Замки для металопластикових дверей у Києві
Дверна фурнітура – обов’язковий атрибут нормального функціонування виробу та його надійний захист. Замок на пластикові двері – не єдиний, але визначальний вид комплектуючих. Які типи виробів існують та як правильно їх вибрати? Фахівці АМТЕХ сформували короткий гайд для тих, кого турбують зазначені питання.
Действующие акции | Цена от, грн |
---|---|
Выезд мастера по Киеву | 500* |
Диагностика окна или пластиковой двери | 100* |
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн |
Замок пластикових дверей: вибір є завжди
В основному існує два типи замків – короткі та багатозапірні. У першому випадку мається на увазі одна точка захисту – місце врізання замка. Механізм складається з циліндра і язичка, що рухається. Цей вид легкий в установці, доступний за вартістю, зручний в експлуатації.
До багатозапірних відносяться злостійкі механізми, звані замками-рейками. Принцип їх дії заснований на русі зачіпних елементів металевою планкою. Замок забезпечує щільне прилягання дверного полотна, високий рівень стійкості до механічних пошкоджень та стійкість до погодних умов.
Існує класифікація за типом приводу:
- Під натискною ручкою. У цьому випадку механізм відкривання та закривання відбувається за допомогою руху ручки вниз і вгору відповідно. Зв’язок між ручкою і замком здійснюється за допомогою натискного гарнітура, що є планками з двома важелями і штифтом посередині. Щоб замкнути двері, необхідно підняти ручку і повернути ключ у замковій свердловині. Даний тип механізмів поділяється на європейські та турецькі варіанти. Перша група замків найбільш якісна, але міжосьова відстань дорівнює 92 мм – інші розмірні моделі не випускаються, тоді як у турецьких виробників вироби менш добротні, але варіативніші – дистанція до центру циліндра може бути і 92, і 85 мм. Отже, при поломці євроваріанту його можна замінити і якісним замком, і турецьким аналогом із бюджетної ніші. Але якщо вийде з ладу 85-міліметровий турецький замок – європейським його не вдасться замінити.
- Під стаціонарну ручку. Цей тип замку встановлюється під напівкруглу або пряму ручку без натиску, тобто абсолютно нерухому. Фіксуються двері за допомогою спеціального ролика, а зачиняються ключем. Ці замки дорожчі за перший варіант запірного механізму. Їхній мінус у тому, що силу для замикання замків слід передавати за допомогою ключа.
Який замок вибрати в конкретному випадку, підкажуть фахівці, але зазвичай відштовхуються від того факту, куди буде встановлено механізм – на балконні, вхідні двері або в офіс.
Замки для пластикових дверей у Києві: АМТЕХ до ваших послуг!
Якщо перед вами постала проблема вибору механізму, який забезпечить надійний захист приміщення, то в першу чергу необхідно звернути увагу і на який тип віддати перевагу – короткий або багатозапірний. Як правило, замки для ПВХ дверей першого виду інтегрують у полотна, що знаходяться всередині будівлі, де немає температурних перепадів і не потрібний протизламний захист. Доцільно забезпечити такі двері доводчикам.
Багатозапірні замки потрібні, де чітко присутня температурна різниця між кімнатами або двері відносяться до групи вхідних. У таких випадках недостатній притиск полотна до короба веде до появи протягів та регулярних продування, перетворюючи мікроклімат у приміщенні на некомфортний та незатишний. Також при нещільному притиску можливі намерзання та деформація дверного полотна.
Відповідно, вибір типу запірного механізму – відповідальне завдання, яке здатний вирішити фахівець. Монтаж замку також краще довірити кваліфікованому майстру, оскільки у разі недотримання технологічних принципів механізм не буде працювати коректно і виконувати основні функції.
Тому дзвоніть до АМТЕХу, розмовляйте з консультантом, викликайте майстра, і встановлення замку пройде на відмінно!