Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна скла в склопакеті
Заміна скла в склопакеті

Заміна скла у склопакеті

У металопластиковому вікні найпростіше пошкодити склопакет. Розбитий склопакет не виконуватиме тих функцій, які на нього покладалися. Також, це не зовсім безпечно (щоб уникнути падіння уламків) і естетично не красиво.
При замовленні ремонту нас відвідує думка, чи можна заощадити якось гроші. Адже розбите лише одне скло із двох чи трьох. У цій статті ми з цим розберемося.

Заміна скла в склопакеті

Трохи теорії

Склопакет це частина світлопрозорої конструкції, яка складається зі склеєних між собою листів скла через дистанційні рамки. Виробництво склопакетів належить до складної процедури, яка потребує спеціального обладнання. При склеюванні скла використовують спеціальні герметики декількох видів. Бувають і гаражні види виробництва, але це одиниці. Та і якість такого склопакета видно здалеку.

Ремонт склопакета

Замінити одне скло у склопакеті цілком можливо. На цей момент така послуга не дуже популярна через високу вартість та низьку якість виконаних робіт. Є два сценарії заміни скла у склопакеті:

 1. чистота скла. На сучасній лінії виробництва склопакетів стоять автоматичні мийки, які вимивають скло так, щоб у внутрішній частині не було слідів бруду. Відразу після миття скло кладуть на стіл збирання. Як мити скло у квартирі, питання відкрите.
 2. на сучасній лінії використовують спеціальний двокомпонентний герметик для обробки торців. По місцю можуть тільки бутилом загерметизувати.
 3. на лінії використовують прес для обтиску склопакета (щоб скло рівномірно приклеїлося до дистанційної рамки). На об’єкті все це робиться вручну і якість залишає бажати кращого.
 1. це дорожче, ніж замовляти новий склопакет (якщо ми говоримо про звичайнісінький)
 2. необхідність закрити отвір, де стоїть склопакет. Ця процедура може тривати 1-3 дні.

При заміні скла на об’єкті жодна технологія не витримується. У разі ремонту склопакета ми отримуємо або неякісний ремонт, або така послуга коштуватиме дуже дорого. Такий вид ремонт підходить, коли нам не потрібна якість, або коли склопакет дорогий і простіше переклеїти скло на виробництві.

ремонт склопакета

Коли раціональний ремонт склопакета

Ремонт склопакета, або переклеювання скла актуальний у разі, коли пошкоджено звичайне прозоре скло, а дороге тоноване скло, або декоративний шпрос цілий. Алгоритм роботи із заміни такого склопакета:

Як замовити заміну скла у склопакеті

Для замовлення цієї послуги Вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером. Для точного розрахунку краще зробити фото склопакета, а також зняти приблизні розміри. Якщо є документи на вікна і там вказана формула склопакета, обов’язково надішліть фото на месенджер. Після цього ми прорахуємо пару варіантів (заміна скла, нові склопакети) і дамо Вам право вибору.

Ціна на заміну скла у склопакеті

Зі сказаного вище можна зрозуміти, що основна частина витрат із заміни скла в склопакеті є робота. Якщо порівнювати за звичайним склопакетом, то послуга із заміни скла буде коштувати в півтора рази дорожче, ніж замовити новий склопакет. Якщо ж у склопакеті є тонування, кольорове скло або декоративний шпрос, то тут стоїть питання не так у грошах, як у тому, щоб розбитий склопакет відремонтувати й він не відрізнявся від тих, що стояли поруч. Через те, що новий склопакет з такою ж плівкою, або таким же кольоровим склом дуже відрізнятиметься по відтінку. Все це тому, що партії плівок та скла трохи відрізняються, і плівка трохи вигоряє на сонці.

Що варто вибрати

У нашому кліматі на склопакет лягає дуже велике навантаження. Це і лінійні розширення від перепаду температури, сильне нагрівання на сонці та перевірка на еластичність герметика у зимовий час. Склопакет захищає будинок від зимового холоду та літньої спеки. Хороший герметик має забезпечити герметичність камер склопакета під час лінійних розширень.

Також, з кожним роком стандарти зі склопакетів стають все суворішими та вимоги до склопакетів зростають. Сучасні виробництва це дуже дороге та складне підприємство. Велика кількість машин від автоматичного різання скла до маніпуляторів зі збирання. Дорогі професійні герметики і якісні матеріали для складання повинні забезпечити довгу службу виробу. І на тлі всього цього заміна розбитого скла на замовлення не вселяє довіру, що цей склопакет прослужить довго. Також варто розуміти, що професійний збирач склопакетів не поїде до клієнта на замовлення на заміну одного скла.

Ми за якісно виконану роботу та рекомендуємо переробляти склопакети лише на спеціалізованих виробництвах. Зверніться до наших майстрів і ми допоможемо у вирішення на цю тему. Ми пропонуємо:

 1. якісна консультація щодо ремонту склопакета
 2. виїзд майстра для зняття всіх розмірів
 3. майстер проконсультує з усіх питань
 4. якісний ремонт склопакета
 5. нові якісні склопакети
 6. доставка та встановлення склопакетів
 7. можлива утилізація старих склопакетів
 8. гарантія на нові склопакети 3 роки

Звернувшись до нас, Ви отримаєте весь спектр послуг із сервісу вікон. Ми займаємося цими видами робіт з 2006 року та маємо великий досвід. Ми гарантуємо якісно виконану роботу та матеріали високої якості. Всі склопакети, які ми встановлюємо, відповідають сучасним стандартам і довго прослужать.