Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна ущільнювачів
Заміна ущільнювачів

Заміна ущільнювачів на вікнах у Білій Церкві

Особлива роль у підтримці теплоефективності та комфорту відводиться ущільнювачу-резинці на вікнах. Постійне використання механізмів призводить до того, що елемент зношується та втрачає свою функціональність. Ознаками необхідної заміни вважається поява протягів, надмірний шум з вулиці. Якщо ви зіткнулися з такими проблемами, вам необхідна заміна ущільнювача вікна, який відповідає за забезпечення комфортних умов у приміщенні.

НайменуванняЦіна від за м.п., грн
Ущільнювач чорний REHAU65
Ущільнювач чорний/ сірий SALAMANDER65
Ущільнювач сірий VEKA100
Ущільнювач сірий Sal Pro100
Ущільнювач для евродерев´яних вікон120
Ущільнювач для алюмінієвих вікон140

ущільнювач на вікна

Компанія з ремонту АМТЕХ надає професійні послуги з герметизації ПВХ вікон та дверей у Білій Церкві. Спеціалізується на заміні резинок та пропонує великий вибір ущільнювачів високої якості. Вартість за погонний метр становить від 65 грн. до 140 грн. Вибір необхідних елементів відбувається в індивідуальному порядку. Майстер виконує діагностику та підбирає конкретний вид ущільнювача під ваше вікно.

Функціональність віконного ущільнювача

Своєчасна заміна ущільнення на пластикових вікнах забезпечує комфорт при експлуатації віконної конструкції. Під час використання системи не з’являються неприємні скрипи, що виникають внаслідок відкриття чи закриття стулок.

Є й інші плюси використання якісних ущільнювачів:

резина на вікна

Ми використовуємо еластичні та довговічні матеріали, що ідеально зберігають форму. Компанія надає гарантію на ущільнювач для металопластикових вікон на 1 рік. Накопичений досвід роботи фахівців дозволяє правильно виконати діагностику, запропонувати клієнту оптимальний варіант та позбавити у майбутньому частої заміни гумок.

Асортимент ущільнювачів

Основна функція ущільнювача полягає у формуванні герметичної ізоляції по всьому периметру скління. Після тривалої експлуатації елементи зношуються та потребують оперативної заміни. Підбір та мінімальний догляд за ущільнювачами покращують якість життя мешканців та підвищують функціональність віконних конструкцій.

Неправильний підбір ущільнювача здебільшого надає надмірне навантаження на фурнітуру, що неминуче призводить до поломки та дорогого ремонту. Наприклад, надто товстий ущільнювач ускладнює процес відкриття та закриття стулок та дає велике навантаження на фурнітуру.

Використання оригінальних виробів німецької фірми REHAU для віконної системи гарантує захист від продування, протікання, шумів, запахів і швидкого забруднення. Нанесення лазерного маркування на ущільнювач підтверджує оригінальність німецького виробника. Можливий варіант встановлення комплектуючих для віконних блоків від інших виробників, таких, як SALAMANDER, VEKA, Sal Pro.

ущільнювач

Як відбувається заміна резинок на пластикових вікнах?

Заміна ущільнювачів на вікнах у Білій Церкві – процедура, яка потребує професійних навичок та досвіду. Як і у будь-якій роботі, існують деякі тонкощі, про які можуть знати лише фахівці.

Етапи заміни:

  1. Оцінка стану. Майстер проводить діагностику ущільнювачів та виносить рішення про необхідність заміни комплектуючих.
  2. Проводиться демонтаж старого ущільнення. З пазу видаляється старий та за необхідністю, фрезеруються кути.
  3. Встановлення нових ущільнювачів. Нові комплектуючі встановлюються по всьому периметру блоку.
  4. Перевіряє якість виконаних робіт. Виконавши встановлення ущільнювачів, майстер перевіряє герметизацію системи.

Потрібна професійна заміна ущільнювачів на вікнах у новобудовах та не знаєте, який варіант підходить для вашої системи? Телефонуйте нам, і ми із задоволенням зробимо ваше житло комфортним та енергоефективним. Не намагайтеся вирішувати проблему самостійно, це лише посилить становище і призведе до необґрунтованих витрат. Довіряйте заміну гумок на пластикових вікнах лише фахівцям!

заміна ущільнювача

Пріоритетні напрямки нашої роботи – індивідуальний підхід, задоволений клієнт та доступні ціни! Позитивні відгуки клієнтів на незалежному сервісі Google Maps підтверджують професіоналізм наших фахівців та високу якість надання послуг.