Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт алюмінієвих дверей

Ремонт алюмінієвих дверей

Алюмінієві двері відрізняються високими показниками зносостійкості та надійності. Не позбавлені вони й своєрідної, лаконічної естетичної привабливості. Саме тому подібні конструкції нерідко встановлюють у місцях великої прохідності людей, громадських будинках та установах.

Але навіть такі міцні та стійкі конструкції іноді потребують ремонту. Ремонт алюмінієвих дверей у Києві та області якісно та оперативно виробляють фахівці фірми АМТЕХ.

Такі конструкції поділяються на вхідні та балконні. Їх відмінність полягає у способі відкриття. Балконні в цьому сенсі варіативніші, оскільки можуть бути забезпечені режимом провітрювання. Вхідні ж – виключно поворотні. Фурнітура алюмінієвих дверей обох видів також різна: на балконній ручці, як правило, розташована лише з внутрішньої сторони, а на вхідній – встановлюється і зовні (офісна напівкругла або натискного типу).

Ремонт алюмінієвих дверей

Якщо вас цікавить ремонт вхідних або балконних алюмінієвих конструкцій, тоді ознайомтесь із переліком послуг, що надаються нашою компанією:

  1. Регулювання. В даний пункт входить перевірка коефіцієнта притиску стулки до рами, з’ясування наявності провисання елементів системи та інших факторів, що заважають двері працювати коректно та без збоїв.
  2. Геометричний порядок. Нерідкі випадки, коли стулка сильно просіла. У такій ситуації допоможе тільки грамотне перекликання дверей. До речі, якщо на фурнітурі відсутні регулювальні гвинти, відремонтувати подібну конструкцію допоможе саме цей метод.
  3. Фурнітурна заміна. Алюмінієві двері будь-якого типу періодично потребують заміни комплектуючих, що вийшли з ладу: петель, ущільнювачів (іноді розтріскуються або рвуться, втрачають пружність), замків, ручок, ножиць, доводчиків, блокаторів та ін. Якщо фурнітура працює некоректно, то це помітно відразу: і тріск, дивний стукіт, складно взаємодіяти з дверима, ручки провертаються, заклинюють. Іноді достатньо змастити та почистити комплектуючі, принагідно відрегулювавши їх.
  4. Змінюємо склопакети. Це відбувається при тріщинах скляної поверхні та інших видах деструкції, а також з метою посилити теплоізоляційні та шумопроникні властивості вхідної або балконної групи.

Ремонт алюмінієвих дверей

Пам’ятайте! Відремонтувати двері – дешевше, ніж її замінити!

Вартість ремонту алюмінієвих дверей прямо пропорційна обсягу та ступеню складності роботи. Головне, помітивши неполадки, не затягувати із викликом майстра – ви ж не чекаєте, поки нездоровий зуб заболить ще більше? Діючи розумно та своєчасно, споживач збереже і фінанси, і нерви.

Щоб отримати конкретну професійну допомогу, телефонуйте за телефонами, вказаними на головній сторінці нашого сайту, або звертайтеся письмово на електронну пошту. У другому випадку з вами невдовзі зв’яжуться консультанти компанії. Окресливши проблему, визначившись з датою та зафіксувавши замовлення, будьте впевнені – майстри прибудуть вчасно і все полагодять з обов’язковою гарантією!