Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Дує з пластикового вікна: як виправити проблему
Дує з пластикового вікна: як виправити проблему

Дує з пластикового вікна: як виправити проблему

Продування пластикового вікна, на жаль, досить поширене і дуже неприємна ситуація, особливо холодною зимою. Тим більше неприємно хворіти на канікулах, новорічних та Різдвяних святах! Адже від холоду з вікна може послабитись імунітет і дуже просто застудитися або навіть захворіти будь-якому члену сім’ї, особливо дитині, людині похилого віку або навіть улюбленому домашньому вихованцю. Адже застуджуватися і хворіти може бути небезпечним для життя в період світової пандемії!

Та й взагалі холод і протяги, а також нещільне закривання вікна завдає відчутного дискомфорту кожному. Дуже неприємно, коли крижане повітря відчувається у різних частинах конструкції вікна. Найчастіше продування спостерігаються в області підвіконня, петель або штапиків.

Скільки може коштувати усунення продування

Не варто зневірятися, адже будь-яку проблему можна вирішити. Можна спробувати зробити це самостійно або просто звернутися до досвідчених професіоналів, які приведуть вікна у відмінний функціональний стан, швидко, надійно та з гарантією. Головне не посилювати ситуацію та наслідки, не відкладайте рішення в довгу скриньку, бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких!

Дує з пластикового вікна, прозирає пластикове вікно, проглядають пластикові вікна

основні причини продування пластикових вікон

Конструкція ПВХ-вікна складається з безлічі різних вузлів і якщо хоча б один з них втрачає функціональність, це автоматично призводить до втрати герметичності всього виробу. Але бувають ситуації, коли протяг відчувається після встановлення абсолютно нової системи скління.

Продукування може виникати у багатьох випадках – загальний список причин такий:

 • Вік вікна. При тривалій експлуатації, особливо якщо не проводилася діагностика та підстроювання вікна професіоналом, можуть виникати продування та протяг, інші проблеми. І зовсім не обов’язково витрачати космічні суми на нове вікно, адже Ваше вікно можна просто налаштувати правильно і воно прослужить вірою та правдою ще багато років і коштує такі послуги зовсім недорого.
 • Неякісний виріб. Якщо при виготовленні вікна не підігнали імпоста та штапики так, щоб не було зазорів, не дивно, що з прорізу прозирає.
 • Кустарний монтаж. Гаражні майстри нерідко порушують геометрію вікна, «забувають» утеплювати укоси, економлять матеріали, неправильно встановлюють підвіконня та припускають ще масу помилок, що сприяють порушенню функцій ПВХ- конструкції та її продування.
 • Дешева фурнітура. Одного разу заощадивши на комплектуючих, власник м/п вікна неминуче пошкодує про це, адже неякісна фурнітура може призвести до виходу з ладу та повної заміни конструкції. .
 • Недостатній притиск. У таких випадках продування відчуваються по всьому периметру вікна. Щоб унеможливити їх, потрібно перевести фурнітуру на зимовий режим – регулювання краще довірити фахівцям. Стулка притиснеться до рами, і протяг зникне.

До речі, у всіх цих та інших випадках проблему професійно допоможе вирішити регулювання пластикових вікон, яке у всіх районах Києва професійно, швидко, якісно та недорого проведуть перевірені та досвідчені майстри — фахівці компанії АМТЕХ.

Також Ви можете спробувати вирішити проблему самостійно, але в цьому випадку обов’язково приготуйтеся до того, що потрібні спеціальні інструменти, комплектуючі, гумовий ущільнювач і, можливо, навіть фурнітура для вікон. У будь-якому випадку, давайте розберемо питання докладніше – що робити, якщо з вікна прозирає у певних
місцях?

Дує з пластикового вікна, дує пластикове вікно, проглядають пластикові вікна

Як вирішити проблему: вивчаємо питання локально

Для початку перевірте, звідки саме дме. Необхідно запалити свічку та повільно провести нею по периметру вікна – у місці розгерметизації полум’я помітно рухатиметься, блиматиме. Залежно від виявлених проблем, слід оптимізувати функціональність склоконструкцій.

Отже, що робити, якщо:

 • Думає з пластикового вікна з боку петель. В області розташування цих деталей знаходиться безліч фурнітурних елементів кріплення, інтегрованих всередину рами. Якщо в ній пророблені наскрізні отвори, наприклад, з метою кріплення захисних ролет, повітря через вузол може проникати всередину і викликати протяги. Рішення – виявити порожнини та заповнити їх герметиком. Буває, досить просто підтягнути петлі, але у разі неякісної фурнітури доведеться їх повністю замінити.
 • Продує з-під ущільнювача. Ця напасть часто наздоганяє пластикові вікна. Дує з-під гумки? Значить, ущільнювач розтріскався, втратив еластичність або засох, отже, у щілини потрапляє повітря і з прорізу простягається. Проблема вирішується просто – заміною гумки на периметр конструкції.
 • Дує з-під підвіконня пластикових вікон. Якщо його було встановлено неправильно, через деякий час власник відчує продування. Це говорить про те, що повітря безперешкодно проникає в кімнату через незаповнений отвір. Щоб прибрати продування, треба зняти підвіконня, запінити щілину і обробити штукатуркою – так піна не зруйнується з часом. Далі встановлюють його знову, підтягнувши до рами.
 • Сквозить з боку укосів. Схожа на попередню ситуація, але більш витратна і потребує втручання професіоналів. Протяг з’являється через наявність щілини між стіною і рамою. Це означає, що монтажний шов не був якісно заізольований або зруйнувався від механічної, температурної дії чи тимчасового фактора. У разі відкоси знімаються і герметичність щілини відновлюється з допомогою будівельної піни. Попередньо старий матеріал зрізається, щілина зачищається, а після виконання комплексу робіт проводяться реставраційні заходи.
 • Дує з-під штапика пластикового вікна. Штапік – елемент, що виконує декоративну функцію, завдяки чому змінюється дизайн зсередини. Одночасно цей елемент притискає склопакет до шибки. Якщо відчувається протяг по периметру або точково, проблема може бути в недостатній силі прилягання, неправильно підібраному типі елемента, появі щілин між імпостами і штапиками. Вирішення проблеми – встановлення відповідних штапиків та обробка щілин герметиком (останнє робиться тільки у випадку з імпостами). Фахівці швидко підберуть необхідну форму та довжину виробу, якісно замінять окантовку.
 • Якщо це практично невідчутно, то нікуди звертатися не варто – така конструкція більшості двоконтурних систем скління. Але що робити, якщо досить сильно дме із верхньої петлі пластикового вікна? Насамперед слід перевірити наявність ущільнювача у верхньому кутку стулки – нерідко при навішуванні монтажники випадково зсувають гумку з місця. Також причиною іноді є неправильне регулювання. Професіонали точно з’ясують, у чому проблема, і налагодять герметичність та функціональність вікна.

Дує з металопластикового вікна що робити, прозирає пластикове вікно як виправити, якщо продувають пластикові вікна з петель

Альтернативні випадки

Не завжди холод, що походить від металопластикового вікна, викликаний втратою його герметичності, тому не варто відразу підозрювати установників та виробників у неякісній роботі. Взимку площа склопакета всередині приміщення стає прохолодною на дотик, тому, піднісши руку до скла, людина відчує виразний холод.

Якщо всебічна перевірка на герметичність пройдена успішно, то сильне охолодження скла викликає наступні причини:

 • Непридатний склопакет. У холодному, морозному, сирому кліматі однокамерний склопакет категорично не рекомендований. Усунути недолік легко – варто змінити чи модернізувати конструкцію.
 • Напівхолодна батарея. У таких випадках скло зсередини не отримує достатньо тепла і в морози може здатися, що вікно продувається. Тому необхідно оптимізувати роботу опалювального приладу. Трапляється, що батарея гріє нормально, але доступу тепла заважає занадто потужне підвіконня.
 • Потужна система вентиляції. Кухонні витяжки та вентиляція в санвузлах надто активно засмоктують повітря ззовні, що викликає неприємний свист у приміщенні та відчуття протягу. Щоб вирішити цю проблему, інтегруйте зворотний клапан у систему вентиляції.

усунення продування пластикових вікон, усунути продування вікна, продування вікон пвх

Ціни на регулювання вікон у Києві

Якщо ви знаходитесь у Києві та продування вікон перетворилися на проблему, звертайтеся до АМТЕХу – ми завжди на сторожі вашого комфорту!

Робимо більше 15 років, у нас досвідчені і надійні майстри. Утеплимо ваші вікна та усунемо продування з гарантією! Працюємо за офіційним договором!

Для отримання консультації спеціаліста Ви можете телефонувати нам у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних робіт для усунення продування з вікна, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати через VIBER.

ПослугаЦіна від, грн
Діагностика без замовлення інших послуг100
Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+
Регулювання стулки пластикового вікна100
Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
Регулювання стулки (євродерево)150
Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
Регулювання вхідних пластикових дверей250
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
Регулювання вхідних штульпових дверей400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
Аварійне відкриття вікна350
Перебрати фурнітуру (пластик)300
Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450