Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Переробка вікон
Переробка вікон

Переробка вікон

Іноді після установки металопластикових або алюмінієвих вікон споживач розуміє, що отримав не зовсім ту конструкцію, яка була потрібна. Правильний функціонал системи скління – найважливіший момент експлуатації, так само як і відповідна конфігурація. Якщо в цьому питанні відчувається недосконалість, то гармонію конструкції поверне переробка вікон. Це економічно вигідний вихід зі становища, адже модернізація обійдеться набагато дешевше за заміну.

Действующие акцииЦена от, грн
Консультация в мессенджере0
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн

Переробка вікон

Віконні метаморфози: суть процесу

Способів та варіантів переробки існує безліч, тому не поспішайте зневірятися. У майстрів нашої компанії величезний досвід роботи з алюмінієвими та пластиковими системами. Які варіанти модернізації найбільш потрібні?

 • Перетворення суцільних рам у двостулкові. Особливо подібна переробка необхідна у квартирах висотних будівель. Удосконалене вікно легше мити.
 • Врізання кватирок. Багато хто звикли до структури радянського вікна і його системи провітрювання, тому створення невеликого отвору, що відкривається, на глухій частині відноситься до активно замовляних модифікацій.
 • Заміна склопакетів. Послуга є актуальною у випадку, якщо необхідно збільшити показники енергозбереження віконної системи.
 • Зміна функцій та конфігурації стулок. Вікна можуть відкриватися вгору, вниз, у зворотний бік, «на провітрювання» або типу шафи-купе, а також розділятися імпостами.
 • Інтеграція вентиляційних шахт та клапанів. Цю опцію часто замовляють для кухонних вікон або, якщо в будинку живуть курці. Вентилятор або автоклапан, інтегровані у віконну систему, значно підвищують ефективність провітрювання.
 • Вставка стулок у глуху частину конструкції (у тому числі в алюмінієві вікна). Такі зміни нерідко потрібні в торгових точках, оскільки протягом нічних змін або в зимовий період з невеликого віконного отвору реалізовувати товар безпечніше та тепліше.

Також до модернізації належить доповнення системи необхідною фурнітурою – ручками-замками, блокаторами, гребінками-обмежувачами, встановлення протимоскітних сіток стандартним та нестандартним способом.

Переробка вікон

Переробка пластикових вікон у компанії АМТЕХ – грамотний підхід до справи

Якщо актуальна модернізація віконної системи, звертайтеся до нас негайно. Переробка обійдеться дешевше, ніж заміна, а видозмінене вікно набуде індивідуальності. До нас звертаються не лише власники квартир, будинків, дачних котеджів, а й господарі торгових майданчиків – магазинів та кіосків.

Які переваги клієнт отримає при співпраці з нами:

 1. Відмінна робота в певний термін.
 2. Прийнятну вартість послуг.
 3. Акуратність та швидкість.
 4. Гарантію на кілька років.
 5. Якісні комплектуючі.

Загалом переробка дозволить удосконалити систему, відповідно до особистих уподобань та персональних обставин, але без виконання глобальних, витратних за часом та надто трудомістких робіт.

Звертайтеся в АМТЕХ за консультацією, користуйтеся послугою обробки вікон – втілюйте свої плани в життя!

Переробити вікно