Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Який ущільнювач для пластикових вікон краще

Який ущільнювач для пластикових вікон краще

Функція ущільнювача для пластикових вікон проста та зрозуміла – забезпечення герметичності системи скління. Він допомагає стулки або склопакету краще примикати до рами, захищаючи приміщення від вуличних шумів, систематичних протягів та попадання пилу.

Прокладка, що вийшла з ладу, припиняє виконувати покладені на неї завдання, що призводить до того, що виникають складнощі з відкриванням/закриванням вікна та іншим неприємним наслідкам. Який ущільнювач для пластикових вікон краще і чи його заміна виправдана? Про це нижче.

НазваЦіна в грн/м, від
Ущільнювач REHAU65
Ущільнювач чорный SALAMANDER65
Ущільнювач сірий SALAMANDER65
Ущільнювач сірий VEKA100
Ущільнювач Salamander PRO100

Який ущільнювач для пластикових вікон краще

Види ущільнювачів та критерії вибору: найкращі рекомендації

 • 1. Ущільнювач під склопакет. Зовнішній бік склопакета і рідко підлягає заміні. Такий вид прокладання рівномірно притискається за допомогою штапиків по периметру пластикового вікна і залишається статичним протягом усього періоду експлуатації.
 • 2. Ущільнювач під стулку. Його можна побачити при відкритті вікна безпосередньо на стулці та рамі. До нього пред’являються підвищені вимоги еластичності, адже при кожному закритті та відкритті пластикового вікна гума деформується. Саме це ущільнення відповідає за продування та такий ущільнювач періодично доводиться міняти.

Перш ніж вирішити, який ущільнювач краще для пластикових вікон, необхідно визначитися з трьома моментами:

 • 1. Показник кольору (сірий або чорний).
 • 2. Конфігурація (пелюстковий, трубчастий та ін.)
 • 3. Країна-виробник (КНР, Німеччина, Україна, Туреччина тощо).

Ремонт пластикових вікон: Київ, Троєщина

Кращі ущільнювачі для пластикових вікон розрізняються не тільки за вищевказаними параметрами – вони бувають різної еластичності та товщини, виготовлені з варіативних матеріалів (каучук, силікон, термопластичний полімер). Який із них вибрати, дилетанту вирішити важко – краще надати це фахівцеві: майстер проведе діагностику пластикового вікна та зупиниться на прийнятному варіанті.

Визначитись із кольором та конфігурацією – півсправи. Недосвідченому покупцеві найскладніше знайти кращого виробника і не обдуритися, купуючи неякісне китайське прокладання за ціною топового німецького товару. Майстри відкриють секрет, який виріб точно не виявиться контрафактним.

Звертайте увагу на лазерне маркування: найкращі бренди – REHAU, SCHUCO та ін., обов’язково наносять його на свій товар

Який ущільнювач краще підходить вашим пластиковим вікнам? По-перше, визначте виробника профільної системи (логотип на рамі). Якщо такої інформації немає, знайдіть документи, що оформляються під час купівлі ПВХ-конструкції. Маючи на руках цю інформацію, вибирайте найкращий варіант за каталогом.

Другий спосіб – сфотографувати торець ущільнювача притвору та надіслати знімок у АМТЕХ. Але краще викликати майстра, який ідеально підбере матеріал та замінить гуму пластикової системи.

REHAU – найкращий універсальний ущільнювач для пластикових вікон

ущільнювачі rehau

Який ущільнювач краще встановлювати на пластикові вікна? Майстри компанії АМТЕХ у 90% випадків рекомендують бренд REHAU, що має такі переваги:

 • Оптимальна ціна.
 • Високоякісний матеріал.
 • Обов’язкове маркування.
 • Гарантія 12 років.
 • Легкість монтажу.

Зважаючи на простоту процесу, допускається самостійне встановлення німецьких прокладок на пластикові вікна. Ущільнювач REHAU змащують двічі на рік – це єдина умова для кращої експлуатації. Продукція вказаного виробника найкраще підходить пластиковим вікнам на території України.

Міняти чи ні: розвінчуємо міфи

Діями людей найчастіше керують стереотипи, причому не завжди правильні. Щоб не робити невиправданих і марних вчинків, краще позбавитися помилкових уявлень.

 • Міф № 1: протяг = поганий ущільнювач. Віконні продування переважна більшість громадян списують на неякісну (розтріскану, висохлу) гуму. Але це не завжди найкращий висновок – лише у 5% випадків справа справді у прокладці. У решті ж – знадобиться встановлення додаткових притисків, регулювання пластикового вікна або профілактичне мастило ущільнювача.
 • Міф №2: старий = поганий. Цей стереотип полягає в наступному: якщо ущільнювач на пластиковому вікні старий, його обов’язково треба міняти. В корені невірна помилка! Вироби від кращих виробників довго не втрачають експлуатаційних якостей за умови регулярного мастила та чищення.
 • Міф №3: більше = краще. Часто господарі пластикових вікон вирішують поставити товстий ущільнювач, мотивуючи це наступною відсутністю продування. В цьому випадку чекайте прямо протилежного результату. Вікно з об’ємним ущільнювачем закривається тільки докладанням неймовірних зусиль, але все одно залишаться локації з недостатнім притиском, звідки буде виходити постійний протяг.

Допоможемо підібрати ущільнювач під вікно

Який саме ущільнювач вибрати для пластикових вікон, краще вирішувати спільно з фахівцем, а майстри АМТЕХ у цьому допоможуть!

Ми поберемо ущільнювач, який ідеально підійде до профілю вашого вікна і прослужить довгі роки, захищаючи від продування та шуму з вулиці!

Для отримання консультації менеджера з підбору ущільнювача, що підходить для Вашого вікна, Ви можете зателефонувати нам у робочий час з понеділка по суботу. Можливий продаж ущільнювача без установки, а також ви можете для професійної установки ущільнювача викликати майстра по телефону або заповнивши форму для зворотного дзвінка на сайті, або написати в VIBER.