Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Переробка вікон

Переробка вікон у Києві

Іноді після установки металопластикових або алюмінієвих вікон споживач розуміє, що отримав не зовсім ту конструкцію, яка була потрібна. Правильний функціонал системи скління – найважливіший момент експлуатації, так само як і відповідна конфігурація. Якщо в цьому питанні відчувається недосконалість, то гармонію конструкції поверне переробка вікон. Це економічно вигідний вихід зі становища, адже модернізація обійдеться набагато дешевше за заміну.

Действующие акцииЦена от, грн
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн

Переробка вікон

Віконні метаморфози: суть процесу

Способів та варіантів переробки існує безліч, тому не поспішайте зневірятися. У майстрів нашої компанії величезний досвід роботи з алюмінієвими та пластиковими системами. Які варіанти модернізації найбільш потрібні?

Також до модернізації належить доповнення системи необхідною фурнітурою – ручками-замками, блокаторами, гребінками-обмежувачами, встановлення протимоскітних сіток стандартним та нестандартним способом.

Переробка вікон

Переробка пластикових вікон у компанії АМТЕХ – грамотний підхід до справи

Якщо актуальна модернізація віконної системи, звертайтеся до нас негайно. Переробка обійдеться дешевше, ніж заміна, а видозмінене вікно набуде індивідуальності. До нас звертаються не лише власники квартир, будинків, дачних котеджів, а й господарі торгових майданчиків – магазинів та кіосків.

Які переваги клієнт отримає при співпраці з нами:

  1. Відмінна робота в певний термін.
  2. Прийнятну вартість послуг.
  3. Акуратність та швидкість.
  4. Гарантію на кілька років.
  5. Якісні комплектуючі.

Загалом переробка дозволить удосконалити систему, відповідно до особистих уподобань та персональних обставин, але без виконання глобальних, витратних за часом та надто трудомістких робіт.

Звертайтеся в АМТЕХ за консультацією, користуйтеся послугою обробки вікон – втілюйте свої плани в життя!

Переробити вікно