ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Встановлення 【Москітної Сітки】

Установка сеток на окна

З настанням теплого сезону на перший план виходить встановлення москітної сітки на металопластикові та алюмінієві вікна. Зі збільшенням температурних показників віконні прорізи все частіше залишаються цілодобово відкритими, тому вибір типу та якості захисного бар’єру саме на часі. Не менш важливими є нюанси монтажу виробу.

Протимоскітні сітки: вибираємо грамотно

Для початку варто визначитися з видом протимоскітки. В основному вони представлені наступними варіантами:

• Рамкові. Найбільш поширений тип, стабільно затребуваний серед споживачів. Являє собою сітчасте полотно, натягнуте на тонку рамку. Подібні сітки прості в експлуатації, швидко і легко знімаються, недорогі, їх зручно зберігати та мити. Колірних варіантів профілю два – білий та коричневий, доступне забарвлення у відтінок вікна. Відрізняються типом кріплення (кронштейном до ущільнювача, за допомогою зовнішніх пластикових кутів та ін.), інтегруються у віконний проріз та ззовні. Рамкові вироби замовник при бажанні може встановити самостійно. Серед таких сіток особливо популярні вироби типу «Анвіс». Даний тип сітки продається найбільш активно, оскільки має відмінну якість і невелику вартість, а також елементарний у монтажі.

• Ролетні. Цей вид сітки складається з рулону, направляючої рами та спеціального механізму (схожість зі стандартними ролетами). Необхідний тим, хто потребує частого відкривання конструкції. Зазначений варіант дорожчий, а також складніший у ремонті та догляді, оскільки мити ролетну сітку допустимо тільки у висячому положенні – самостійний демонтаж виключений. Що стосується переваг, то до них зараховуються статусний зовнішній вигляд виробу, його надійність, зручність використання, відсутність необхідності знімати на зиму. Ідеальне рішення для об’ємних вікон та лоджій.
• «Антикішка». Даний тип протимоскіток варто описати окремо через їх відмінні функції. Після встановлення сітки-антикішка господарі можуть бути спокійні за життя домашніх тварин. Нержавіюче дрібнопористе полотно – надміцне, воно витримує стрибки котів та інших дрібних тварин. Крім того, протимоскітка з успіхом виконує й свою основну функцію – захисну.

Установка сеток на окна
Установка сеток на окна

Про переваги протимоскіток будь-якого з названих типів зайве нагадувати: завдяки цьому ефективному бар’єру в приміщення не проникне вуличний пил та сміття, настирливі комахи, пух тополь та недопалки сусідів зверху.

Наступний етап після вибору виробу – встановлення протимоскітної сітки. Процес розумніше довірити професіоналу.

Заміри та монтаж: визначаємося з нюансами

Монтаж москітної сітки – важливий захід, від якого буде залежати коректна функціональність виробу і тривалість його експлуатації. В першу чергу необхідно провести правильні заміри. Це можна зробити як самостійно, так і звернувшись до фахівців АМТЕХ. В цілому правила проведення замірів зводяться до наступного:

1. Внутрішньорамні конструкції. Виміри варто робити по периметру прорізу вікна, відштовхуючись від бічних, верхніх та нижніх ущільнювачів.
2. Зовнішні сітки. Алгоритм той же, але до всіх отриманих значень додається по 2 см.

Для кожного типу виробів існують також монтажні нюанси. Сітка фірми «Анвіс» ідеальна практично для всіх видів ПВХ-вікон і встановити її найпростіше – досить помістити полотно в отвір, а другою рукою повернути всі кронштейни.

Накладну протимоскітку, яка підходить для пластикових та алюмінієвих вікон, самостійно інтегрувати складно, оскільки процес вимагає професійних навичок, умінь і певної вправності. Крім того, фіксація зовнішньої сітки часто пов’язана з небезпекою, якщо вікна знаходяться на значній висоті.

Установка сеток на окна

Встановлення сіток на вікна у Києві

При виборі та монтажі виробів покупця повинна цікавити не тільки ціна: заміна москітної сітки на нову проводиться, згідно з правилами, адже їх виконання забезпечить конструкції тривалу службу.

У нашій компанії можна замовити протимоскітки для подальшого самостійного монтажу, а також з урахуванням вартості встановлення

Доставка обговорюється додатково. Послуга встановлення антимоскітної сітки відноситься до категорії бюджетних і гарантовано надає власнику приміщення можливість комфортного користування придбаним виробом. Професіонали інтегрують захисний бар’єр для вашого вікна оперативно та якісно. Вартість встановлення москітних сіток в Києві, як і всюди, залежить від типу профілю, кріплень, виду вироба та інших супровідних моментів.

Ви ще не захищені? Тоді АМТЕХ йде до вас!

Установка сеток на окна
[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх