Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна замка у пластикових дверях

Заміна замка в пластикових дверях у Києві

Двері без замку є умовною перешкодою, а оснащені запірним механізмом – повноцінним бар’єром від несанкціонованого вторгнення. Крім того, замки на пластикових полотнах, крім зазначеної функції, виконують ще й притискну, чим запобігає виникненню протягів і не пропускають шумів у приміщення.

НайменуванняЦіна в грн. *
Замок короткий під нажимну ручку500
Замок короткий ролик500
Замок рейка під нажину ручку Турція1000
Замок рейка під нажину ручку Австрія1450
Замок рейка ролик Турція1800
Замок рейка ролик Австрія2300
Нажимний гарнітур Турція600
Нажимний гарнітур Австрія1400
Ручка офісна пряма 500мм1000
Ручка офісна пряма 1000мм1700
Циліндр ключ/ключ 80мм400
Циліндр ключ/вороток 80мм450
*Ціни на матеріали вказані без урахування роботи

Заміна замка пластикових дверей

Але будь-який механізм може вийти з ладу, тому заміна замку у пластикових дверях – популярна послуга, яку нерідко надають фахівці з АМТЕХу.

У таких випадках, швидше за все, знадобиться ремонт замку пластикових дверей або його повна заміна. Що конкретно зламалося, здатний вирішити лише фахівець, оскільки «діагноз», поставлений споживачем, який завжди є реальним. Але, як би там не було, двері, що не зачиняються, – чудовий шанс для зловмисників.

Коли потрібна заміна:

Викликайте майстра якщо є такі ознаки:

Не чекайте, поки замок заклинить повністю – викликайте майстра раніше, за перших ознак поломки

Причин неполадок може бути маса – від зношування вузлів до механічного пошкодження. Отже, на термін служби замків впливає акуратність експлуатації: виключення надмірних зусиль, докладених до відчинення дверей, використання автентичних ключів, належний догляд за механізмом, насамперед, його змащення.

Пошкодити замок може спроба злому. Спочатку неякісні вироби, виготовлені з невідповідних матеріалів, безперечно, зношуються набагато швидше.

Заміна замка пластикових дверей

Як відбувається заміна замка

Вартість заміни замку в пластикових дверях широко варіюється, оскільки процес супроводжується безліччю нюансів. По-перше, не завжди у збої дверних функцій винен саме запірний механізм – це може бути циліндр або натискний гарнітур. Звичайно, ремонтувати потрібно деталі, що вийшли з ладу. По-друге, якщо причина саме у поломці замку, то буде його заміна.

Що роблять майстри у таких випадках:

  1. Діагностика. Після вашого дзвінка до кол-центру АМТЕХ підключиться консультант, який з’ясує масштаби проблеми та зафіксує виклик майстра додому до клієнта (дата та час узгоджуються). По приїзді фахівець ретельно огляне механізм, двері і зробить остаточний висновок.
  2. Точний замір. Щоб вставити новий замок без проблем, необхідно все ретельно виміряти. Для цієї дрібниці, що здається, потрібен чималий досвід, який не придбаєш за півгодини, розглядаючи тематичні інтернет-ролики. Тільки правильні виміри дозволять ідеально підібрати замок, що потрібний.
  3. Установка. Спільно з монтажем замку, під час якого іноді доводиться заново свердлити отвори в профілі, бажано замінити і планку у відповідь.
  4. Регулювання дверних механізмів фурнітури. Це обов’язковий захід, адже під час встановлення відбувається неминуче розбалансування визначальних вузлів.

Ціна заміни замка пластикових дверей

Вартість ремонту замків пластикових дверей або заміни цих важливих механізмів відштовхується від типу виробу та супутніх обставин під час роботи. Що стосується часу, то процес проходить у досить короткі терміни (разом з діагностикою та підбором замку – близько доби).

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами:

  1. Взаємодія з професіоналами.
  2. Оперативність та відповідальність.
  3. Обов’язкову гарантію на виконану роботу.
  4. Висока якість монтажу або ремонту замків.

Словом, звернувшись до нас, клієнту забезпечено сервіс високого рівня та відмінний результат!

Заміна замка пластикових дверей