Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна ущільнювачів
Заміна ущільнювачів

Заміна ущільнювачів на вікнах в Софіївській Борщагівці

Річні перепади температури примушують кожного жителя замислитися про підтримку тепла у будинку. Одним з ключових моментів в його забезпеченні є заміна гумок на пластикових вікнах. Неправильно підібраний або зношений ущільнювач для металопластикових вікон може стати причиною багатьох проблем, від протягів до втрат тепла і підвищеного шуму.

НайменуванняЦіна від за м.п., грн
Ущільнювач чорний REHAU40
Ущільнювач чорний/ сірий SALAMANDER40
Ущільнювач чорний VEKA40
Ущільнювач чорний Sal Pro60
Ущільнювач для евродерев´яних вікон80
Ущільнювач для алюмінієвих вікон80
* Ціна за ущільнювач вказана без урахування роботи майстра

ущільнювач на вікна

Що дає заміна ущільнювачів на вікнах

Наші фахівці не просто міняють ущільнювач для металопластикових вікон, вони вирішують проблему з продуванням і шумоізоляцією вашого житла. Неправильний підбір гумки, наприклад, використання занадто товстого варіанту, може привести до підвищеного навантаження на фурнітуру, що у свою чергу викликає її поломку і вимагає дорогого ремонту.

Ось їх головні функції і вплив на ваше домашнє життя:

Важливо розуміти, що заміна гумок на пластикових вікнах не лише вирішує проблему з протягами взимку, але і зі вступом гарячого повітря при роботі кондиціонера літом.

Як ми працюємо

Ми проводимо усебічну діагностику стану ваших вікон, включаючи перевірку фурнітури, склопакетів і самих ущільнювачів. На основі отриманих результатів наші фахівці визначать, чи потрібно заміну гумок на пластикових вікнах, або досить провести їх регулювання і обслуговування.

Матеріали, що надаються

Ми пропонуємо тільки перевірені рішення, у тому числі оригінальні ущільнювачі від REHAU, які відрізняються довговічністю і надійністю. Крім того, в нашому асортименті є присутнім широкий вибір подібних товарів високої якості і від інших виробників. Це дозволяє підібрати оптимальне рішення в конкретному випадку і зробити заміну ущільнювачів на вікнах в Софіївській Борщаговці відповідно до індивідуальних потреб наших клієнтів.
резина на вікна

Процес заміни ущільнювачів

Процедура робиться у декілька етапів:

  1. Видалення старої гумки. Цей етап включає акуратне витягання зношених елементів без ушкодження віконної рами. Для екструдованих ущільнювачів демонтаж обійдеться дорожче, оскільки цей процес довший.
  2. Підготовка поверхні. Робиться ретельне очищення каналів і фрезерування кутів, для створення цілісного контура у випадку з екструдованим ущільнювачем.
  3. Установка нового. Нова гумка монтується так, щоб забезпечити щільне прилягання і герметичність.
  4. Перевірка функціонування. Після установки проводиться тестування вікон на предмет герметичності і легкості відкривання/закривання.

На усі виконані роботи і використані матеріали ми надаємо гарантію один рік. Наше завдання – не просто замінити ущільнювач, але і розв’язати вашу проблему з продуванням і шумом.

заміна ущільнювача

Чому варто звернутися до нас?

Наша компанія гордиться своїм величезним досвідом роботи в підборі і заміні ущільнювачів, особливо актуальним для новобудов Софіївської Борщагівки. Ми зібрали команду висококваліфікованих майстрів, які не лише зроблять заміну гумок на пластикових вікнах, але і проведуть повну діагностику стану віконних систем. Будь-який потенційний клієнт може оцінити наш професіоналізм по позитивних відгуках на незалежному сервісі Google Maps.

Нас вибирають за:

  1. Досвід і професіоналізм. Наші майстри мають глибокі знання і великий стаж роботи.
  2. Якісні матеріали. Ми використовуємо тільки сертифіковані ущільнювачі, що гарантує довговічність і надійність.
  3. Гарантію. На усі виконані роботи і матеріали надається гарантія строком на один рік.
  4. Індивідуальний підхід. Ми не працюємо за стандартною схемою, а уважно вивчаємо проблеми кожного клієнта, а потім – вирішуємо її оптимальним чином.

У нашій компанії прийнято вважати, що якість послуг, що надаються, необхідно оцінювати за позитивними оцінками клієнтів, тому ми дуже гордимося такими відгуками.

Заміна ущільнювачів не лише допоможе підвищити комфорт у вашому житлі, але також дозволить заощадити додаткові кошти на опалюванні. Не давайте неякісним гумкам запускати холод і зайвий шум у ваш будинок. Зв’яжіться з нами, і ми забезпечимо вам заміну ущільнювачів на вікнах в Софіївській Борщаговці вже сьогодні!

Не знайшли потрібної інформації? Перегляньте основну сторінку!