Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Аксесуари на вікна
Аксесуари на вікна

Аксесуари на вікна в Софіївській Борщагівці

Софіївська Борщагівка – район, що активно забудовується. Багатоповерхові новобудови заселяються молодими сім’ями із маленькими дітьми. Ніхто не замислюється, яка небезпека чатує на дітей через те, що вікна не мають захисту від дітей. Вікна в наших будинках – це елемент, що пропускає світло та свіже повітря у житлі. Пластикове вікно має бути якісним та безпечним. Один із важливих аспектів безпеки – це захист дітей від можливого випадання з відчиненого вікна. Для повного виключення такої трагедії передбачено дитячі замки на вікна, які встановить наша компанія. Таким чином вікна від забудовника можна модернізувати.

Непосидючість і цікавість малюків іноді закінчуються травмами. Щоб уникнути таких випадків потрібне встановлення дитячих замків на вікна, особливо на високих поверхах.

НайменуванняЦіна в грн. *
Ручка з ключом Antey (Польща)400
Ручка з ключом Maco Rhapsody (Австрія)900
Дитячий замок (BSL)400
Замок вікна Penkid Sash Jammer400
Замок з тросиком безпеки400
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)3 200 / 3 600
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)3 600 / 4 000
* - Ціна вказана зі встановленням

дитячі замки на вікна

Захисна фурнітура для пластикових вікон: де вона застосовується

Усі сфери, де перебувають діти, вже перебувають у зоні ризику.
Такий тип аксесуарів для вікон, який у народі називається антидіткою, обов’язково має бути встановлений у наступних локаціях:

Щоб дитина випадково не відкрила стулку і не змогла впасти вниз, і передбачені такі засоби захисту.

захист від дітей

Види замків для захисту

Наша компанія працює на Софіївській Борщагівці. Досвід співробітників у поєднанні з їх професіоналізмом дозволяє швидко та якісно встановлювати на вікна такі види замків для безпеки дітей:

  1. Накладний замок БСЛ із ключем. Такий незалежний блокатор встановлюється внизу профілю, і не вимагає розбирання конструкції профілю. Провітрювання можливе без відкриття замку.
  2. Тросик є простим та універсальним механізмом. Встановлюється між рамою та стулкою, і дозволяє відкрити стулку максимум на 15 см. Міцність замку витримає тиск, а вузька щілина не дасть випасти дитині.
  3. Замок з ключем на ручці. При установці цього захисного механізму не потрібно свердлити раму, тому декоративний вигляд вікна залишається незмінним. Аксесуар не дозволить провернути ручку без ключа або закрити її в положенні провітрювання.

Встановлення захисних аксесуарів є життєво важливим питанням. Не варто економити на безпеці своїх дітей та сподіватися на власну уважність. За всім встежити неможливо, тож краще подбати про те, щоб запобігти складним ситуаціям.

захист від проникнення на вікна

Антивандальна фурнітура: захист будинку від проникнення

Ще одна небезпека, що підстерігає майно – це крадіжки. Для запобігання потрібно вжити заходів заздалегідь: встановити сигналізацію, спостереження, надійні запори на вхідних дверях та замки на вікнах.
Що являє собою замок на пластикове вікно від вандалів:

Багато встановлюють грати на вікна. Але такий захист сам собою виглядає не дуже естетично, а при пожежі може нести небезпеку. Краще віддати перевагу встановленню захисної фурнітури. Тому монтаж нашими майстрами протизламної фурнітури на ваші вікна – це надійний захист від злому вікна у вашому будинку.

Найбезпечнішим варіантом стане повний комплект протизламної фурнітури для вікна. Це безліч різних деталей, об’єднаних у комплекс, що замикається одним рухом ручки. В антивандальний комплект фурнітури входять цапфи з легованої сталі, що формою нагадують гриб, армовані планки, зафіксовані одним саморізом у профіль, і двома в металеве армування профілю. Така фурнітура не видно, і, не знаючи її наявності, неможливо здогадатися про захисні механізми.

захист від проникнення на вікна

Віконні ручки

Ручка — елемент вікна, що управляє системою відкривання/закривання та провітрювання. Такі деталі бувають різної якості та відрізняються системою фіксації ручки, а також ергономікою. Ручки на вікна ПВХ швидко та легко монтуються.
Віконні ручки Hoppe Secustik від німецького виробника мають такі переваги:

  1. обладнані захисним механізмом, що при спробі злому блокують ручку;
  2. варіант із ключем убезпечить дітей від випадання через можливість випадкового відчинення вікна, а також послужить захистом від небажаних візитерів, які розіб’ють скло та спробують відкрити стулку.
  3. великий вибір форм та колірних рішень ручок.

Ручки Hoppe випускаються у різноманітній колірній гамі, що дозволить підібрати їх під дизайн вікна. Матове або глянсове покриття надають розкішного та презентабельного вигляду деталі. Віконні елементи наші майстри легко встановлять на вікно. Ручки Hoppe Secustik надійно захистять від злому, а завдяки матеріалу виготовлення прослужать без дефектів і поломок довгі роки.