Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання вікон
Регулювання вікон

Усунемо продування

Налаштуємо плавну роботу фурнітури

Замінимо ущільнювач

Змажемо фурнітуру

Повернімо вікну шумонепроникність

Відновимо правильну геометрію вікна

До
Після

Регулювання пластикових вікон

Регулювання вікна це процедура, при якій стулка виставляється в правильне положення до рами вікна. Стулка має перекривати раму (нахлест), з внутрішніх сторони, по 8 мм з кожної сторони. Також, при відкритті стулка немає затирати за металеві елементи фурнітури.
Регулюванням виставляють силу притискання стулки до рами.

тільки реальні відгуки наших клієнтів
отзывы наших клиентов
image
залиште заявку на розрахунок вартості

  ПослугаЦіна від, грн
  Діагностика без замовлення інших послуг100
  Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
  Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
  Виїзд за межі Києва300+
  Регулювання стулки пластикового вікна100
  Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
  Регулювання стулки (євродерево)150
  Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
  Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
  Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
  Регулювання вхідних пластикових дверей250
  Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
  Регулювання вхідних штульпових дверей400
  Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
  Аварійне відкриття вікна350
  Перебрати фурнітуру (пластик)300
  Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
  Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
  Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
  Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
  Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450
  консультація в один клік

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

   Регулювання пластикових вікон у Києві

   Відрегулювати стулку можна на:

   1. легкість відкриття без затирань. Основний результат, якого потрібно досягти, це коли стулка буде легко відкриватися і відкидатися, нічого не затиратиме. При закритті вікна до ручки не потрібно буде прикладати великих зусиль. Тут головне зручність у експлуатації вікна. Найчастіше, це вікна, що виходять на засклений балкон, де є якесь опалення.
   2. відсутність продування. Результат, якого ми досягаємо, це відсутність протягів. Зазвичай, чим краще стулка буде притискатись до рами, тим більше зусиль треба прикласти, щоб повернути ручку вікна. Також, при великих розмірах вікна, можливе невелике затирання, що пов’язане з просіданням стулки в нижній частині вікна, або по діагоналі. Вирівнювання діагоналі стулки називається переклинкою (знімаються штапики і методом підкладок вирівнюють діагональ). Взагалі, майстер може відрегулювати вікно на стільки, на скільки там є кількість цапф (циліндр чи грибок на стулці). Якщо їх мало, то регулювання на прижим там сильно не допоможе. Заміна ущільнення не дасть результату на довгий термін, так як товсте ущільнення вигибає профіль всередину. Цей же ефект можна спостерігати, коли двері на балкон закривають тільки на балконну защіпку.
   3. відкриття без затирань і відсутність продування. Результат, який тут ми хочемо отримати, це легкість відкриття і закриття вікна та відсутність протягів. Так вікно можна відрегулювати, якщо є певні фактори: якість геометрії монтажу, правильний розмір стулки відносно рами (нахлест по 8 мм), якісний ущільнювач, якісна фурнітура, яка має багато елементів прижиму. Одним словом, якщо це якісне вікно. Якщо ми берем до прикладу вікна середнього класу, або дешевого класу, то тут треба робити комплекс робіт, що переходить у ремонт вікна

   Якщо коротко описати, то регулювання вікна, це процедура відновлення заводських властивостей, що робиться регулювальним ключем та викруткою (викруткою майстер переставить планки, за які заходить цапфи). Також, наші майстри завжди змащують фурнітуру проникним силіконовим мастилом.

   Регулювання металопластикових вікон у Києві

   Коли потрібно регулювати вікна?

   Регулювання стулки потрібно в таких випадках:

   • вікно погано відкривається і закривається
   • важко закривається ручка, або взагалі не закривається до кінця (ручка не стає в вертикальне положення)
   • з вікна почало продувати. Про це може свідчити характерний свист з вікна, або поява потоку холодного повітря. Якщо в цьому місці надавити на стулку, то протяг і свист може припинитись. В сильні морози в таких місцях з’являється намерзання. Ще один спосіб, щоб дізнатись де дує з вікна, це відкрити стулку і подивитись в торець рами: має бути вертикальний наліт пилу.
   Послуги регулювання пластикових вікон Київ

   Етапи роботи по регулюванню вікон

   На першому етапі регулювання пластикових вікон спеціаліст АМТЕХ проводить ретельну діагностику. Ця процедура дозволяє визначити, в якому обсязі потрібно виконувати подальшу роботу. Для регулювання вікон виконуються такі дії:

   1. консультація з менеджером. Ви дізнаєтесь попередню вартість робіт та терміни, коли приїде майстер. Якщо є певна проблема, надсилайте фото на вайбер, або телеграмм і менеджер Вас проконсультує більш детально.
   2. діагностика. Майстер оглядає стулку, раму, перевіряє роботу механізму і стан ущільнення.
   3. змащення. Майстер змащує всі елементи фурнітури, щоб вона почала правильно робити.
   4. чищення нижньої петлі. За потреби. Якщо це новобудова, то зазвичай регулювальний гвинт нижньої петлі забитий будівельною сумішшю.
   5. регулювання вікна на легкість відкриття без затирань.
   6. регулювання вікна на максимальний прижим.
   7. перевірка робити стулки майстром і замовником.
   Регулювання вікон у Києві

   Особливості регулювання вікон

   Регулювання вікна не є складною процедурою. В інтернеті можна знайти багато матеріалу на те, як самому це зробити.
   Зараз розберемось з тим, що може чекати на Вас в складній ситуації:

   1. сильне провисання стулки вікна. Для вирішення цієї проблеми потрібна переклинка склопакету. Не маючи специфічного інструмента та матеріалу (лопатка, розпаковочний, підкладки потрібної товщини), це зробити дуже важко. В найгіршому випадку трісне склопакет, і (або) пошкодите пластик.
   2. фурнітура стоїть не по міткам. Для діагностики такої проблеми треба мати певний досвід роботи, і вміння це вирішити, нічого не зламавши.
   3. пошкодження різьби регулювальних гвинтів. Таке буває, коли приклали велике зусилля при спробі повернути регулювальний гвинт. Вирішується заміною зламаного елемента
   4. стулка більше чи менше потрібного. Допуск на фурнитуру складає по 12мм на кожну сторону. Цей розмір називається фальцлюфт і його вимірюють відразу на 2 сторони. Тобто фальцлюфт має бути 24мм. На практиці він в діапазоні 22-26мм. якщо менше 22мм, то фурнітура буде затирати за пластик. Якщо більше 26мм, то буде продувати. Вирішується ремонтом вікна. Дуже рідко потребує заміну стулки.
   5. продування зі сторони петель. Це дуже поширена проблема, яка вирішується як регулюванням, заміною планок, довстановленням додаткових прижимів. На нашу думку, зі сторони петлі має бути мінімум 3 прижима, не враховуючи нижньої і верхньої петлі (петлі також виконують функцію прижиму). Якщо стулка висока, вона може бути зігнута у сторону склопакету, і цапфа не буде доставати до планки.
    1. Навіть при деяких таких проблемах, наш майстер може вирішити проблему методом регулювання. Якщо ситуація досить складна, то потрібно ремонтувати вікно.

   Послуги регулювання пластикових вікон Київ

   Ціни на регулювання вікон в Києві

   Регулювання стулки вікна коштує 100 грн. Зверніть увагу, що стулка, це частина вікна, яке відкривається. На вікні може бути одна, дві і більше стулок. У вартість регулювання входить діагностика, регулювання до тих параметрів, наскільки це можливо та змащування фурнітури. Якщо потрібна переклинка, то це буде коштувати +150 грн (більш точна ціна є у прайсі). Якщо стулка не піддається регулюванню, з Вас гроші брати не будуть. Окремо оплачується виклик майстра.
   Якщо потрібні додаткові роботи чи матеріали (чистка петлі, заміна планок під цапфи…), майстер попередить і обґрунтує, до виконання робіт.
   У вартість регулювання не входить заміна деталей, зняття та встановлення стулки, чистка фурнітури та змащення ущільнення (його треба змащувати раз у рік).

   Регулювання вікон у Києві

   Чому потрібно вибрати нас

   В теперішній час немає проблем з тим, щоб знайти підрядника в певній роботі. Є проблема знайти відповідального, який має великий досвід робіт і за прийнятні кошти.
   Регулюванням вікон у Києві ми займаємось з 2006 року. Тоді це все починалось з сервісного відділу компанії, що продає і монтує вікна. В період 2008 року, коли курс долара виріс з 5 до 8 грн, на ринок Україна почали завозити біль дешеві комплектуючі. Паралельно, недобросовісні виробники та дилери, почали економити на монтажних матеріалах і наймати менш кваліфікованих монтажників, яким можна було платити менше грошей. Це призвело до погіршення якості і збільшення попиту на ремонт і сервісне обслуговування.
   Наша компанія Вам гарантує:

   • онлайн консультацію менеджера, який вас зорієнтуйте по вартості і термінам
   • домовимся на певну дату і певний час. Час назначається в інтервалі однієї години (наприклад з 12 до 13 приїде майстер). Це пов’язане з трафіком на дорогах
   • ми гарантуємо, що це буде наш майстер, в роботі і порядності якого ми впевнені
   • ми відкриті для клієнтів. Всіх наших співробітників можна подивиться у розділі наша команда
   • прозорі ціни
   • великий асортимент робіт, які ми виконуємо (можна подивитись в меню сайту)
   • використовуємо тільки якісні матеріали, з якими ми працюємо не один рік
   • маємо великий досвід роботи
   • гарантія на всі роботи прописується в договорі
   • зручність розрахунку. Працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами
   • маємо багато відмінних відгуків на незалежних сайтах

   Звернувшись до нас, ви потрапляєте до команди професіоналів, які допоможуть вирішити Ваші проблеми з вікнами. Ми працюємо з усіма брендам фурнітурі, що є на ринку: Maco, Roto, Siegenia, GU (Gretch-Unitas), Winkhaus, Schüco, Kale, Vorne, Axor, Romb, Endow, VHS, Accado
   Наші майстри працюють по Києву та київській області з 9 до 19 в будні дні і з 10 до 15 в суботу. Неділя вихідний день.

   Виникли питання?

   Залиште повідомлення у формі нижче і ми передзвонимо протягом 15 хвилин

    form
    Блог