Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Захист на вікна від дітей

Встановлення дитячих замків на вікна у Києві

Сучасний світ додав у скарбничку небезпек, що чатують наївних та цікавих малюків, ще одну – випадкове падіння з віконного отвору з висоти багатоповерхового будинку. Кожен батько повинен зробити все можливе, щоб захистити малюка! Установка дитячих замків на вікна в Києві та по всій Україні незмінно актуальна. Майстри компанії АМТЕХ проведуть її швидко, надійно та якісно.

НаименованиеЦена грн, от
Противовзломная фурнитура2600
Ручка с ключом (Польша)400
Ручка с ключом (MACO)600
Детский замок (BSL)300
Детский замок на алюминиевое окно350
Замок с тросиком безопасности350
Ограничитель открывания500

Дитячий замок на вікна

Сфера застосування запірної фурнітури

Замки-блокатори досить потрібні і сфера їх застосування досить велика:

 • Квартири та приватні будинки. Не завжди у мами та тата є можливість встежити за кожним кроком спритного маленького дослідника світу, непосидю завжди може чатувати на небезпеку! Подбайте про безпеку вікон для дитини, адже батьківський будинок має бути найнадійнішим місцем для дітей.
 • Лікарні та шпиталі. У лікувальних закладах, особливо дитячих, існує ризик падіння маленького пацієнта з висоти. Щоб уникнути нещасного випадку, сучасні системи скління обов’язково доповнюються подібною фурнітурою.
 • Навчальні та дошкільні заклади. Цей пункт не потребує особливих роз’яснень – очевидно, що в дитячому садку чи школі неможливо встежити за всіма дітьми одночасно, тому травмонебезпечні ситуації не є рідкістю. Щоб уникнути такого сценарію, необхідно встановити блокатори.
 • Готели, пансіонати, санаторії. Серед постояльців також можуть бути малюки та старші діти. Звичайно, у цих установах обов’язкові додаткові заходи безпеки у вигляді ручок із замками та інших блокувальних пристроїв.

Установка фурнітури вищезгаданих видів – запорука безпеки ваших дітей та спокою в сім’ї.

 1. Замок типу BSL

  від 250 грн | Ціна із встановленням

  Замок БСЛ (Baby safe lоck) – чудовий варіант блокування віконного отвору.

  Особливості Це невеликий накладний замок, до якого покладено ключ. Він легко монтується внизу профілю та дозволяє відкривати вікно на провітрювання.

  Переваги. Цей вид фурнітури не вимагає знімання наявних елементів – блокатор встановлюється окремо та незалежно.
  Дитячий замок на вікна

 2. Замок-трос

  від 300 грн. Ціна із встановленням

  Блокиратор-трос Даний вид запірного механізму простий і універсальний – його можна встановити на будь-яке вікно ПВХ. Кріплення прикріплюються до рами і стулки, а між ними протягнуть короткий і надміцний трос. Тобто вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при великому старанні дитина з вікна не випаде.

  Особливості Кріплення прикріплюються до рами та стулки, а між ними протягнуть короткий і надміцний трос.

  Переваги. Вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при великому старанні дитина з вікна не випаде.

  Замок-трос на пластиковому вікні з установкою

 3. Ручка з ключем МACO

  від 600 грн | Ціна із встановленням

  Дитячий замок Масо. Цей варіант від відомого виробника схожий на попередній блокатор. Невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки неможливо. Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці та комфорті. Колірні варіації – білий та коричневий.

  Особливості Це невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки неможливо.

  Переваги. Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці та комфорті. Колірні варіації – білий та коричневий.

  Ручка з Ключем МACO купити в Києві

 4. від 300 грн. Ціна із встановленням

  Ручка з ключем. Це класика запірної фурнітури, що застосовується не тільки як механізм-антидиток, але і для запобігання вандальному проникненню. Ручка із замком на вікно замикається на ключ, тому відкрити її може лише дорослий. Цей тип фурнітури – змінний, оскільки елемент встановлюється на вікно замість звичайної стандартної ручки. Механізм можна повністю заблокувати або залишити щілину для провітрювання.

  Особливості Ручка із замком на вікно замикається на ключ, тому відкрити її може лише дорослий.

  Переваги.Ручка виробництва Польща — дешевша за оригінальну ручку MACO. Ручка встановлюється на вікно замість звичайної стандартної ручки. Механізм можна заблокувати повністю або залишити щілину для провітрювання.

  Дитячий замок на вікна