ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Який Ущільнювач Для Пластикових Вікон Краще

Функція ущільнювача для пластикових вікон проста та зрозуміла – забезпечення герметичності системи скління. Він допомагає стулці або склопакету краще примикати до рами, захищаючи приміщення від вуличних шумів, систематичних протягів та попадання пилу. Гумова прокладка, що вийшла з ладу, припиняє виконувати покладені на неї завдання, що призводить до продування, складнощі з відкриванням / закриванням вікна та іншими неприємними наслідками. Який ущільнювач для пластикових вікон кращий і чи завжди його заміна виправдана? Про це – нижче.

Види ущільнювачів та критерії вибору: найкращі рекомендації

виды ущільнювачів для вікон

1. Ущільнювач під склопакет. Знаходиться із зовнішнього боку склопакета і досить рідко потребує заміни Такий вид ущільнювача рівномірно притискається за допомогою штапиків по периметру пластикового вікна і залишається статичним протягом усього періоду експлуатації.

2. Ущільнювач під стулку. Його можна побачити при відкритті вікна безпосередньо на стулці та рамі. До нього пред’являються підвищені вимоги еластичності, адже при кожному закритті та відкритті пластикового вікна гума деформується. Саме це ущільнення відповідає за продування і такий ущільнювач періодично доводиться міняти, щоб зберегти приміщення від холоду та протягів.

Перш ніж вирішити, який ущільнювач краще для пластикових вікон, необхідно визначитися з трьома моментами:

1. Показник кольору (сірий або чорний).

2. Конфігурація (пелюстковий, трубчастий та ін.)

3. Країна-виробник (КНР, Німеччина, Україна, Туреччина тощо).

  види ущільнювачів

Кращі ущільнювачі для пластикових вікон розрізняються не тільки за вищезазначеними параметрами – вони бувають різної еластичності та товщини, виготовлені з варіативних матеріалів (каучук, силікон, термопластичний полімер). Який із них вибрати, нефахівцю вирішити важко – краще надати це майстру по вікнам: фахівець проведе діагностику пластикового вікна та визначить найбільш прийнятний варіант.

Визначитись з кольором та конфігурацією – це тільки півсправи. Недосвідченому покупцю найскладніше знайти кращого виробника і не припуститися помилки, придбавши неякісні китайські прокладки за ціною німецького топового товару. Віконні майстри точно знають, який виріб точно не виявиться контрафактним.

Звертайте увагу на лазерне маркування: найкращі бренди – REHAU, SCHUCO тощо, обов’язково наносять його на свій товар

Який ущільнювач краще підходить вашим пластиковим вікнам? По-перше, визначте виробника профільної системи (логотип на рамі). Якщо такої інформації немає, знайдіть документи, які оформляються під час купівлі ПВХ-конструкції. Маючи на руках ці відомості, вибирайте найкращий варіант за каталогом.

Другий спосіб – сфотографувати торець ущільнювача притвору та надіслати знімок менеджеру АМТЕХ. Але краще викликати майстра, який ідеально підбере матеріал та замінить гуму пластикової системи. Ми здійснюємо виїзд майстра по ремонту вікон по місту Києву.

REHAU – найкращий універсальний ущільнювач для пластикових вікон

ущільнювачі rehau

Який ущільнювач краще встановлювати на пластикові вікна? Майстри компанії АМТЕХ у 90% випадків рекомендують бренд REHAU, що має такі переваги:

Оптимальна ціна.

Високоякісний матеріал.

Обов’язкове маркування.

Гарантія 12 років.

Легкість монтажу.

 

Допускається самостійне встановлення німецьких прокладок на пластикові вікна. Ви можете придбати якісний ущільнювач у нас тап самостійно встановити його на вікна, або ж викликати майстра, який зробить це швидко, якісно та по доступним цінам. Ущільнювач REHAU змащують двічі на рік – це єдина умова для кращої експлуатації. Продукція цього виробника найкраще підходить пластиковим вікнам на території України.

Змінювати чи ні: розвінчуємо міфи

Діями людей найчастіше керують стереотипи, причому не завжди правильні. Щоб не робити невиправданих і марних вчинків, краще позбавитися помилкових уявлень.

• Міф № 1: протяг = поганий ущільнювач. Віконні продування переважна більшість громадян списують на неякісну (розтріскану, висохлу) гуму. Але це не завжди найкращий висновок – лише у 5% випадків справа дійсно у прокладці. У решті ж – знадобиться встановлення додаткових притисків, регулювання фурнітури пластикового вікна або профілактичне змащювання ущільнювача якісними матеріалами.

• Міф № 2: старий = поганий. Цей стереотип полягає в наступному: якщо ущільнювач на пластиковому вікні старий, його обов’язково треба міняти. В корені невірна помилка! Вироби від найкращих виробників довго не втрачають експлуатаційних якостей за умови регулярного змащення та чищення.

• Міф № 3: більше = краще. Часто господарі пластикових вікон вирішують поставити товстий ущільнювач, мотивуючи це наступною відсутністю продування. В цьому випадку чекайте прямо протилежного результату. Вікно з об’ємним ущільнювачем закривається тільки докладанням неймовірних зусиль, але все одно залишаться локації з недостатнім притиском, звідки буде виходити постійний протяг.

 

Тому, який ущільнювач вибрати для пластикових вікон, краще вирішувати спільно з фахівцем, а майстри АМТЕХ у цьому із задоволенням допоможуть!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх