Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Який ущільнювач для пластикових вікон краще

Який ущільнювач для пластикових вікон краще

Функція ущільнювача для пластикових вікон проста та зрозуміла – забезпечення герметичності системи скління. Він допомагає стулки або склопакету краще примикати до рами, захищаючи приміщення від вуличних шумів, систематичних протягів та попадання пилу.

Прокладка, що вийшла з ладу, припиняє виконувати покладені на неї завдання, що призводить до того, що виникають складнощі з відкриванням/закриванням вікна та іншим неприємним наслідкам. Який ущільнювач для пластикових вікон краще і чи його заміна виправдана? Про це нижче.

НазваЦіна в грн/м, від
Ущільнювач чорний REHAU65
Ущільнювач сірий REHAU65
Ущільнювач чорный SALAMANDER65
Ущільнювач сірий SALAMANDER65
Ущільнювач сірий VEKA100
Ущільнювач Salamander PRO100

Який ущільнювач для пластикових вікон краще

Види ущільнювачів та критерії вибору: найкращі рекомендації

Перш ніж вирішити, який ущільнювач краще для пластикових вікон, необхідно визначитися з трьома моментами:

Ремонт пластикових вікон: Київ, Троєщина

Кращі ущільнювачі для пластикових вікон розрізняються не тільки за вищевказаними параметрами – вони бувають різної еластичності та товщини, виготовлені з варіативних матеріалів (каучук, силікон, термопластичний полімер). Який із них вибрати, дилетанту вирішити важко – краще надати це фахівцеві: майстер проведе діагностику пластикового вікна та зупиниться на прийнятному варіанті.

Визначитись із кольором та конфігурацією – півсправи. Недосвідченому покупцеві найскладніше знайти кращого виробника і не обдуритися, купуючи неякісне китайське прокладання за ціною топового німецького товару. Майстри відкриють секрет, який виріб точно не виявиться контрафактним.

Звертайте увагу на лазерне маркування: найкращі бренди – REHAU, SCHUCO та ін., обов’язково наносять його на свій товар

Який ущільнювач краще підходить вашим пластиковим вікнам? По-перше, визначте виробника профільної системи (логотип на рамі). Якщо такої інформації немає, знайдіть документи, що оформляються під час купівлі ПВХ-конструкції. Маючи на руках цю інформацію, вибирайте найкращий варіант за каталогом.

Другий спосіб – сфотографувати торець ущільнювача притвору та надіслати знімок у АМТЕХ. Але краще викликати майстра, який ідеально підбере матеріал та замінить гуму пластикової системи.

REHAU – найкращий універсальний ущільнювач для пластикових вікон

ущільнювачі rehau

Який ущільнювач краще встановлювати на пластикові вікна? Майстри компанії АМТЕХ у 90% випадків рекомендують бренд REHAU, що має такі переваги:

Зважаючи на простоту процесу, допускається самостійне встановлення німецьких прокладок на пластикові вікна. Ущільнювач REHAU змащують двічі на рік – це єдина умова для кращої експлуатації. Продукція вказаного виробника найкраще підходить пластиковим вікнам на території України.

Міняти чи ні: розвінчуємо міфи

Діями людей найчастіше керують стереотипи, причому не завжди правильні. Щоб не робити невиправданих і марних вчинків, краще позбавитися помилкових уявлень.

Допоможемо підібрати ущільнювач під вікно

Який саме ущільнювач вибрати для пластикових вікон, краще вирішувати спільно з фахівцем, а майстри АМТЕХ у цьому допоможуть!

Ми поберемо ущільнювач, який ідеально підійде до профілю вашого вікна і прослужить довгі роки, захищаючи від продування та шуму з вулиці!

Для отримання консультації менеджера з підбору ущільнювача, що підходить для Вашого вікна, Ви можете зателефонувати нам у робочий час з понеділка по суботу. Можливий продаж ущільнювача без установки, а також ви можете для професійної установки ущільнювача викликати майстра по телефону або заповнивши форму для зворотного дзвінка на сайті, або написати в VIBER.