Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Установка кватирки на пластикове вікно

Установка кватирки на пластикове вікно у Києві

Звичку не дарма називають другою натурою. Торкнулося це твердження та систем скління. Наприклад, багато людей не бажають миритися із засиллям стандартних металопластикових вікон з їхніми глухими частинами та поворотно-відкидними стулками. Тому нерідко замовляють послугу, про яку зараз йтиметься. Навіщо потрібне встановлення кватирки на пластикове вікно і які нюанси проведення робіт такого роду розберемося у статті нижче, а з нашими цінами Ви можете ознайомитись за посиланням.

НазваЦіна в грн, від
Переробка вікна зі встановленням кватирки5560

Установка Форточки на Пластикове Вікно

Причини встановлення, або Комфорт по-старому

Квапка в глухому пластиковому вікні виконує безліч функцій і має масу плюсів. Тому далеко не завжди причина затребуваності послуги в банальній звичці конфігурації радянських вікон.

Установка Форточки на Пластикове Вікно

Установка кватирки: розкриваємо секрети

Процес, як завжди, починається зі дзвону та телефонної консультації. Наші фахівці вислухають побажання клієнта та зафіксують виклик майстра на зручну дату та час. Далі процес піде за наступним планом:

  1. Проводяться точні виміри, що виключають перекоси та інші невідповідності під час експлуатації.
  2. Складається кошторис, оформляється договір та гарантійне свідоцтво.
  3. Визначається тип профілю для коректного вибору імпоста (перемички).
  4. Глуха частина поділяється на два сектори за допомогою імпосту.
  5. Внизу встановлюється новий склопакет і змінюється ущільнювач.
  6. Вгорі проводиться монтаж невеликої поворотної стулки (400-450 мм).
  7. Система доповнюється фурнітурою (сіткою-протимоскіткою, гребінцем-контролером для уникнення протягів та раптового відчинення).

Вартість встановлення кватирок в глухі пластикові вікна в Києві не відрізняється від інших регіонів і залежить від наступних факторів: габаритів врізання, додаткових опцій, супровідної фурнітури, параметрів енергоефективності та шумоізоляції. Установка та «налаштування» кватирки та комплектуючих займає не більше 2 годин.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте відмінний результат, оскільки в АМТЕХ працюють професіонали з великим досвідом, які використовують лише сучасний інструмент та якісні матеріали.

Зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону або через месенджер зараз, і вони зорієнтують Вас на послуги. Ми максимально точно консультуємо замовників, щоб уникнути будь-яких непорозуміння, розбіжності чи недомовленості.

Ми спеціалізуємося виключно на ремонтах, регулюванні та переробці пластикових вікон та дверей, наші майстри мають величезний досвід роботи у даній сфері. У нас діє перевірена роками система контролю за якістю всіх виконаних робіт, а також наші майстри постійно підвищують кваліфікацію. Все вищеперелічене дає нам можливість впевнено братися за найскладніші та нестандартні переробки вікон за цілком демократичними цінами, які є прийнятними для всіх наших клієнтів!

Установка Форточки на Пластикове Вікно