ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Переробка вікон

Переробка вікон

Іноді після встановлення металопластикових або алюмінієвих вікон споживач розуміє, що отримав не зовсім ту конструкцію, яка була потрібна. Правильний функціонал системи скління – найважливіший момент експлуатації, так само, як і відповідна конфігурація. Якщо в даному питанні відчувається недосконалість, то гармонію конструкції відновить переробка вікон. Це економічно вигідний вихід з положення, адже модернізація обійдеться набагато дешевше заміни.

Віконні метаморфози: суть процесу

Способів та варіантів переробки існує безліч, тому не поспішайте впадати у відчай. У майстрів нашої компанії величезний досвід роботи з алюмінієвими і пластиковими системами скління. Які варіанти модернізації найбільш затребувані?

• Перетворення суцільних рам у двостулкові. Особливо подібна переробка необхідна в квартирах висотних будівель. Вдосконалене вікно простіше мити.
• Врізання кватирок. Багато хто звик до структури радянського вікна і його системи провітрювання, тому створення невеликого отвору, що відкривається на глухий частині, відноситься до модифікацій, які активно замовляються.
• Заміна склопакетів. Послуга актуальна в разі, якщо необхідно збільшити показники енергозбереження віконної системи.
• Зміна функцій і конфігурації стулок. Вікна можуть відкриватися вгору, вниз, у зворотний бік, «на провітрювання» або по типу шафи-купе, а також розділятися імпостами.

• Інтеграція вентиляційних шахт і клапанів. Цю опцію часто замовляють для кухонних вікон або, якщо в будинку живуть курці. Вентилятор або автоклапан, інтегровані у віконну систему, значно підвищують ефективність провітрювання.
• Вставка стулок в глуху частину конструкції (у тому числі в алюмінієві вікна). Такі зміни нерідко затребувані у торгових точках, оскільки протягом нічних змін або в зимовий період з невеликого віконного отвору реалізовувати товар безпечніше і тепліше.

Також до модернізації відноситься доповнення системи необхідною фурнітурою – ручками-замками, блокаторами, гребінками-обмежувачами, встановлення протимоскітних сіток стандартним і нестандартним способами.

Переробка пластикових вікон в компанії АМТЕХ – грамотний підхід до справи

Якщо актуальна модернізація віконної системи, звертайтеся до нас негайно. Переробка обійдеться дешевше, ніж заміна, а видозмінене вікно придбає індивідуальність. До нас звертаються не тільки мешканці квартир, будинків, дачних котеджів, але і власники торгових майданчиків – магазинів та кіосків.

Переробка пластикового вікна
Модернізація пластикового вікна

Які переваги клієнт отримає при співпраці з нами:

• Відмінну роботу у визначений термін.
• Прийнятну вартість послуг.
• Акуратність і швидкість.
• Гарантію на кілька років.
• Якісні комплектуючі.

В цілому переробка дозволить удосконалити систему, відповідно до ваших вподобань і персональних обставин, але без виконання глобальних, витратних за часом і занадто трудомістких робіт.

Звертайтеся в АМТЕХ за консультацією, користуйтеся послугою переробки вікон – втілюйте свої плани в життя!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх