Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Промерзають пластикові вікна: способи боротьби
Промерзають пластикові вікна: способи боротьби

Промерзають пластикові вікна: способи боротьби

Петлі на металопластикових дверях є найважливішою конструкційною особливістю системи скління. Саме на них припадає основне навантаження при взаємодії із ПВХ-конструкцією.

Таким чином, заміна петель на пластикові двері здатна значно покращити якість роботи виробу. Механізм не дуже складний для профі, але для обивателя може представляти велику складність і вимагає певної вправності, досвіду та уваги. Тому для економії часу та коштів краще довірити заміну петель фахівцям.

НайменуванняЦіна від
Регулювання вікна100
Ущільнювач для вікон65
Перебрати фурнітуру300
Комплект нової фурнітури2000
Протизламна фурнітура2600

Заміна петель на пластикові двері

Заміна петель на пластикові двері: функції деталі та причини поломки

З огляду на випробування, які доводиться виносити петлям, вони, як правило, виготовляються з нержавіючої сталі з додаванням тефлонових компонентів (на моделях дешевше використовується алюміній). Відповідно, ця конструкційна деталь металопластикових дверей досить міцна. Але вона періодично виходить з ладу або вимагає регулювання.

Основні функції петель – забезпечення можливості зачинення/відчинення дверей, гарантування герметичного прилягання полотна, а також виключення його провисання.

Заміна петель на пластиковій двері

На підставі цього майстра гарантують відмінну результативність виконаних робіт. Професіоналами проводиться ремонт та регулювання вікон Rehau будь-якої складності – від рядової діагностики до повноцінної обробки з використанням оригінальних комплектуючих. Якщо планується ремонт та регулювання пластикових вікон Rehau, наші майстри можуть запропонувати не тільки професійні навички, а й топові комплектуючі:

Деталі, що вийшла з ладу, негативно позначиться на коректній роботі замку! Своєчасне регулювання та мастило комплектуючих дозволяє в короткі терміни досягти вищевикладених показників, але так буває не завжди. Іноді потрібна заміна петлі на пластикові двері, ціна яких знаходиться в прийнятному діапазоні і залежить від моделі (модифікації) виробу.

Що передує повноцінній заміні петлі пластикових дверей

Заміна петель на пластикові двері ціни

Важливий момент: лазерне маркування обов’язково є на всіх елементах вікон Rehau.

Важливий момент: багато бюджетних металопластикових систем скління не передбачають регулювання механізмів!

Щоб замінити петлю на металопластикові двері, в першу чергу необхідно демонтувати полотно. Для цього знадобляться деякі інструменти, такі як пасатижі, молоток, викрутка.

Важливо також ознайомитися з конструкційними особливостями конкретного виду петель (нюанси зняття у різних моделях відрізняються) – без цього процес краще не починати, а довірити його майстру. Фахівець підбере відповідні комплектуючі та встановить їх на місце, після чого двері будуть працювати як нові.

Професійні співробітники нашої компанії із задоволенням допоможуть вирішити цю проблему. Якщо виникли питання, можна абсолютно безкоштовно проконсультуватися за телефоном, вказаним на сторінках нашого сайту.

Ми оперативно замінимо або відрегулюємо петлі на пластикових дверях!