ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Встановлення Стулки】 у Глухе Вікно

Встановлення стулки в глухе вікно

Глухі вікна – бюджетний та надійний варіант, який практично не підлягає зносу, але такі конструкції не скрізь доречні та виправдані. Їх часто використовують на горищах та у підвальних приміщеннях, кімнатах з постійною вентиляцією, басейнах і спортзалах, де потрібне якісне освітлення. В інших випадках вирішити проблему допоможе встановлення стулки у глухе вікно, адже нерідко трапляється, що спочатку обрана конструкція з різних причин втрачає актуальність.

Залишити не можна – замінити: причини модернізації стулок

Їх безліч, але основний список виглядає наступним чином:

• Некоректний повітрообмін. Відсутність прорізів, що відкриваються, створює відчутний дефіцит кисню і це позначається на здоров’ї мешканців та мікрокліматі у приміщенні.
• Придбання житла у новобудові економ-варіанту. В цьому випадку стає очевидним елемент бюджетних лайфхаків від забудовників.
• Порушення умов пожежної безпеки. Особливо вказаний момент затребуваний в приміщеннях котелен, бойлерних тощо.

• Купівля квартири або будинку на вторинному ринку. Купуючи житло, нові господарі не завжди вітають і схвалюють смаки колишніх власників, тому модифікація вікон у таких випадках – звичайна практика.
• Необхідність доступу до привіконної локації. Мається на увазі ситуація, коли глухе вікно не дозволяє дістатися до зовнішнього блоку кондиціонеру або території поруч з вікном.
• Утруднене миття зовнішньої поверхні скла. . Особливо ця проблема актуальна на верхніх поверхах, адже у таких випадках догляд за глухим вікном можливий тільки зсередини.
• Перепланування приміщень. В результаті змін одна або кілька кімнат залишаються без можливості провітрювання.
• Оптимізація фінансових можливостей власника. Раніше господар поставив глухі вікна з економічних міркувань, але з часом його добробут зріс, у зв’язку з чим приймається рішення модернізувати систему скління, згідно індивідуальних потреб.

Кардинальна переробка віконного «глухаря» в повноцінну стулку під силу тільки професіоналам. Тому при виникненні подібної проблеми найрозумніше звернутися в нашу компанію.

Заміна глухого склопакета на стулку
Модернізація пластикових вікон

Послуги з встановлення стулок у глухі вікна в Києві: АМТЕХ працює для вас!

Переробка частини, що не відкривається, в поворотно-відкидну або поворотну стулку обійдеться у декілька разів дешевше, ніж повна заміна віконного скління. Крім того, фронт робіт планується локальний, тому надлишку пилу і сміття не передбачається. Процес заміни досить швидкий і лаконічний. Ціна встановлення стулки в глухе вікно відштовхується від складності обраної конфігурації (наявності блокаторів, доводчиків, витіюватості механізму відкривання, варіативності ручок, присутності ламінованих поверхонь, встановлення протимоскіток, систем додаткового провітрювання, збільшення кількості енергозберігаючих камер та ін.).

Алгоритм співпраці з фахівцями АМТЕХ наступний:

1. Дзвінок за номерами телефонів, вказаними на офіційному сайті. Клієнт отримає професійну консультацію, згідно проблеми, що виникла, також менеджер зорієнтує замовника відносно цінового питання. Якщо консенсусу досягнуто, то замовлення реєструється на зручну клієнту дату та час.

2. Виїзд майстра. Спеціаліст проводить скрупульозні виміри, з’ясовує нюанси замовлення та побажання клієнта, складає план-кошторис. Відразу ж оформляється договір і видається гарантія на роботу.
3. Нюанси виготовлення. Терміни обумовлюються заздалегідь: в складних випадках (вікна з ламінуванням) процес триватиме до 3 тижнів, у стандартних варіантах – досить 6-7 днів. До складнощів зараховують також добірку профілів, оскільки вони не є взаємозамінними, а багато з них вже давно не випускаються. Відповідно, технологу необхідно ретельно підбирати їх, уважно звіряючись з каталогом, що вимагає чималих часових витрат.
4. Процес заміни. Спочатку демонтується стара стулка, встановлюються нові петлі і ущільнювачі. Далі, навішується новий вузол і регулюються фурнітурні доповнення. Якщо вікно алюмінієве, то технологія дещо відрізняється – стулку інтегрують всередину глухої рами.

Всі зазначені етапи проводяться в обумовлений раніше термін, а робота відрізняється високою якістю. Оплата здійснюється або за фактом її прийняття, або у форматі попереднього внеску. Детальніше з правилами можна ознайомитися у відповідній вкладці.

АМТЕХ зробить ваше життя комфортнішим та простішим!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх