Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Способы оплаты

Компанія АМТЕХ дбає про зручність своїх клієнтів, тому фахівці ретельно продумали умови оплати та можливість її варіативності.

Доступні всі варіанти розрахунку:

1. Готівкова оплата. У цьому випадку розрахунок здійснюється або за фактом виконання робіт, або на етапі вимірів вноситься передоплата (до 50% вартості). Важливий момент: разом із розрахунком виписується договір та оформляється гарантійна документація.

2. На карту ПриватБанку. Гроші проводяться на зазначені реквізити після виконаної роботи або як передоплату (до половини суми).

3. На картку МоноБанку. Гроші проводяться на зазначені реквізити після виконаної роботи або як передоплату (до половини суми).

4. Безготівка з ПДВ. Після проведення діагностичних заходів формується рахунок. Коли вона оплачується – оголошується старт робіт. З постійними клієнтами укладається договір, який надсилається поштою.

Якщо клієнт бажає запустити відстрочене замовлення, необхідно надіслати передоплату на карту. Після цього складаються договірні папери та надсилаються замовнику за допомогою поштових сервісів або в електронному вигляді.