Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Сітка “антикішка”

Монтаж сітки антикішка у Києві

Домашні вихованці потребують особливого догляду, який неодмінно включає установку у віконний отвір дрібноструктурної і укріпленої протимоскітної сітки. Полотно має відповідати критеріям підвищеної стійкості та невразливості, але бути естетично привабливим. Сітка антикішка на ПВХ-вікна актуальна для господарів спритних та невгамовних представників сімейства котячих. Саме ці тварини нерідко гинуть випадково впавши з висоти.

НазваЦіна в грн, від
Сітка Антикішка 1300
Сітка Антикішка Elit2100

Переваги виробу антикішка

Відразу варто сказати, що звичайна протимоскітка котячих пазурів не завада, вона також не в змозі витримати натиску в кілька кілограмів. Отже, для вирішення проблеми безпеки домашнього улюбленця чудовим варіантом стає сітка антикішка на пластикові вікна та інші види скління.

Чому це важливо? Близько третини всіх звернень до ветеринарних клінік складають господарі з травмованими кішками та іншими домашніми улюбленцями, які постраждали від падіння з великої висоти.
Москитная сетка антикошка заказать Киев

Москітна сітка цього типу відрізняється такими параметрами:

  1. Високий коефіцієнт міцності. Кріплення сітки значно посилені, тому забезпечують її стійкість до навантажень. Цьому сприяє і ущільнювальний шнур підвищеної міцності. Антикішка не тільки зупинить не в міру кота, що розлютився, але й перешкодить попаданню вуличних птахів у приміщення.
  2. Відмінний повітрообмін. Плетіння полотна антикішки, незважаючи на високу міцність, відрізняється чудовою пропускною здатністю. Москіти крізь сітку в кімнату не проникнуть, кіт – не випаде, а ось повітряні маси потраплять до приміщення безперешкодно.
  3. Надійне плетіння. Сітка антикішка забезпечена більш товстим полотном та укріпленим плетінням – тварина не зможе пошкодити москітний бар’єр гострими кігтями. Більше того, на сітці не залишиться навіть задирок.
  4. Тривала експлуатація. На москітну сітку не зможуть впливати не тільки фізичні навантаження, але й іржа. Полотно антикішка оброблене антикорозійним покриттям, тому довго зберігає гідний зовнішній вигляд і служить власнику роками.
  5. Елементарний догляд. Як і інші види плетеного полотна, антикішку легко протирати вологою фланеллю або

Сітка москітна типу «антикішка» відмінно вписується в будь-який інтер’єр. Єдина візуальна відмінність виробу – колір полотна. Він трохи світліший за звичайний.

Москітна сітка антикішка: ціна вашого спокою

Москітна сітка антикішка замовити Київ
Сітки підвищеної міцності (антикішки) трохи дорожчі, але при цьому не настільки значно, щоб відмовлятися від покупки. Деякі господарі домашніх улюбленців у своєму бажанні заощадити роблять критичні помилки, що призводять до вкрай негативних наслідків для здоров’я тварини. Наприклад, нерідко люди просто уникають відкривання вікон або розчиняють їх на провітрювання. У другому випадку коти отримують травми, оскільки не можуть вибратися з вузької пастки, а в першому – квартиру наповнює нездоровий, затхлий аромат, що негативно відбивається на стані всіх мешканців приміщення.

Москітна сітка антикішка: купити та встановити

Найфатальніша помилка, впевненість у тому, що звичайної москітної сітки достатньо для утримання домашньої тварини від випадання з вікна – це в корені невірно і веде до нещасних випадків з тваринами. Власники пернатих також оцінять надійний бар’єр антикішку – улюблена канарка або папуга не зможуть випадково вилетіти з квартири!

Сервіс-центр АМТЕХ давно і успішно працює у напрямку встановлення та ремонту вікон, а також монтажу таких аксесуарів, як москітні сітки. Перш ніж придбати виріб, необхідно здійснити правильні виміри, а потім професійно встановити полотно. Якщо зробити це некоректно, то користь від сітки антикішки нівелюється, оскільки хиткий бар’єр тварина не втримає. Співпрацюючи з нашими спеціалістами, кожен замовник незмінно відчує доброзичливе та відповідальне ставлення, а також отримає відмінну роботу в обумовлений термін. З сіткою антикішкою ваш улюбленець буде в абсолютній безпеці!

Наші профілі відрізняються шириною від 39 до 49 мм, сітки можуть доповнюватися ворсом (за бажанням клієнта). Що стосується кольору, доступно два варіанти – білий і коричневий, але можливе фарбування у відтінок, запропонований замовником. Вартість установки москітних сіток на дверях прийнятна, але справа вимагає професійного підходу, тому телефонуйте в АМТЕХ.