Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання фурнітури Maco
Регулювання фурнітури Maco

Регулювання фурнітури Maco

Робота металопластикових вікон багато в чому залежить від якості фурнітури. Серед інших учасників цього товарного сегменту особливо виділяється австрійська компанія Maco. Фурнітура цієї фірми вважається найкращою на ринку – вона відрізняється м’якою роботою та широким асортиментом позицій.

Використовуючи її, можна розраховувати на тривалий термін експлуатації системи та чудовий результат. Зокрема, фурнітура гарантує щільне прилягання стулки до рами без надмірного м’язового зусилля на ручку при закриванні вікна.

Використовуючи її, можна розраховувати на тривалий термін експлуатації системи та чудовий результат. Зокрема, фурнітура гарантує щільне прилягання стулки до рами без надмірного м’язового зусилля на ручку при закриванні вікна.

НайменуванняЦіна від
Регулювання вікна100
Ущільнювач для вікон65
Перебрати фурнітуру1000
Комплект нової фурнітури2800
Протизламна фурнітура3800

maco фурнітура регулювання, вікна maco регулювання

Фурнітура Мако: регулювання на відмінно

Незважаючи на преміум-виробника та високі показники якості, систематичне регулювання фурнітури Maco – обов’язковий захід, що проводиться з періодичністю раз на рік, якщо стан вікна не потребує іншого, більш частого налаштування. Процес не відрізняється від технічного обслуговування інших типів фурнітури, а також не займає багато часу та сил.

Регулювання пластикових вікон потрібне, якщо стулка відкривається з працею, і є затирання про раму – у справному положенні вона йде м’яко і легко. Також переналаштування необхідне у разі явних протягів – це може означати порушення геометрії або неправильний монтаж фурнітури. Також досить поширений запит – переведення вікон у зимовий режим

Для самостійного налаштування фурнітури знадобляться ключ-шестигранник (4 мм), «зірочка» Т15 та ключ під цапфу або плоскогубці.

Регулювання фурнітури Maco здійснюється за допомогою декількох елементів:

Нижня петля Maco – унікальна фурнітура, оскільки регулюється за допомогою трьох режимів: з метою посилення/зменшення притиску, а також вліво-вправо та вгору-вниз. Цей фурнітурний елемент знаходиться збоку, біля основи вікна. Для його регулювання використовують біту Т15: якщо потрібно наблизити стулку до петлі, слід обертати за годинниковою стрілкою. При здійсненні дій у зворотний бік досягається протилежний ефект регулювання.

Maco-фурнітура, регулювання якої має відбуватися без застосування грубої фізички сили, досить проста в обслуговуванні, тому налагодити необхідні параметри можна самостійно. Але існує важливий нюанс.

При регулюванні нижньої петлі Maco не рекомендується занадто старатися, інакше зіпсується різьблення і фурнітуру доведеться міняти

Верхня петля Maco регулюється у двох площинах: по горизонталі (вправо-вліво) та на предмет притиску. Процес регулювання проводиться при відкритій стулці за допомогою шестигранного ключа.

Фурнітура Maco, регулювання притиску якої є досить простою, має в комплекті також ножиці. Щоб настроїти їх, необхідно перевести вікно у відкидний режим та відкрити його. Якщо притиск стулки нещільний, може спостерігатися провисання. Щоб посилити щільність примикання, потрібно повертати шестигранний ключ за годинниковою стрілкою.

Запірні цапфи – важливі елементи, у тому числі, складається фурнітура Maco. Регулювання їх щодо ступеня притиску не становить складності. Для цього використовуються плоскогубці або спеціальний інструмент. У випадку із цапфами протизламного типу підійде тип ключа Т15.

Металеві головки овальної форми (цапфи) відповідають за притиск стулки до середньої частини рами. Для забезпечення максимально щільного з’єднання слід встановити плоскогубці або ключ у положення паралельне горизонту (↔). Регулювання особливо актуальне морозною зимою – у такому разі у квартирі збережеться комфортне тепло. Влітку ж потрібно вертикальне положення інструменту (↕), яке забезпечує поворот, зворотний ходу годинникової стрілки.

Регулювання фурнітури Maco Київ недорого, регулювання вікон maco, фурнітура мако регулювання, переведення вікон в зимовий режим

Результати регулювання фурнітури Maco

Регулювання фурнітури фірми «Мако» покликане вплинути на такі показники:

Безумовно, навіть з огляду на високу якість фурнітури Maco, регулювання не завжди рятує становище – іноді потрібний ремонт вікна. Існують проблеми, з якими можуть упоратися виключно фахівці:

вікна maco зимовий режим

Безумовно, навіть з огляду на високу якість фурнітури Maco, регулювання не завжди рятує положення – іноді потрібний ремонт вікна.

Існують проблеми, з якими можуть впоратися виключно фахівці:

До поширених проблем також відноситься суттєве забруднення гвинта, призначеного для регулювання.

Якщо власник не в змозі самостійно впоратися з регулюванням фурнітури вікна, розумніше викликати спеціаліста компанії АМТЕХ, який оперативно вирішить проблему.

Регулюємо Фурнітуру Maco у Києві!

Якщо ви знаходитесь у Києві та Вам необхідна допомога з регулюванням вікна з MACO – звертайтеся до АМТЕХ. Ми гарантуємо якісне регулювання з гарантією

Працюємо понад 15 років, у нас досвідчені майстри. Проконсультуємо, проведемо діагностику та ідеально відрегулюємо Ваше вікно! Працюємо за офіційним договором!

Для отримання консультації Ви можете телефонувати нам у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних робіт з регулювання, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати в viber.