне вираження іноді зустрічається. Правильний варіант: стулка + частина вікна, що не відкривається (глуха).

Заміна Глухого Вікна на Відкривається

Переробка глухого вікна в поворотну стулку: причини

Наскільки часто і коли клієнтам необхідно переробити глухе вікно на те, що відкривається? Такі замовлення надходять нерідко і з різних причин:

Якщо така послуга набула актуальності – АМТЕХ чекає на вас! Найчастіше для здійснення переробки повний демонтаж віконної системи не вимагається, що значно заощадить час, засоби, а також позбавить пилу, бруду, шуму, порушення цілісності укосів та проходження тривалих будівельних робіт на території замовника.
Заміна Глухого Вікна на Відкривається

Заміна глухої стулки на відкриту: етапи процесу

  1. Щоб переробити вікно на провітрювання, необхідно спочатку викликати замірника. Консультація по телефону також можлива, але у такому форматі менеджер може лише вислухати суть проблеми та приблизно зорієнтувати клієнта з цінових питань.
  2. На заздалегідь визначену дату та час приїде фахівець, здійснить необхідні виміри, уточнить нюанси щодо фурнітури, комплектації та типів склопакетів. Наприклад, вікно може відкриватися тільки убік (уточнюється, в яку), або поворотно-відкидного типу, що передбачає режим «на провітрювання». Вся інформація щодо блокаторів, типів ручок, наявності щілинної вентиляції, установки протимоскітних сіток, кількості камер склопакета – передається технологу, і робота над модифікацією вікна успішно стартує. У нескладних випадках термін становитиме не більше одного тижня, якщо вікно ламіноване – 14-21 день (необхідний скрупульозний підбір ламінату).
  3. Найбільша проблема, що стоїть перед фахівцем, – підбір профілю. Оскільки вони не є взаємозамінними, а багато хто зовсім знятий з виробництва, технологу доводиться уважно переглядати каталог, підбираючи ідеальний варіант.
  4. Після укладання договору надається гарантійний документ на своєчасне виконання роботи та отримання якісного результату. Ціна заміни глухого вікна на відкривається в Києві та області не відрізняється від інших регіонів і повністю залежить від складності процесу.