ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Регулювання 【Дерев’яних Євровікон】

Регулировка деревянных евроокон

Дерев’яні вікна зі склопакетами – найбільш екологічний та привабливий варіант скління, який відмінно акумулює тепло. Незважаючи на дорожнечу і високу пожежонебезпечність таких конструкцій, вони користуються незмінним попитом. Регулювання дерев’яних вікон – обов’язковий етап у процесі їх експлуатації.

Здоров’я євровікон: коли необхідно замислитися

Зовні подібна конструкція досить проста і нагадує звичайне радянське вікно, тільки набагато сучасніше і новіше. Але це вдавана ідентичність – всередині роботу таких систем регулює конгломерат взаємопов’язаних механізмів. Якщо з ладу виходить хоча б один елемент (іноді це відбувається абсолютно непомітно), то поступово ламається вся конструкція. Саме тому превентивне регулювання дерев’яних вікон зі склопакетами – є пріоритетним напрямком протягом їх експлуатації.

Але бувають ситуації, коли неполадки очевидно виявляють себе – залишається тільки це вчасно помітити. Негайно телефонувати майстру потрібно в наступних випадках:

• Заїдання при користуванні. Часто така ситуація спостерігається в новобудовах, де відмічаються просідання ґрунтів і самої будівлі. Зазвичай це усувається за допомогою процедури регулювання фурнітури. Процес розбалансування треба припинити у зародковому стані, поки провисання незначні – пізніше налаштуванням нічого виправити не вдасться – знадобиться повноцінний ремонт.

• Нехарактерний свист. Якщо подібний звук чутно від вашого дерев’яного вікна зі склопакетом – знайте – серйозно порушена ступінь герметизації.
• Продування. Зазначені симптоми також говорять про збої герметичності віконної конструкції.
• Механічні пошкодження. До цього веде грубий стиль експлуатації: різкі відкривання, зачинення стулки з використанням сили, і в цілому неприпустиме поводження з системами скління. На цьому тлі порушується геометрія вікна, погіршується робота фурнітури, з’являються зовнішні пошкодження. Регулювання дерев’яних склопакетів у таких випадках необхідне, як ніколи.

Якщо власник вікна помітив хоча б одну ознаку – це стовідсотковий привід насторожитися і вжити заходів, а саме – зателефонувати в АМТЕХ. Кваліфікований менеджер зробить все, щоб проблема більше не турбувала вас. І першим кроком стане виклик майстра додому.

Регулювання дерев’яних вікон в Києві – затишок у вашому домі

Процедура включає в себе три види згрупованих дій:

Регулировка деревянных евроокон
Регулировка деревянных евроокон

• Різноспрямоване налаштування. Передбачає регулювання системи по горизонталі і вертикалі, робиться для усунення геометричних похибок.
• Торцеве регулювання дерев’яного вікна. Воно включає в себе балансування цапф. Особливо процедура затребувана при наявності продувань і появі промерзання.
• Змащування фурнітури. Вказана маніпуляція неодмінно проводиться практично у кожному випадку, оскільки пересушені деталі схильні до зносу. Як наслідок, хронічні проблеми в цій сфері ведуть до глобальних поломок.

Якщо один з фурнітурних компонентів припинив виконувати свої функції – ні в якому разі не використовуйте силу

Крім зазначених дій, регулювання вікон також передбачає сезонні налаштування. Багато користувачів на зиму бажають для кращого утеплення максимально збільшити коефіцієнт притиску, а на літо, навпаки, його послабити. Зазвичай це робиться за допомогою налаштування торцевих цапф.

Часто під приціл регулювальника потрапляють ручки – як найбільш уразливий компонент віконного скління. Вони приймають на себе щоденне навантаження, тому нерідко заклинюють або втрачають стабільність. Вирішується це питання підтягуванням кріплень або заміною фурнітури.

Заміна потрісканого ущільнювача також відноситься до ремонту вікна. Якщо цей компонент приходить у неналежний стан, то ні про яку коректну функціональність вікна взагалі не йдеться. Щоб гума ущільнювача прослужила максимально довго, за нею потрібно правильно доглядати: регулярно очищати від пилу і бруду, обробляти за допомогою мильного розчину, змащувати засобом на основі силікону. Збереження цих компонентів забезпечить звуко- і теплонепроникність євровікон.

Пам’ятайте: вікна легко регулювати самостійно, лише розглядаючи, як це робить майстер у відеоролику – в реальності з’являється маса складнощів та нюансів

Отже, довіряйте маніпуляцію фахівцям з досвідом роботи. Вартість регулювання дерев’яних євровікон – не визначальний фактор, оскільки це необхідна та важлива процедура, але ціна послуги знаходиться у бюджетному діапазоні. Часовий інтервал, який займає проведення маніпуляції, коливається від декількох хвилин до години – в залежності від складності проблеми.

Довірте регулювання дерев’яних вікон справжнім фахівцям!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх