Регулювання дерев'яних євровікон у Києві
Дерев’яні вікна зі склопакетами – найбільш екологічний, привабливий та акумулюючий тепло варіант скління. Незважаючи на дорожнечу та високу пожежну небезпеку таких конструкцій, вони користуються незмінним попитом. Регулювання дерев’яних вікон є обов’язковим етапом у процесі їх експлуатації.
Назва | Ціна в грн, від |
---|---|
Регулювання стулки (євродерево) | 150 |
Регулювання стулки євродерев'яних дверей | 200 |
Ущільнювач для євродерев'яних вікон | 120 |
Заміна комплекту фурнітури | 3500 |
Здоров’я євровікон: коли потрібно насторожитися
Зовні подібна конструкція досить проста і нагадує звичайне радянське вікно, тільки набагато сучасніше та новіше. Але це здається ідентичність – всередині роботу таких систем регулює конгломерат взаємопов’язаних механізмів. Якщо з ладу виходить хоча б один елемент (іноді це відбувається непомітно), то поступово ламається вся конструкція. Саме тому превентивне регулювання дерев’яних вікон зі склопакетами – пріоритетний напрямок упродовж їх експлуатації.
Але бувають ситуації, коли неполадки недвозначно проявляють себе – залишається тільки це вчасно помітити. Негайно дзвонити майстру потрібно у таких випадках:
- Заїдання при користуванні. Часто така ситуація спостерігається в новобудовах, де нерідкі просідання ґрунтів і самої будівлі. Зазвичай, це усувається за допомогою процедури регулювання фурнітури. Процес розбалансування треба припинити в зародковому стані, поки провисання незначно – пізніше налаштуванням нічого не виправити – буде потрібно повноцінний ремонт.
- Нехарактерний свист. Якщо подібний звук походить від вашого дерев’яного вікна зі склопакетом – знайте, що серйозно порушено ступінь герметизації.
- Продування. Зазначені симптоми також говорять про збій герметичності віконної конструкції.
- Механічні пошкодження. До цього веде грубий стиль експлуатації, різкі відкривання, сильні захлопування – і загалом неприпустиме поводження із системами скління. На цьому фоні порушується геометрія вікна, робота фурнітури, утворюються зовнішні пошкодження. Регулювання дерев’яних склопакетів у таких випадках необхідне як ніколи.
Якщо хоча б одна ознака помічена власником вікна – це однозначний привід насторожитися та вжити заходів, а саме – зателефонувати до АМТЕХу. Чуйний та кваліфікований менеджер зробить все, щоб проблема більше не турбувала вас. І першим кроком стане виклик майстра додому.
Регулювання дерев’яних вікон у Києві – затишок у вашому будинку
Процедура включає три види згрупованих дій:
- Різноспрямоване налаштування. Припускає регулювання системи по горизонталі та вертикалі, робиться для усунення геометричних похибок.
- Торцеве регулювання дерев’яного вікна. Вона включає балансування цапф. Особливо затребувана за наявності продування та появі промерзання.
- Мастило фурнітури. Ця маніпуляція обов’язково проводиться практично в кожному випадку, оскільки пересушені деталі схильні до зносу. Як наслідок, хронічні проблеми у цій сфері ведуть до глобальних поломок.
Якщо один із фурнітурних компонентів припинив виконувати свої функції – у жодному разі не використовуйте силу
Крім зазначених дій, регулювання вікон також передбачає сезонні налаштування. Нерідко багато користувачів на зиму бажають для більшого утеплення максимально збільшити коефіцієнт притиску, а на літо, навпаки, його послабити. Зазвичай це робиться за допомогою налаштування торцевих цапфів.
Часто під приціл регулювальника потрапляють ручки – як найуразливіший компонент віконного скління. Вони приймають він щоденне навантаження, тому нерідко заклинюють чи стають нестабільними. Вирішується це питання підтягуванням кріплень чи заміною.
Заміна потрісканого ущільнювача відноситься до ремонту вікна. Якщо цей компонент прийде в неналежний стан, то ні про яку коректну функціональність вікна не йдеться. Щоб гума ущільнювача прослужила максимально довго, за нею слід правильно доглядати: регулярно очищати від пилу і бруду, мити за допомогою мильного розчину, змащувати засобом на основі силікону. Збереження цих компонентів забезпечить звуко- та теплонепроникність євровікон.
Пам’ятайте: вікна легко регулювати самостійно, лише розглядаючи, як це робить майстер у відеоролику – насправді з’являється безліч складнощів та нюансів
Отже, довіряйте цю маніпуляцію фахівцям із досвідом роботи. Вартість регулювання дерев’яних євровікон – не визначальний фактор, оскільки це необхідна та важлива процедура, але ціна її знаходиться у бюджетному діапазоні. Тимчасовий інтервал, що займається проведенням маніпуляцій, коливається від кількох хвилин до години – залежно від складності та занедбаності проблеми.
Довірте регулювання дерев’яних вікон справжнім фахівцям!