Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Захист на вікна від дітей

Встановлення дитячих замків на вікна у Києві

Сучасний світ додав у скарбничку небезпек, що чатують наївних та цікавих малюків, ще одну – випадкове падіння з віконного отвору з висоти багатоповерхового будинку. Кожен батько повинен зробити все можливе, щоб захистити малюка! Установка дитячих замків на вікна в Києві та по всій Україні незмінно актуальна. Майстри компанії АМТЕХ проведуть її швидко, надійно та якісно.

НайменуванняЦіна в грн. *
Ручка з ключом Antey (Польща)400
Ручка з ключом Maco Rhapsody (Австрія)900
Дитячий замок (BSL)400
Замок вікна Penkid Sash Jammer400
Замок з тросиком безпеки400
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)3 800 / 4 400
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)4 000 / 4 600
* - Ціна вказана зі встановленням

Дитячий замок на вікна

Сфера застосування запірної фурнітури

Замки-блокатори досить потрібні і сфера їх застосування досить велика:

Установка фурнітури вищезгаданих видів – запорука безпеки ваших дітей та спокою в сім’ї.

 1. Замок типу BSL

  400 грн | Ціна із встановленням

  Замок БСЛ (Baby safe lоck) – чудовий варіант блокування віконного отвору.

  Особливості Це невеликий накладний замок, до якого покладено ключ. Він легко монтується внизу профілю та дозволяє відкривати вікно на провітрювання.

  Переваги. Цей вид фурнітури не вимагає знімання наявних елементів – блокатор встановлюється окремо та незалежно.
  Дитячий замок на вікна

 2. Замок-трос

  400 грн. Ціна із встановленням

  Блокиратор-трос Даний вид запірного механізму простий і універсальний – його можна встановити на будь-яке вікно ПВХ. Кріплення прикріплюються до рами і стулки, а між ними протягнуть короткий і надміцний трос. Тобто вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при великому старанні дитина з вікна не випаде.

  Особливості Кріплення прикріплюються до рами та стулки, а між ними протягнуть короткий і надміцний трос.

  Переваги. Вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при великому старанні дитина з вікна не випаде.

  Замок-трос на пластиковому вікні з установкою

 3. Ручка з ключем МACO

  900 грн | Ціна із встановленням

  Дитячий замок Масо. Цей варіант від відомого виробника схожий на попередній блокатор. Невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки неможливо. Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці та комфорті. Колірні варіації – білий та коричневий.

  Особливості Це невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки неможливо.

  Переваги. Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці та комфорті. Колірні варіації – білий та коричневий.

  Ручка з Ключем МACO купити в Києві

 4. 400 грн. Ціна із встановленням

  Ручка з ключем. Це класика запірної фурнітури, що застосовується не тільки як механізм-антидиток, але і для запобігання вандальному проникненню. Ручка із замком на вікно замикається на ключ, тому відкрити її може лише дорослий. Цей тип фурнітури – змінний, оскільки елемент встановлюється на вікно замість звичайної стандартної ручки. Механізм можна повністю заблокувати або залишити щілину для провітрювання.

  Особливості Ручка із замком на вікно замикається на ключ, тому відкрити її може лише дорослий.

  Переваги.Ручка виробництва Польща — дешевша за оригінальну ручку MACO. Ручка встановлюється на вікно замість звичайної стандартної ручки. Механізм можна заблокувати повністю або залишити щілину для провітрювання.

  Дитячий замок на вікна