Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Сітка на пластикові вікна

Установка москітної сітки у Києві

З настанням теплого сезону на перший план виходить установка москітної сітки на металопластикові та алюмінієві вікна. Зі збільшенням температурних показників віконні прорізи все частіше залишаються цілодобово відчиненими, тому вибір типу та якості захисного бар’єру дуже актуальний. Не менш важливими є нюанси встановлення виробу.

НаименованиеЦена (грн)
Онлайн-консультация0
Москитная сетка на пластиковое окно480
Москитная сетка на алюминиевое окно 1300
Москитная сетка на алюминиевое окно Elit2400
Сетка Антикошка Elit1600
Сетка Антипыль Elit1920
Москитная сетка на дверь Premium2600
Ролетная москитная сетка2880
Москитная сетка плиссе5400

Москітні сітки на вікна в Києві

Протимоскітні сітки: вибираємо грамотно

Для початку варто визначитися з видом протимоскітки. В основному вони представлені такими варіантами:

  1. Рамки. Найбільш поширений тип, стабільно затребуваний серед споживачів. Є сітчастим полотном, натягнутим на тонку рамку. Подібні сітки прості в експлуатації, швидко та легко знімаються, недорогі, їх зручно зберігати та мити. Колірних варіантів профілю два – біле та коричневе, доступне забарвлення у відтінок вікна. Відрізняються типом кріплення (кранштейном до ущільнювача та за допомогою зовнішніх пластикових куточків тощо), інтегруються у віконний отвір та зовні. Рамкові вироби замовник при бажанні може встановити самостійно. Серед таких сіток особливо популярними є вироби типу «Анвіс». Цей тип сітки продається найбільше, оскільки має відмінну якість і невелику вартість, а також елементарна у монтажі.
  2. Ролетні. Цей вид сітки складається з рулону, направляючої рами та спеціального механізму (подібність до стандартних ролет). Необхідний тим, хто потребує частого відкривання конструкції. Зазначений варіант більш дорогий, а також складний у ремонті та догляді, оскільки мити ролетну мережу допустимо лише на вазі – самостійний демонтаж виключено. Щодо переваг, то до них зараховуються статусний зовнішній вигляд виробу, його надійність, зручність використання, відсутність необхідності знімати на зиму. Ідеальне рішення для об’ємних вікон та лоджій.
  3. «Атикошка». Даний тип протимоскіток варто описати окремо через їх відмінні функції. Після встановлення сітки-антикішки господарі можуть бути спокійні за життя свійських тварин. Нержавіюче дрібнопорце полотно – надміцне, витримує стрибки кішок та інших невеликих тварин. Крім того, протимоскітка успішно виконує і свою основну функцію – захисну.

Про переваги протимоскітки будь-якого з названих типів зайве нагадувати: завдяки цьому ефективному бар’єру в приміщення не проникне вуличний пил та сміття, настирливі комахи, пух тополь та недопалки сусідів зверху.

Москітна сітка на вікно гарна ціна

Наступний етап після вибору виробу – встановлення протимоскітної сітки. Процес розумніше довірити професіоналові.

Заміри та монтаж: визначаємося з нюансами

Монтаж москітної сітки – важливий захід, від якого залежатиме коректна функціональність виробу та тривалість його експлуатації. Насамперед необхідно зробити правильні виміри. Це можна зробити як самостійно, так і звернувшись до спеціалістів АМТЕХ. Загалом правила проведення вимірів зводяться до наступного:

  1. 1. Внутрішньорамні конструкції. Заміри слід проводити по периметру отвору вікна, відштовхуючись від бічних, верхніх та нижніх ущільнювачів.
  2. 2. Зовнішні сітки. Алгоритм той самий, але до всіх отриманих значень додається по 2 див.

    Для кожного типу виробу існують також настановні нюанси. Сітка фірми «Анвіс» ідеальна практично для всіх видів ПВХ-вікон і встановити її найпростіше – достатньо помістити полотно в отвір, а другою рукою повернути всі кронштейни.

Накладну протимоскітку, що підходить для пластикових та алюмінієвих вікон, самостійно інтегрувати складно, оскільки процес вимагає професійних навичок, умінь та певної вправності. Крім того, фіксація зовнішньої сітки часто пов’язана з небезпекою, якщо вікна знаходяться на значній висоті.

Замовити москітні сітки на вікна

Встановлення сіток на вікна у Києві

При виборі та встановленні виробів покупця має цікавити не лише ціна: заміна москітної сітки на нову проводиться, згідно з правилами, адже їх виконання забезпечить конструкції тривалу службу.

У нашій компанії можна замовити протимоскітки для подальшої самостійної установки, а також з урахуванням вартості монтажу

Москітні сітки на вікна виготовленілегкі та встановлення Київ

Доставка обговорюється додатково. Послуга встановлення антимоскітної сітки відноситься до категорії бюджетних та гарантовано надає власнику приміщення можливість комфортного користування придбаним виробом. Професіонали поставлять захисний бар’єр для вашого вікна оперативно та якісно. Вартість установки москітних сіток, як і скрізь, залежить від типу профілю, кріплень, виду виробу та інших супровідних моментів.

Вам потрібна якісна та недорога москітна сітка? Допоможуть вам майстри АМТЕХ!

Москітні сітки на пластикові вікна недорого