Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Дує з пластикового вікна: як виправити проблему
Дує з пластикового вікна: як виправити проблему

Дує з пластикового вікна: як виправити проблему

Продування пластикового вікна, на жаль, досить поширене і дуже неприємна ситуація, особливо холодною зимою. Тим більше неприємно хворіти на канікулах, новорічних та Різдвяних святах! Адже від холоду з вікна може послабитись імунітет і дуже просто застудитися або навіть захворіти будь-якому члену сім’ї, особливо дитині, людині похилого віку або навіть улюбленому домашньому вихованцю. Адже застуджуватися і хворіти може бути небезпечним для життя в період світової пандемії!

Та й взагалі холод і протяги, а також нещільне закривання вікна завдає відчутного дискомфорту кожному. Дуже неприємно, коли крижане повітря відчувається у різних частинах конструкції вікна. Найчастіше продування спостерігаються в області підвіконня, петель або штапиків.

Скільки може коштувати усунення продування

Не варто зневірятися, адже будь-яку проблему можна вирішити. Можна спробувати зробити це самостійно або просто звернутися до досвідчених професіоналів, які приведуть вікна у відмінний функціональний стан, швидко, надійно та з гарантією. Головне не посилювати ситуацію та наслідки, не відкладайте рішення в довгу скриньку, бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких!

Дує з пластикового вікна, прозирає пластикове вікно, проглядають пластикові вікна

основні причини продування пластикових вікон

Конструкція ПВХ-вікна складається з безлічі різних вузлів і якщо хоча б один з них втрачає функціональність, це автоматично призводить до втрати герметичності всього виробу. Але бувають ситуації, коли протяг відчувається після встановлення абсолютно нової системи скління.

Продукування може виникати у багатьох випадках – загальний список причин такий:

До речі, у всіх цих та інших випадках проблему професійно допоможе вирішити регулювання пластикових вікон, яке у всіх районах Києва професійно, швидко, якісно та недорого проведуть перевірені та досвідчені майстри — фахівці компанії АМТЕХ.

Також Ви можете спробувати вирішити проблему самостійно, але в цьому випадку обов’язково приготуйтеся до того, що потрібні спеціальні інструменти, комплектуючі, гумовий ущільнювач і, можливо, навіть фурнітура для вікон. У будь-якому випадку, давайте розберемо питання докладніше – що робити, якщо з вікна прозирає у певних
місцях?

Дує з пластикового вікна, дує пластикове вікно, проглядають пластикові вікна

Як вирішити проблему: вивчаємо питання локально

Для початку перевірте, звідки саме дме. Необхідно запалити свічку та повільно провести нею по периметру вікна – у місці розгерметизації полум’я помітно рухатиметься, блиматиме. Залежно від виявлених проблем, слід оптимізувати функціональність склоконструкцій.

Отже, що робити, якщо:

Дує з металопластикового вікна що робити, прозирає пластикове вікно як виправити, якщо продувають пластикові вікна з петель

Альтернативні випадки

Не завжди холод, що походить від металопластикового вікна, викликаний втратою його герметичності, тому не варто відразу підозрювати установників та виробників у неякісній роботі. Взимку площа склопакета всередині приміщення стає прохолодною на дотик, тому, піднісши руку до скла, людина відчує виразний холод.

Якщо всебічна перевірка на герметичність пройдена успішно, то сильне охолодження скла викликає наступні причини:

усунення продування пластикових вікон, усунути продування вікна, продування вікон пвх

Ціни на регулювання вікон у Києві

Якщо ви знаходитесь у Києві та продування вікон перетворилися на проблему, звертайтеся до АМТЕХу – ми завжди на сторожі вашого комфорту!

Робимо більше 15 років, у нас досвідчені і надійні майстри. Утеплимо ваші вікна та усунемо продування з гарантією! Працюємо за офіційним договором!

Для отримання консультації спеціаліста Ви можете телефонувати нам у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних робіт для усунення продування з вікна, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати через VIBER.

ПослугаЦіна від, грн
Діагностика без замовлення інших послуг100
Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+
Регулювання стулки пластикового вікна100
Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
Регулювання стулки (євродерево)150
Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
Регулювання вхідних пластикових дверей250
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
Регулювання вхідних штульпових дверей400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
Аварійне відкриття вікна350
Перебрати фурнітуру (пластик)300
Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450