ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Захист на 【Вікна від Дітей】

Детский замок на окна
Детский замок на окна

Сучасний світ додав у скарбничку небезпек, що підстерігають наївних і цікавих малюків, ще одну – випадкове падіння з віконного отвору багатоповерхового будинку. Подібне трапляється часто, незалежно від територіального фактору, тому встановлення дитячих замків на вікна у Києві і по всій Україні завжди актуально. Майстри компанії АМТЕХ проведуть процедуру швидко, безшумно і якісно.

Ручка-антидєтка: у чому «родзинка»?

Першочергова функція даного виробу – захист дитини від нещасного випадку. Неможливо знаходитися поряд з малюком 24 години на добу, не відлучаючись навіть на кухню, щоб приготувати обід. При цьому слід розуміти, що відкривання віконної стулки для зацікавленої дитини не складає труднощів.

Пам’ятайте! Протимоскітна сітка створює ілюзію безпеки, усипляючи дитяче почуття страху, але аксесуар не розрахований на вагу малюка!

Тому встановлення блокуючої фурнітури – не розкіш, а необхідність. Захист на вікна від дітей має такі переваги:

• Надійність Одного разу встановивши механізм, можна не турбуватися – дитина, що дісталася до вікна, знаходиться під надійним захистом – блокування ні за що не дозволить малюку випасти.

• Швидкий монтаж. Фахівці за кілька хвилин встановлять добротні блокатори, практично не турбуючи замовника. Гарантійне свідоцтво видається обов’язково.
• Сохранность функций. Встановлення дитячих замків не скасовує функціональності віконних систем – після монтажу все, як і раніше, буде працювати якісно і без збоїв.
• Збереження функцій. Лаконичный дизайн замков и блокираторов не диссонирует со стилем любого оконного профиля.
• Зовнішня естетика. Лаконічний дизайн замків і блокаторів не дисонує зі стилем будь-якого віконного профілю.
• Компактні розміри. Запірні механізми не кидаються в очі, тому непомітно і гармонійно інтегруються у загальну віконну концепцію.
• Додатковий захист. Крім основної функції – захисту дитини від можливого лиха, подібні механізми оберігають віконну систему від злому.
• Довговічність. Будь-яке блокування для металопластикових вікон від респектабельних брендів – зносостійке і міцне за рахунок якості матеріалів і продуманості конструкції.

Вартість встановлення дитячого замку на вікно неможливо порівняти з безцінним життям дитини, тому фінансове питання у цьому випадку не є визначальним. Проте, ознайомитися з прайс-таблицями можна в будь-який час на офіційному сайті компанії АМТЕХ.

Детский замок на окна
Детский замок на окна

Дитячий замок на вікна: різноманітність видів

Блокуючих пристроїв, що перешкоджають випадінню дитини з вікна, є кілька. Озвучимо чотири основних види:

• Замок БСЛ. Baby safe lоck – відмінний варіант блокування віконного отвору. Це невеликий накладний замок з ключем. Він легко монтується знизу профілю і дозволяє відкривати вікно на провітрювання. Крім того, даний вид фурнітури не вимагає демонтажу наявних елементів – блокатор встановлюється окремо і незалежно.
• Дитячий замок Масо.Даний варіант від відомого виробника схожий з попереднім блокуванням. Невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки повністю не є можливим. Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці і комфорті. Наявні кольорові варіації – білий і коричневий.
• Блок-тросик. Вказаний вид запірного механізму простий та універсальний – його можна встановити на будь-яке ПВХ-вікно. Кріплення пристосовуються до рами і стулки, а між ними протягнутий короткий і надміцний трос. Тобто вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при наполегливих намаганнях дитина з вікна не випаде.

Детский замок на окна

• Ручка з ключем. Це класика запірної фурнітури, що застосовується не тільки у якості механізму-антидєтки, але і для перешкоджання вандальному проникненню. Ручка з замком на вікно закривається на ключ, тому взаємодіяти з нею може тільки дорослий. Даний тип фурнітури – змінний, оскільки елемент встановлюється на вікно замість звичайної, стандартної ручки. Механізм можна заблокувати повністю або залишити щілину для провітрювання.

Який вид замка вибрати? Телефонуйте в АМТЕХ, і наші консультанти дадуть слушну пораду!

Сфера застосування запірної фурнітури

Не треба вважати, що замки-блокатори використовуються виключно у приватних квартирах – сфера їх застосування набагато ширша:

• Лікарні та госпіталі. У лікувальних установах, особливо дитячих, існує ризик падіння маленького пацієнта з висоти. Щоб уникнути нещасного випадку сучасні системи скління обов’язково доповнюються подібної фурнітурою.
• Навчальні та дошкільні установи. Цей пункт не потребує особливих роз’яснень – очевидно, що в дитячому садку або школі неможливо встежити за всіма дітьми одночасно, тому травмонебезпечні ситуації не є рідкістю. Щоб уникнути такого сценарію, необхідне встановлення блокаторів.
• Готелі, пансіонати, санаторії. Серед гостей також можуть бути маленькі діти. Природно, в даних установах обов’язкові додаткові заходи безпеки у вигляді ручок з замками та інших блокуючих пристроїв.

Детский замок на окна

Встановлення фурнітури вищеназваних видів – запорука безпеки ваших дітей і спокою у сім’ї.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх