Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт вікон Оболонь

Ремонт вікон Оболонь

Металопластикові вікна вже довгі роки є беззаперечним лідером популярності як у приватних замовників, так і будівельних компаній. Вони мають привабливий вигляд, відрізняються простотою у догляді та експлуатації, а також створюють тиху та комфортну атмосферу у приміщенні.

Але як і в будь-якому виробі після певного часу використання неминучі дрібні поломки, які виправляти самостійно не рекомендується. Якщо ситуація склалася таким чином, що вам знадобилося провести ремонт вікон на Оболоні, звертайтесь до компанії Амтех. Ви можете зателефонувати нам у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних послуг, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати в VIBER .

Штат наших співробітників складається з професійних сервісних майстрів та навчених професіоналів, які мають досвід у проведенні ремонту будь-якої складності.

ПослугиЦіна від, грн
Ущільнювач REHAU65
Регулювання фурнітури вікна100
Перебрати фурнітуру300
Ручка для вікна200
Встановлення мікропровтрювання650

До найчастіших поломок можна віднести такі:

Щоб пластикове вікно ефективно виконувало свої функції, необхідно правильно його регулювати. В такому випадку можна буде розраховувати на щільність притвора, хорошу герметичність, плавний хід стулки. Регулювання може знадобитися у випадках:

Як відомо кожній успішній людині, до кожного питання потрібно підходити відповідально і тому пошук компанії, яка професійно займається ремонтом металопластикових вікон на Оболоні має бути заснований на можливості оперативно та якісно вирішити Вашу проблему, а також гарантувати результат.

Тому вибирайте фірми, які надають якісні послуги, мають хорошу репутацію та, при цьому, знаходяться неподалік.

Для початку варто розглянути проблеми, що виникають з вікнами, докладніше і ми це зробимо ві цій статті.

Ремонт вікон Оболонь, ремонт пластикових вікон оболонь

Докладніше про проблеми та способи їх усунення

  1. Вікно прилягає до рами. Якщо внаслідок тривалого використання або просто пошкодження ви помітили, що вікно недостатньо щільно прилягає до рами, необхідно провести регулювання вікон. Цей процес не займе багато часу, якщо ви довірите його професіоналам, які проведуть точні вимірювання та без пошкоджень проведуть цю процедуру.
  2. Протяги або утворення льоду. При виникненні протягів або утворенні льоду у внутрішній частині вікна взимку, вам потрібно провести заміну ущільнювача. Це гумка, яка знаходиться в місці прилягання стулки до рами. Майстер із ремонту вікон проводить попередню діагностику, внаслідок якої стає зрозуміло, чи потрібна заміна ущільнювача в даному випадку та якісно виконає роботу.
  3. Проблеми з фурнітурою Такі складнощі можуть виникнути через тривалу експлуатацію через пошкодження механізмів або після кустарної установки недосвідченими працівниками. Найчастіше у таких випадках потрібна заміна фурнітури. Для якісно виконаної роботи необхідно розібрати стулку вікна, демонтувати старі та встановити нові деталі. Потім перевірити роботу системи після її збирання. Не варто покладатись у цьому процесі на власні сили, краще скористатися послугами компанії, яка займається ремонтом металопластикових вікон.
  4. Утеплення швів зовні. Часто клієнти звертаються до майстрів з приводу ремонту вікон на Оболоні, а точніше – утеплення зовнішніх швів. Ці дії дозволяють покращити теплоізоляцію у приміщенні. Необхідність у ремонті такого типу виникає у тому випадку, якщо спочатку установка була проведена без урахування будівельних норм та правил. привести вони можуть до досить серйозних наслідків – наприклад, руйнування монтажної піни внаслідок впливу температури, вологи та інших погодних умов. Згодом у приміщення проникатиме холодне повітря, утворюючи конденсат. А підвищена вологість – прямий шлях до швидкого ремонту усієї квартири. Щоб подібних проблем не виникало, звертайтеся до фахівців, які безпосередньо на місці зможуть утеплити зовнішні шви та надати гарантію на виконану роботу.
Ремонт вікон Оболонь, ремонт пластикових вікон оболонь
Всі перераховані вище поломки в основному застають власника приміщення зненацька, але є можливість оперативно їх усунути.

Варто просто вибрати компанію, що професійно надає послуги з ремонту пластикових вікон у Києві на Оболоні, викликати спеціаліста, який проведе діагностику та подарує вашим вікнам нове життя.

Телефонуйте зараз для отримання консультації, а також щодо виклику майстра для ремонту та регулювання вікон на Оболоні в Києві.