Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання Вікон Rehau

Регулювання Вікон Rehau

Очевидно, що Rehau – один із найкращих профілів на вітчизняному ринку та по всьому світу. Його регулювання виконується без проблем, а ремонт потрібний дуже рідко, оскільки вироби відрізняються високою якістю.

Крім того, фірми-продавці наймають для встановлення вікон Rehau високопрофесійних монтажників, які не допускають грубих помилок у роботі. Співробітники компанії АМТЕХ не з чуток знають, що таке регулювання вікон Rehau, а також їх ремонт, адже наші фахівці мають величезний практичний досвід у сфері регулювання пластикових вікон.

ПослугиЦіна від, грн
Ущільнювач REHAU65
Регулювання фурнітури вікна100
Перебрати фурнітуру300
Ручка для вікна200
Встановлення мікропровтрювання650

регулювання вікон rehau, регулювання вікон рехау, регулювання вікна rehau

Вікна Rehau: ремонт та регулювання

Як співробітники фірми завжди залишаються в курсі подій? Їм допомагають такі дії:

На підставі цього майстра гарантують відмінну результативність виконаних робіт. Професіоналами проводиться ремонт та регулювання вікон Rehau будь-якої складності – від рядової діагностики до повноцінної обробки з використанням оригінальних комплектуючих. Якщо планується ремонт та регулювання пластикових вікон Rehau, наші майстри можуть запропонувати не тільки професійні навички, а й топові комплектуючі:

Важливий момент: лазерне маркування обов’язково є на всіх елементах вікон Rehau.

Коли потрібне регулювання, ремонт або налаштування вікон?

Як правило, система скління сама привертає увагу власника нав’язливими протягами, деформацією профілю, затирання та тріском, некоректною роботою фурнітури. Крім того, в приміщенні може бути чітко чутний вуличний гомін, спостерігаються промерзання, конденсат, велика кількість пилу на підвіконні та меблях. Усе це свідчить про необхідність діагностики. А потім, залежно від результатів, – проведення ремонту або регулювання.

Систематичне відсутність профілактичних оглядів призводять до швидкого зношування системи.

Регулювання вікна Rehau

Регулювання виконується оперативно і без ускладнень, зважаючи на відмінну якість зазначених металопластикових виробів. Коефіцієнт притиску регулюється фахівцями під час планового обслуговування та не потребує додаткового втручання власника.

Регулювання притиску пластикових вікон Rehau в період зміни сезонів не проводиться: вікно має щільно зачинятися при мінімальному навантаженні на ручку і в липні, і в січні, надійно захищаючи власника від холоду (спеки), шуму та пилу та продування з вікна

Регулювання та ремонт вікон Rehau виконується згідно з загальноприйнятими рекомендаціями світових лідерів з виробництва фурнітури. Якщо процес здійснюється дилетантами, то система може стати непридатною і вимагати негайного ремонту. Незважаючи на відносну простоту, краще довірити регулювання професіоналам, оскільки користувач, озброєний інструкцією, але не має досвіду, здатний зіпсувати добротний виріб.

Які помилки роблять недосвідчені домашні майстри? Часто при непрофесійному регулюванні спостерігається розбалансування фурнітурних елементів, після якого вікном неможливо користуватися. Іноді, при надмірному застосуванні сили, відзначається поломка визначального функціонального вузла – регулятора запірного механізму, за чим обов’язково слідує дорогий ремонт системи.

Регулюємо вікна REHAU у Києві

Фахівці АМТЕХ не лише відрегулюють вікна, а й проведуть їх діагностику та ретельно змажать механізми. Таке техобслуговування, яке виконується на регулярній основі, значно оптимізує термін використання вікон від компанії Rehau.

Якщо ви знаходитесь у Києві та продування вікон перетворилися на проблему, звертайтеся до АМТЕХу – ми завжди на сторожі вашого комфорту!

Працюємо понад 15 років, у нас досвідчені та надійні майстри. Якісно відрегулюємо Ваші вікна REHAU із гарантією! Працюємо за офіційним договором!

Для отримання консультації спеціаліста Ви можете зателефонувати нам у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних робіт з регулювання, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати через VIBER.