ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Дує з Пластикового Вікна | Як Виправити Проблему

Продування пластикового вікна – доволі поширена ситуація. Холодне повітря може відчуватися в різних локаціях конструкції вікон і з різних причин. Найчастіше продування спостерігаються біля підвіконня, а також біля петель або штапиків. У багатьох випадках проблему вирішує регулювання пластикових вікон, яку швидко та професійно проведуть фахівці компанії АМТЕХ.

Основні причини продування пластикових вікон

Конструкція ПВХ-вікна складається з багатьох різних вузлів і якщо хоча б один з них втрачає функціональність, це автоматично призводить до втрати герметичності всього виробу. Але бувають ситуації, коли протяги з вікон відчуваються після встановлення абсолютно нових вікон.

Продукування може виникати у багатьох випадках – загальний список основних причин наступний:

• Неякісний виріб. Якщо при виготовленні вікна не підігнали імпости та штапики так, щоб не було зазорів, не дивно, що виникає протяг.

• Кустарний монтаж. Так звані “гаражні майстри” нерідко порушують технологію робіт, що призводить до дефектів геометрії вікна. Такі “майстри по вікнам” досить часто забувають утеплювати укоси, економлять матеріали, неправильно встановлюють підвіконня та припускають ще масу помилок, що сприяють порушенню функцій ПВХ-конструкції та врешті і до продування.

• Дешева фурнітура. Зекономивши на комплектуючих, власник м/п вікна неминуче пошкодує про це, адже неякісна фурнітура може призвести до виходу з ладу і повної заміни конструкції.

• Недостатній притиск. У таких випадках продування відчуваються по всьому периметру вікна. Щоб унеможливити це, потрібно перевести фурнітуру на зимовий режим – регулювання краще довірити фахівцям. Внаслідок проведених робіт стулка притиснеться до рами, і протяг зникне.

Розберемо питання докладніше – що робити, якщо з вікна дує у певних місцях?

Як вирішити проблему: вивчаємо питання локально

Для початку перевірте, звідки конкретно дме протягом. Як варіант, можна запалити свічку та повільно провести нею по периметру вікна – у місці розгерметизації полум’я помітно рухатиметься, блиматиме. Залежно від виявлених проблем, слід оптимізувати функціональність засклювальних конструкцій. Пам’ятайте, що важливо дотримуватися заходів протипожежної безпеки при будь-яких діях!

Отже, що робити, якщо:

• Дує із пластикового вікна з боку петель. В області розташування цих деталей знаходиться безліч фурнітурних елементів кріплення, інтегрованих всередину рами. Якщо в ній зроблені наскрізні отвори, наприклад, з метою кріплення захисних ролет, повітря через вузол може проникати всередину і викликати протяги. Рішення проблеми продуваня в цьому випадку – виявити порожнини та заповнити їх герметиком. Буває, досить просто підтягнути петлі, але у разі неякісної фурнітури доведеться повністю їх замінити.

• Продує з-під ущільнювача. Ця проблема досить часто виникає з роками у пластикових вікнах. Дує з-під гумового ущильнювача? Значить, ущільнювач розтріскався, втратив еластичність або засох, отже, у щілини потрапляє повітря і з прорізу дує протягом. Проблема вирішується просто – заміною ущілюновальної гумки по всьому периметру конструкції.

• Дме з-під підвіконня пластикових вікон. Якщо підвіконня було встановлено неправильно, через деякий час власник відчує продування. Це говорить про те, що повітря безперешкодно проникає до кімнати крізь незаповнений піною отвір. Щоб усунути продування, треба зняти підвіконня, після цього запінити щілину і обробити її штукатуркою – так піна не зруйнується з часом. Далі встановлюють його наново, підтягнувши до рами.

• Протяг з боку укосів. Схожа на попередню ситуація, але більш затратна і потребує обов`язкового втручання професіоналів. Протяги з’являються через наявність щілини між стіною і рамою. Це означає, що монтажний шов не був якісно ізольований чи зруйнувався від механічного, температурного впливу чи тимчасового фактора. У такому разі укоси знімаються і герметичність щілини відновлюється за допомогою будівельної піни. Попередньо старий матеріал зрізається, щілина зачищається, а після виконання комплексу робіт проводяться реставраційні заходи.

• Дує з-під штапика пластикового вікна. Штапик – елемент, що виконує декоративну функцію, завдяки чому змінюється дизайн зсередини. Одночасно цей елемент притискає склопакет до віконної стулки. Якщо відчувається протяг по периметру або точково, то проблема може бути в недостатній силі прилягання, неправильно підібраному типі елемента, появі щілин між імпоста і штапиками. Вирішення проблеми – встановлення відповідних штапиків та обробка щілин герметиком (останнє робиться лише у випадку з імпостами). Фахівці швидко підберуть необхідну форму та довжину виробу, якісно замінять окантовку.

• Пронизує біля верхньої петлі. Якщо це практично невідчутно, то нікуди звертатися не варто – така конструкція більшості двоконтурних систем скління. Але що робити, якщо досить сильно дме із верхньої петлі пластикового вікна? Насамперед слід перевірити наявність ущільнювача у верхньому кутку стулки – нерідко при навішуванні монтажники випадково зсувають гумку з місця. Також причиною іноді є неправильне регулювання. Професіонали точно з’ясують, у чому проблема, і налагодять герметичність та функціональність вікна.

Альтернативні випадки

Не завжди холод, що виходить від металопластикового вікна, викликаний втратою його герметичності, тому не варто відразу підозрювати монтажників або виробників у неякісній роботі. Взимку площа склопакета всередині приміщення стає прохолодною, тому, піднісши руку до скла, людина має відчувати холод.

Якщо всебічна перевірка на герметичність пройдена успішно, то сильне охолодження скла викликається такими причинами:

• Невідповідний склопакет. У холодному, морозному, сирому кліматі однокамерний склопакет категорично не рекомендований. Усунути недолік легко – варто поміняти чи модернізувати конструкцію. Ми можемо допомогти в цьому

• Напівхолодна батарея. У таких випадках скло зсередини не отримує достатньо тепла і в морози може здатися, що вікно продувається. Тому необхідно оптимізувати роботу опалювального приладу. Трапляється, що батарея гріє нормально, але доступу тепла заважає занадто потужне підвіконня.

• Потужна система вентиляції. Інколи кухонні витяжки та вентиляція в санвузлах надто активно засмоктують повітря ззовні, що викликає неприємний свист у приміщенні та відчуття протягу. Щоб вирішити цю проблему, інтегруйте в систему вентиляції зворотний клапан.

Якщо продування вікон перетворилися на проблему, звертайтеся до фахівців АМТЕХ – ми завжди на варті вашого комфорту!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх