Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт дерев’яних євровікон

Ремонт дерев'яних євровікон у Києві

Дерев’яні вікна – це перевірена віками класика. Вони естетично привабливі, міцні, екологічно чисті. Натуральне дерево надає приміщенню статусності та затишку, а якщо воно оснащене склопакетами, то виріб набуває також усіх плюсів рядового металопластикового вікна. Але незважаючи на незліченні переваги, подібні конструкції часом ламаються або позбавляються функціональності.

Спеціалісти нашої компанії проводять якісний ремонт дерев’яних євровікон з подальшим наданням гарантійного свідоцтва. Враховуючи складність роботи, зумовлену конструктивною специфікою виробів, багато сервісних центрів уникають брати на себе відповідальність за ремонт, але звернувшись до АМТЕХу, ви обов’язково отримаєте професійну допомогу.

НазваЦіна в грн, від
Регулювання стулки (євродерево)150
Регулювання стулки євродерев'яних дверей200
Ущільнювач для євродерев'яних вікон120
Заміна комплекту фурнітури2800

Ремонт дерев'яних євровікон

Ремонт та реставрація дерев’яних євровікон на відмінно

Віконне скління з дерева, оснащене склопакетами – дороге задоволення, але все-таки це відмінне рішення для квартир, приватних домоволодінь та дачних будиночків. Власник повинен правильно доглядати дерев’яні вироби, щоб виключити їх передчасний вихід з ладу. Термін служби біля вікон із сосни, ясеню та ін. видів деревини досить тривалий, що, безперечно, не виключає поломок.

Отже, які послуги з ремонту дерев’яних віконних конструкцій ми можемо надати:

Важливо! Наша компанія не займається реставрацією (фарбуванням) занепалого дерева

Ремонт дерев'яних євровікон

Правила догляду: продовжуємо життя дерев’яними вікнами

Загалом догляд за системами скління з натурального дерева не є складними. Але необхідно знати деякі особливості:

  1. Огляд та чищення. Відразу після установки необхідно прибрати надлишки клею, монтажної піни та фарби, поки вони намертво не ввібралися в дерево. Фурнітуру потрібно постійно оглядати щодо якісного функціонування, звертаючи увагу до стан ущільнювачів. Мити дерев’яні вікна можна лише м’якими засобами, без вмісту їдких речовин. Абразивні порошки – виключені. Ідеально підходить мило (дитяче, господарське) або склоочисна рідина.
  2. Акуратне користування. Закривати стулки щосили – не рекомендується. Розумніше та безпечніше забезпечити вікна гарною фурнітурою, інакше можна серйозно зіпсувати систему скління.
  3. Покладена профілактика. Превентивні заходи – мастило ущільнювачів та фурнітури двічі на рік.

Нюанси обслуговування, або Чому ремонт дерев’яних євровікон коштує дорожче

При належному догляді та правильній експлуатації, споживача довго не цікавитиме ціна ремонту дерев’яних євровікон. Але якщо подібне питання виникло, то відповідь на нього проста – вартість відштовхується не тільки від складності та обсягу діяльності, а й з огляду на специфіку роботи:

  1. Утруднений демонтаж. Заміна старого склопакета на новий повинна виконуватися дуже обережно. Майстер тут, як сапер, помиляється один раз, оскільки у вікно з деревини склопакети зазвичай механічно вклеюються, відповідно будь-який неправильний рух призведе до поломки системи.
  2. Проблематичне відновлення геометрії. Якщо дерев’яне вікно «поведе», то відновити його конфігурацію набагато складніше, ніж у ПВХ-варіантів.
  3. Складна заміна фурнітури. Найчастіше це роблять із залученням фрезерувального апарату, а роботи проводять безпосередньо на готовому виробі.

Враховуючи вищевикладене, ремонт і реставрація євровікон трохи дорожче за звичайні вікна, але цілком реальний.

Ремонт дерев'яних євровікон