Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Установка жалюзі день-ніч

Рулонні штори вже давно зарекомендували себе як затребувані сонцезахисні системи, які активно використовуються в сучасних інтер'єрах – на їх тлі фіранки з гардинами поступово відходять у тінь. Тканинні ролети не тільки чудово справляються із завданням захисту від сонця, а й часто стають родзинкою у приміщенні, особливо якщо вибрати яскравий виріб. Нещодавно категорія рулонних штор поповнилася новою системою - установка жалюзі день-ніч сьогодні користується величезним попитом, а все завдяки їх незаперечним перевагам і унікальним можливостям.

Що це ролети
день-ніч?

Рулонні штори щоденно представлені у вигляді тканинного полотна, для виготовлення якого використовується щільний і жорсткий матеріал. В основі лежить поліестер, який доповнюється льоном або бавовною. Також матеріал просочують спеціальною речовиною, яка захищає виріб від бруду та пилу, а також робить його жорсткішим.

Знизу конструкція супроводжується схилом - планкою, що обтяжує матеріал, за рахунок чого під час накрутки на вал тканина не деформується. Крім того, обтяжувач виступає як декор і робить жалюзі більш лаконічними, презентабельними.

Головна особливість вищеописаної системи полягає у можливості регулювання положення полотна. Так, якщо в денний час доби вам хочеться максимально освітлити приміщення, вибирайте світлопроникну частину. Ближче до вечора можна змінити розміщення – на перший план вийдуть щільніші смуги. В результаті вас не побачать через вікно вночі, а вранці сонце не турбує ваш сон, розбудивши раніше будильника.

Головні переваги жалюзі день-ніч

Установка жалюзі день-ніч є досить затребуваною послугою в Києві та багатьох інших містах України, а все тому, що для цих ролетів характерно безліч незаперечних переваг:

  1. Штори день-ніч ідеально впишуться в будь-який стиль інтер'єру, але найгармонійніше вони виглядають у сучасних приміщеннях.
  2. Горизонтальні смуги, які є основою вищеописаної системи, чудово справляються із завданням візуального розширення приміщення.
  3. Оскільки дані ролети є дуже компактними, вони стануть чудовою знахідкою для невеликих приміщень, де кожен квадратний метр має значення.
  4. На окрему увагу заслуговує безпека системи. Наприклад, навіть за сильних вітряних поривах тканинний матеріал не потрапить на відкритий вогонь. Що стосується малюків та домашніх улюбленців, їх найчастіше не цікавить таке полотно на відміну від стандартних фіранок.
  5. За шторами день-ніч досить легко доглядати. Все завдяки наявності грязевідштовхуючого просочення, що суттєво спрощує чищення.

Кому довірити установку
жалюзі день-ніч?

Установка ролетів день-ніч може здатися простим процесом: здавалося б, потрібно просто закріпити конструкцію поряд із віконним полотном. Насправді все набагато складніше. Існують відкриті та закриті моделі систем: для кріплення закритих використовується скотч та саморізи, а для відкритих – саморізи. За відсутності досвіду є ризик, що ви потрапите шурупами в скло. Більш того, грамотний монтаж можливий лише при проведенні правильного вимірювання.

Таким чином, якщо «на папері» процедура може здатися досить простою, то на практиці все набагато складніше. Здійснивши навіть найменшу помилку під час встановлення, можна деформувати комплектуючі, що загрожує передчасним виходом системи з ладу. Саме тому краще звертатися до професіоналів із компанії «АМТЕХ» та довіряти процедуру монтажу ім. Це правильне рішення, яке дозволить:

  • Заощадити час. Плануючи самостійний монтаж, потрібно морально підготуватися до того, що на нього може піти цілий день. Майстри ж виконають роботу набагато швидше.
  • Заощадити гроші. Через відсутність навичок та досвіду ви з великою ймовірністю зробите помилки, що призведе до необхідності купувати нові комплектуючі або незабаром змінювати всю систему. Майстра ж виконає свою роботу максимально акуратно.

Для замовлення послуги встановлення та отримання більш детальної інформації про жалюзі день-ніч завжди можна звернутися до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами.