ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Регулювання Вікон [Rehau]

Очевидно, що Rehau – один із найкращих профілів на вітчизняному ринку та й по всьому світу. Його регулювання виконується без проблем, а ремонт потрібний нечасто, оскільки вироби відрізняються найвищою якістю. Крім того, фірми-продавці наймають для встановлення вікон Rehau високопрофесійних монтажників, які не припускаються грубих помилок у роботі.

Вікна Rehau: ремонт та регулювання

Співробітники компанії АМТЕХ не знають, що таке регулювання вікон Rehau, а також їх якісний ремонт, адже наші майстри мають величезний практичний досвід у сфері регулювання пластикових вікон. Як співробітники фірми завжди залишаються в курсі подій? Їм допомагають такі дії:

• Уважне відстеження нововведень у цій сфері.

• Моніторинг світових тенденцій та інноваційних підходів.

• Відвідування занять та семінарів в академії Rehau.

  Ремонт вікон Rehau  Ремонт вікон Rehau

На підставі цього ми гарантуємо відмінну результативність виконаних майстрами робіт. Професіоналами найвищого рівня проводиться ремонт та регулювання вікон Rehau будь-якої складності – від рядової діагностики до повноцінного перероблення вікна з використанням оригінальних комплектуючих. Якщо Вами планується ремонт та регулювання пластикових вікон Rehau, наші майстри можуть запропонувати не тільки професійні навички, а й топові комплектуючі:

• оригінальний ущільнювач Rehau (з лазерним маркуванням);

• фірмові комплектуючі (імпости, штапики, стулки);

• якісну австрійську фурнітуру Maco.

 

Важливий момент: лазерне маркування обов’язково присутнє на всіх елементах вікон Rehau.

Коли потрібне регулювання чи ремонт вікон? Як правило, система скління сама привертає увагу власника нав’язливими протягами, деформацією профілю, затирання та тріском, некоректною роботою фурнітури. Крім того, в приміщенні може бути чітко чутний вуличний гомін, спостерігаються промерзання, конденсат, велика кількість пилу на підвіконні та меблях. Усе це свідчить про необхідність діагностики. А потім, залежно від результатів, проведення ремонту або регулювання.

Систематична відсутність профілактичних оглядів призводять до швидкого зношування системи

Регулювання вікна Rehau

Регулювання виконується оперативно і без ускладнень, зважаючи на відмінну якість зазначених металопластикових виробів. Коефіцієнт притиску регулюється фахівцями під час планового обслуговування та не потребує додаткового втручання власника.

Регулювання притиску пластикових вікон Rehau в період зміни сезонів не проводиться: вікно має щільно зачинятися при мінімальному навантаженні на ручку і в липні, і в січні, надійно захищаючи власника від холоду (спеки), шуму та пилу

Регулювання та ремонт вікон Rehau виконується відповідно до загальноприйнятих рекомендацій світових лідерів з виробництва фурнітури. Якщо процес здійснюється дилетантами, то система може стати непридатною і вимагати негайного ремонту. Незважаючи на відносну простоту, краще довірити регулювання професіоналам, оскільки користувач, озброєний інструкцією, але не має досвіду, здатний зіпсувати добротний виріб.

Які помилки роблять недосвідчені “домашні” майстри? Часто при непрофесійному регулюванні спостерігається розбалансування фурнітурних елементів, після якого вікном неможливо користуватися. Іноді, при надмірному застосуванні сили, відзначається поломка визначального функціонального вузла – регулятора запірного механізму, за чим обов’язково слідує дорогий ремонт системи.

Фахівці АМТЕХ не тільки відрегулюють вікна, а й проведуть їх діагностику та ретельне змащення механізмів мастильними матеріалами найвищої якості. Техобслуговування, яке виконується на регулярній основі, значно оптимізує термін використання вікон від компанії Rehau.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх