ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

банер десктопный банер мобильный

Регулювання вікон

Металопластикові вікна не є технологічним нововведенням, але подібні вироби, як і раніше, не втрачають своєї актуальності. Вони зручні у застосуванні та прості в експлуатації, перешкоджають проникненню до приміщення вуличного шуму та пилу, даруючи помешканню затишок і комфорт. Металопластик стійкий до морозів, палючої спеки, перепадів температур, погодних катаклізмів та перезволоження. Крім того, ПВХ-вікна багатофункціональні та візуально привабливі.

Але для того, щоб конструкції залишалися справними і продовжували виконувати необхідні функції, потрібне систематичне регулювання вікон. Воно повинне проводитися регулярно, оскільки від цього залежить працездатність всієї системи скління.

Усунемо продування
Замінимо ущільнювач
Налаштуємо плавну роботу фурнітури
Змастимо фурнітуру
Послуга Вартість
Виїзд майстра по Києву100 грн
Регулювання стулки ПВХ100 грн
Регулювання балконних дверей ПВХ120 грн
Регулювання вхідних дверей ПВХ200 грн
Перебрати фурнітуру300 грн
Ручка Hoppe Bagota/Lima150 грн
Ущільнювач чорний Rehau/Veka35 грн
заказ консультации

Замовте консультацію в один клік

Регулювання пластикових вікон: викликаємо майстра вчасно

Важливо! Профілактичні роботи з регулювання вікон проводяться 1-2 рази на рік
Ремонт металлопластиковых окон в Киеве

Спостережливість та увага власника до металопластикових конструкцій врятує вікна від серйозних поломок і збоїв. Їх може спровокувати тривала або недбала експлуатація систем скління, а також помилки, допущені при встановленні. Практично завжди ПВХ-системи виявляють ознаки несправностей наступним чином:

• Вікно не працює. Регулювання однозначно знадобиться, якщо для відкривання або закривання металопластикових конструкцій потрібні серйозні зусилля. Також хвилюватися варто при наявності сторонніх звуків (тріщання, скрипіння) або появи затирань. Окрім іншого, іноді неможливо активувати режим провітрювання. При виникненні перерахованих симптомів слід викликати майстра.

• Постійні продування. З`явилися шуми, що долинають з вулиці? Помешкання окупувала навала пилу, якої раніше не було? Замучили протяги? У зазначених випадках з 98 % ймовірністю допоможе професійне регулювання вікон.

• Несправна фурнітура. Особливо необхідність регулювання проявляється у роботі віконних ручок – вони стають занадто тугими або нестабільними. Також некоректно можуть функціонувати петлі, замки, доводчики, обмежувачі та інші фурнітурні елементи металопластикового вікна. Оптимальний вихід зі становища – грамотне регулювання фурнітури.Це далеко не всі випадки, коли виникає потреба у технічному обслуговуванні євровікна. Регулювання може знадобитися у період міжсезоння або при переході з одного температурного режиму на інший. Наприклад, потрібно збільшити притиск пластикового вікна, з огляду на похолодання і морози, або зменшити даний коефіцієнт у зв`язку з літньою спекою.

Ігноруючи вказане правило, власник повинен розуміти, що поломки мають властивість деякий час маскуватися, поступово підточуючи функціональність системи. Окремо варто сказати про наступне: навіть якщо ви скрупульозно дотримуєтеся правил експлуатації – знос і розбалансування вікон ніхто не відміняв. Отже, через півроку-рік після монтажу конструкції регулювання неминуче знадобиться.

Ремонт металлопластиковых окон в Киеве

Алгоритм роботи професіоналів

Спеціаліст АМТЕХ завжди починає регулювання ПВХ-вікон з ретельної діагностики. Це основа основ, оскільки від неї залежить обсяг і характер подальшої діяльності. В цілому послуга налаштування вікон включає в себе наступні заходи:

• Відновлення автентичної геометрії. Якщо цей показник порушено, то регулювання вікон потрібно неодмінно. Як правило, подібний збій відбувається через невірну експлуатацію конструкції (прикладання надмірних м`язових зусиль або часте інтегрування сторонніх предметів між стулками). Попередньо виявивши причину поломки (виникнення щілин, ознаки просідання будівлі та ін.), майстер вирівняє профіль, усунувши його деформацію.

• Маніпуляції з фурнітурою.Практика демонструє, що регулювання вимагають в основному ручки або петлі, оскільки саме вони витримують найбільше навантаження протягом періоду користування вікнами.

• Прокладання ущільнювача. Неправильна експлуатація ущільнювачів або їх некоректне встановлення проявляють себе практично так само, як і порушення геометрії віконних стулок. У даному випадку знадобиться не лише регулювання, а й повне прокладання гуми по периметру конструкції. Ущільнювач виходить з ладу через відсутність належного догляду – без змащення він тріскається і втрачає цілісність. Тому, можливо, знадобиться лише відповідна обробка гуми.

Регулювання – не єдина послуга, необхідна для зручної експлуатації металопластикових вікон. Нерідко мають місце тріщини склопакета або деформація профілю. Це серйозні проблеми, які можна вирішити, лише повністю замінивши пошкоджений елемент.

Іноді власник бажає поліпшити або доповнити функціональні можливості вікна – додати стулку, імпост, фрамугу, зробити з глухої рами – відкидну, а з однокамерного склопакета – двокамерний. У таких випадках майстри все вирішують у індивідуальному порядку. З АМТЕХ можливі будь-які модифікації та регулювання!

Регулювання, ремонт, заміна: куди звернутися?

Наша компанія працює тільки з перевіреними, досвідченими фахівцями, які виконують свою справу бездоганно. В результаті співпраці клієнт отримає наступні послуги:

• Регулювання вікон і дверних конструкцій (включаючи алюмінієві і дерев`яні).
• Ремонт ПВХ-систем.
• Переробку різного ступеня складності.
• Заміну склопакетів.

Майстри АМТЕХ працюють швидко, якісно, безшумно і завжди дотримуються обумовлених термінів. Співпраця починається з підписання договірного документу, який виступає гарантом відмінного результату. У ньому описуються види робіт, вказується їх вартість (прозоро і без зайвих комісій), фіксується кількість необхідного матеріалу.

Ремонт металлопластиковых окон в Киеве

Регулювання вікон – затребувана послуга, яка допомагає налаштувати металопластикові системи на правильний режим роботи. Вона дозволяє контролювати ергономічну геометрію профілю, дистанцію між фурнітурними елементами, частоту і ступінь змащування вузлів, а також коефіцієнт рамно-стулкового притиску. Тому недооцінювати своєчасне регулювання м/ п вікон – неприпустимо.

Важливо пам`ятати одне: віконна металопластикова конструкція – складний, синхронний механізм, халатне поводження з яким, в тому числі і недолуге регулювання, спричиняють виникнення більш значних неполадок. До того ж вікна від різних виробників мають індивідуальні особливості регулювання, про що майстри добре знають.

Довірте свої вікна професіоналам!

Блог

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх