Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Встановлення стулки у глухе вікно

Встановлення стулки в глухе вікно у Києві

Глухі вікна – бюджетний і надійний варіант, що практично не підлягає зносу, але такі конструкції не скрізь доречні та виправдані. Їх часто використовують у горищних та підвальних приміщеннях, кімнатах з постійною вентиляцією, басейнами та спортзалами, де потрібне якісне освітлення.

В інших випадках вирішити проблему допоможе установка стулки в глухе вікно, адже нерідко трапляється, що вікно, що спочатку вибране, з різних причин втрачає актуальність.

НазваЦіна в грн за м.кв. від
Заміна стулки WDS5900
Заміна стулки Decco5900
Заміна стулки Aluplast6400
Заміна стулки Rehau6400

Установка Створки в Глухе Вікно

Залишити не можна – замінити: причини модернізації стулок

Їх безліч, але основний список виглядає так:

Кардинальна обробка віконного «глухаря» у повноцінну стулку під силу лише професіоналам. Тому при виникненні подібної проблеми найрозумніше звернутися до нашої компанії.

Установка Створки в Глухе Вікно

Послуги з встановлення стулок у глухі вікна у Києві: АМТЕХ працює для вас!

Переробка частини, що не відкривається, в поворотно-відкидну або поворотну стулку обійдеться в кілька разів дешевше, ніж повна заміна віконного скління. Крім того, фронт робіт має бути локальний, тому надлишку пилу та сміття не передбачається. Процес заміни досить швидкий і лаконічний. Ціна установки стулки в глухе вікно відштовхується від складності обраної конфігурації (наявності блокаторів, доводчиків, хитромудрості механізму відкривання, варіативності ручок, присутності ламінованих поверхонь, установки протимоскіток, додаткового провітрювання, кількості енергозберігаючих камер тощо).

Алгоритм співпраці зі спеціалістами АМТЕХ:

  1. Дзвінок за номерами телефонів, зазначеними на офіційному сайті. Клієнт отримає професійну консультацію щодо проблеми, також менеджер зорієнтує замовника з цінового питання. Якщо консенсус досягнуто, замовлення реєструється на зручну клієнту дату і час.
  2. Виїзд майстра. Фахівець проводить скрупульозні виміри, з’ясовує нюанси замовлення та побажання клієнта, складає план-кошторис. Відразу ж оформляється договір та видається гарантія на роботу.
  3. Нюанси виготовлення. Терміни обумовлюються заздалегідь: у складних випадках (вікна з ламінуванням) процес триватиме до 3 тижнів, у стандартних варіантах – достатньо 6-7 днів. До складнощів зараховують також добірку профілів, оскільки вони є взаємозамінними, а багато хто вже давно не випускається. Відповідно, технологу необхідно ретельно підбирати їх, уважно звіряючись з каталогом, що вимагає чималих витрат часу.
  4. Процес заміни. Спочатку демонтується стара стулка, встановлюються нові петлі та ущільнювачі. Далі, навішується новий вузол та регулюються фурнітурні доповнення. Якщо вікно алюмінієве, то технологія дещо відрізняється – стулка, що відкривається, інтегрують всередину глухої рами.

Усі зазначені етапи проводяться в обумовлений раніше термін, а робота відрізняється високою якістю. Оплата провадиться або за фактом її прийняття, або у форматі передоплати. Докладніше з правилами можна ознайомитись у відповідній вкладці.

АМТЕХ зробить ваше життя комфортнішим та простішим!

Установка Створки в Глухе Вікно