Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт вікон на Позняках

Ремонт вікон на Позняках

Пластикові вікна вже давно зайняли лідируючі позиції у своїй сфері та витіснили з ринку алюмінієві та дерев’яні конструкції. Сьогодні вікна ПВХ встановлюють повсюдно, починаючи з житлових будинків і закінчуючи офісами, адміністративними, громадськими будинками і так далі. У цьому немає нічого дивного, оскільки ці конструкції мають високі експлуатаційні якості – вони добре захищають від шуму і забезпечують високу теплоізоляцію.

Але навіть такі вироби можуть виходити з ладу через, наприклад, припущення помилок під час встановлення або неправильного використання. Добре, завжди можна замовити послугу ремонт вікон Позняки та довірити роботу професійним фахівцям.

Фахівці АМТЕХ не лише проведуть діагностику, налаштують та відрегулюють вікна на Позняках у Києві, а також проведуть ремонт чи заміну необхідних механізмів. Грамотне технічне обслуговування вікна, своєчасно виконане кваліфікованим майстром, значно продовжить термін комфортного використання Ваших вікон.

Працюємо понад 15 років, у нас досвідчені та надійні майстри. Якісно відрегулюємо або відремонтуємо Ваші вікна із гарантією! Працюємо за офіційним договором!

Для отримання консультації спеціаліста Ви можете зателефонувати нам у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних робіт з регулювання, ремонту або налаштування вікон на Позняках, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати написати у VIBER.

НазваниеЦена от, грн
Уплотнитель REHAU65
Регулировка фурнитуры окна100
Перебрать фурнитуру1000
Ручка для окна200
Установка микропроветривания650

Ремонт вікон Позняки, ремонт пластикових вікон київ пізняки

Основні види ремонту вікон:

ПВХ-конструкції можуть виходити з ладу з різних причин: у кожному окремому випадку потрібно виконання певних робіт для відновлення виробу. Нижче будуть описані найпоширеніші серед них.

Регулювання пластикових вікон

Щоб пластикове вікно ефективно виконувало свої функції, необхідно правильно його регулювати. В такому випадку можна буде розраховувати на щільність притвора, хорошу герметичність, плавний хід стулки. Регулювання може знадобитися:

Ремонт вікон Позняки

Заміна ущільнювачів

Ущільнювачем називають гумово-каучуковий елемент, який розташовується між рамою та стулкою віконної конструкції. Мінімальний експлуатаційний термін ущільнювача дорівнює 5 років. Якщо його правильно доглядати, він може прослужити і 10 років. Про знос вищеописаного елемента та необхідність замовлення послуг з ремонту вікон свідчить наступне:

Наші спеціалісти оперативно виконають ремонт пластикових вікон та замінять ущільнювачі, внаслідок чого вищезазначені проблеми будуть усунуті.

Переклинка вікна

Стулки ПВХ вікон є досить важкими, особливо за наявності двокамерного склопакета. Через якийсь час власники стикаються з проблемою провисання вікна. Справа в тому, що велика вага скла призвела до втрати герметичності стулки – у результаті з’явилися порожнечі та перекіс. Щоб вирішити цю проблему, наші фахівці виконають ремонт, переклинку та відновлять геометрію стулки.

Ремонт/чистка/заміна фурнітури

Віконна фурнітура є важливою складовою повноцінної роботи конструкції. Дані елементи досить часто зазнають серйозного навантаження, тому нерідко виходять із ладу.

Серед ознак, що свідчать про необхідність ремонту вікон Позняки або замінити фурнітуру, можна виділити такі:

Ремонт пластикових вікон на Позняках, заміна фурнітури, ремонт пластикових вікон позняки

Чому варто звертатися до професіоналів?

Якщо замовити ремонт металопластикових вікон Позняки в компанії АМТЕХ, можна буде розраховувати на такі переваги:

Для отримання більш детальної інформації про те, як проводиться ремонт пластикових вікон Київ Позняки та скільки він коштує, завжди можна звернутися до менеджерів за вказаними на сайті телефонами.