Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання вікон
Регулювання вікон

Усунемо продування

Налаштуємо плавну роботу фурнітури

Замінимо ущільнювач

Змажемо фурнітуру

Повернімо вікну шумонепроникність

Відновимо правильну геометрію вікна

До
Після

Регулювання пластикових вікон

Регулювання вікон – потрібна послуга, що допомагає налаштувати металопластикові системи на правильний режим роботи. Вона дозволяє контролювати ергономічну геометрію профілю, дистанцію між фурнітурними елементами, чистоту та ступінь мастила вузлів, а також коефіцієнт рамно-створкового притиску. Тому недооцінювати своєчасне регулювання м/ вікон – неприпустимо

ПослугаЦіна від, грн
Діагностика без замовлення інших послуг100
Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+
Регулювання стулки пластикового вікна100
Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
Регулювання стулки (євродерево)150
Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
Регулювання вхідних пластикових дверей250
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
Регулювання вхідних штульпових дверей400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
Аварійне відкриття вікна350
Перебрати фурнітуру (пластик)300
Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450
консультація в один клік

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Регулювання пластикових вікон

  Пластикові вікна перевершують свої дерев’яні та алюмінієві аналоги за багатьма параметрами: вони набагато краще захищають від вітру, пилу, забезпечують відмінну тепло- та звукоізоляцію.

  Але щоб гарантовано виправдати свої очікування від установки даної конструкції, необхідно не лише зробити особливий акцент на її характеристиках, але й регулярно правильно її обслуговувати.

  Регулювання пластикових вікон є обов’язковою процедурою, виконуючи яку, вдасться продовжити експлуатаційний термін вікна та значно покращити його експлуатаційні показники.

  Таким чином, регулювання пластикових вікон дозволить конструкції прослужити довгі роки та повноцінно виконувати свої функції. Створення приємного мікроклімату, відсутність протягів та вуличного шуму – це лише частина переваг, які очікують власника. У разі виникнення додаткових питань щодо регулювання пластикових вікон або інших робіт звертайтесь до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами.

  Регулювання металопластикових вікон у Києві

  Для чого необхідне регулювання вікон?

  Навіть якщо зробити вибір на користь високоякісної та надійної фурнітури від популярного бренду, її експлуатаційний термін не перевищуватиме 10-15 років (профільна система, у свою чергу, прослужить набагато довше). Через час спостерігається зношування деталей, притискна здатність залишає бажати кращого, конструктивні частини перестають щільно прилягати – в результаті про їх повноцінну експлуатацію не може йтися.
  Лише у разі періодичного регулювання пластикових вікон, налаштування після літа до зими і навпаки, вони функціонуватимуть правильно, а в приміщенні завжди пануватиме комфортний мікроклімат. Невиконання регулювання пластикових вікон призведе до негативних наслідків:

  • Деформація. Деформація механізму поворотної ручки під час тугого замикання. Внаслідок цього вона може вийти з ладу або зламатися.
  • Надмірне примикання. Надмірно тепле примикання в теплий сезон призведе до конденсату та цвілі.
  • Недостатній притиск. Такий недостатній притиск притвору в холодний сезон призведе до протягів, попадання вологи.
  • Нерівномірність притиску. Через нерівномірний притиск або перекос стулки енергоефективність приміщення стане нижчою, теплотехнічні характеристики постраждають, через що зросте комуналка.
  • Просідання. Коли рухома віконна частина, що просіла, закривається, вона зачіпає за профіль рами, через що розвиваються механічні пошкодження, а петлеві механізми зазнають більш серйозних навантажень.
  Є кілька способів визначення того, що ваше вікно потребує регулювання. Один з них має на увазі тактильне обстеження віконного отвору на всьому протязі. Протяг легко відчути руками. Також можна скористатися свічкою або запальничкою. Для цього необхідно піднести джерело вогню до стулки. При коливанні, сильному відхиленні полум’я можна говорити про продування. Ще один варіант – залишити аркуш паперу в щільно закритій стулці та спробувати його витягнути. Якщо це вдається легко зробити, то притиск необхідно підкоригувати.

  Регулювання вікон – це не тільки комфортна експлуатація, але й продовження терміну служби конструкції, можливість заощадити на опаленні в зимовий сезон. Правильно відрегулювавши вікно влітку, ви значно зменшите ймовірність поширення патогенних бактерій, які можуть завдати шкоди здоров’ю.

  Послуги регулювання пластикових вікон Київ

  Етапи регулювання пластикових вікон

  На першому етапі регулювання пластикових вікон спеціаліст АМТЕХ проводить ретельну діагностику. Ця процедура дозволяє визначити, в якому обсязі потрібно виконувати подальшу роботу. Для регулювання вікон виконуються такі дії:

  1. Відновлюється початкова геометрія.При порушенні цього показника необхідно термінове регулювання вікон. Найчастіше проблеми з геометрією пов’язані з неправильною експлуатацією конструкції (наприклад, дуже різке та сильне відкриття, закриття, а також приміщення різних предметів між стулками). Після виявлення причини поломки (щілини, просідання будівлі) майстер приступить до вирівнювання профілю та усунення його деформації.
  2. Виконуються маніпуляції з фурнітурою.У більшості випадків регулювання найчастіше потребують ручки з петлями, оскільки саме вони здатні витримати найбільше навантаження протягом експлуатаційного терміну.
  3. Прокладається ущільнювач. У разі неправильної експлуатації ущільнювачів потрібно не тільки виконувати регулювання, але й повністю перекочувати гуму по периметру віконного отвору. Вихід з ладу ущільнювача багато в чому пов’язаний з неправильним доглядом за ним – відсутність мастила призводить до тріщин та втрати цілісності. Цілком можливо, потрібно обробити гуму.

  Чому варто звертатися до нашої компанії?

  Важливо розуміти, що регулювання вікон Київ є далеко не єдиною послугою, якої потребують металопластикові конструкції. Проблеми можуть бути пов’язані з тріщинами склопакета чи сколами профільною системою. Для вирішення їх необхідно проводити повну заміну пошкоджених елементів.

  Деякі власники зацікавлені не тільки у регулюванні пластикових вікон, але й у покращенні або доповненні функціональних можливостей вікна – додаванні стулки, імпоста, фрамуги, створенні двокамерного склопакета при встановленій однокамерній та відкидній рами за наявності глухої. Співробітники компанії АМТЕХ готові вирішити кожне з питань індивідуально та втілити ваші бажання, пов’язані з модифікаціями та регулюванням вікон.

  У штаті нашої компанії – виключно досвідчені, кваліфіковані фахівці, які належним чином виконують регулювання пластикових вікон та інші види робіт. Клієнт може скористатися такими послугами:

  1. Регулювання вікон, дверей (пластикових, алюмінієвих, дерев’яних).
  2. Ремонт ПВХ-конструкцій.
  3. Переробка будь-якої складності.
  4. Заміна склопакетів.
   1. Швидка, якісна, безшумна робота – головні пріоритети майстрів АМТЕХ. Починаючи співпрацю, підписується договірний документ, у якому гарантується відмінний результат. У ньому зазначено різновид робіт та кошторис, а також зафіксовано необхідний матеріал.

  Регулювання вікон у Києві
  Блог