Встановлення кватирки у пластикове вікно у Києві
Не всім людям підходить відкидний режим для провітрювання. Він має багато переваг, але є і недоліки. Особливо важко адаптуватися людям похилого віку, які звикли провітрювати приміщення через маленьку кватирку. Якщо необхідно встановити кватирку у пластиковому вікні, наша компанія допоможе вирішити цю проблему.
Перевага кватирки
- Безпека. Кватирка знаходиться у верхній частині вікна. Завдяки маленьким розмірам та розміщенню кватирки безпечна для дітей та деяких домашніх тварин. Також для грабіжника важче залізти через таку маленьку стулку.
- Ергономічність. Відкрита стулка не займатиме місця на підвіконні. Вона також має відкидний режим і мікропровітрювання (якщо дозволяють розміри).
Як проводиться встановлення
Найчастіше стулка встановлюється в глуху частину вікна. Рідше, в саму стулку і виходить кватирка в стулці. Для встановлення необхідно демонтувати склопакет, встановити горизонтальну перемичку (імпост) на потрібній висоті. У нові частини встановлюється відповідний ущільнювач. В одну частину (найчастіше це нижня) встановити новий склопакет з новими штапиками. В іншу (верхню), накручуються петлі та встановлюється кватирка. Потім встановлюються додаткові вироби (сітка, жалюзі). Усі роботи виконуються за 2 години. Якість установки не відрізнятиметься від заводської. Наші майстри мають досвід як у виробництві вікон, так і у переобладнанні. Ми можемо встановити кватирку з таких оригінальних профілів: Rehau, Salamander, OpenTeck, Steko, WDS, Veka, Aluplast, Decco.
Проблеми із встановленням
- Дуже маленькі розміри кватирки. Якщо вона менше ніж 350мм на 350мм, її виготовити проблематично.
- Не визначити профіль. Це дуже важливо для підбору імпоста та штапиків. У нас є багато зразків імпоста та штапика для підбору на місці.
- Профіль не випускають. Аналогічно з вищенаведеним.
- Немає можливості накрутити петлі. Відкоси підходять у притул до штапика, і для встановлення петель необхідно його вибивати.
Наш технолог має великий досвід у підборі необхідних матеріалів на профілі, які не випускаються.